• Bosna86
    11.7k
    Ajde se opustite… Malo pripazite na izražavanje i idemo dalje
  • miro
    4.5k
    S Lovrenom i Perišićem mi ovo prolazimo. Ne znam kaj da napišem, žao mi je ko psu, a opet ruku na srce, bolja je Španjolska. Šteta, baš šteta. Pozitivno je to da će se vratit svi naši reprezentativci već za Omoniu....i btw, Olmo nas je s 2 asistencije izbacio, ali tog malog volim i nemrem mu zamerit :smile:
  • Jaro
    7.5k
    Imas Modric-Kovacic-Brozovic vezu, ispred u duelu jake Vlasica i Petkovica i imas ispod 30% posjeda?
    Na sve do jednom portalu u anketama tko mora promijeniti Perisica uvjerljivo prvi Orsic - ti stavis Rebica koji je beskoristan i prema naprijed i prema nazad,jos ti na toj strani beka igra klinac kojem to nije prirodna pozicija...
    Istom tom Rebicu netko s klupe u 38oj minuti daje kopacke da zamijeni - isti tren bi poslao i jednog i drugog doma autostopom...
    Napokon odustanes od tekme, dignes ruke od svega i u igru ubacis igrace koje si vodio a nisi im dao sansu, oni donesu produzetak, ali ti ostavis Brekala na beku nakon toga?
    Na kraju, cekas valjda da Modric umre na terenu i mijenjas ga kad jedva moze odteturati van terena?
    Odi u Livno... i povedi Rebica jbt on da tjb...
    Nadam se da ce sljesece izbornik uigravati Caleta-Car - Gvardiol stoperski par i zaboravit bilo kskve "stare zasluge"...

    P.S. volim Kramu, al nakon ovog prvenstva bi mi dobio 5-6 zidarskih...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Odi u Livno... i povedi Rebica jbt on da tjb...Jaro

    Čemu je potreban ovaj šovinizam?
    Btw dalić živi u Varaždinu...ak će se negdje "vratiti" to će biti tamo.
  • Jaro
    7.5k
    eto nisam znao, nek ide u varazdin i povede rebica tamo...
    Nije namjerno, i meni su starci iz BIH...
  • Sljeme
    2.4k
    Kaj je tu šovinizam točno? Ak veli nek ode u Varaždin onda nije šovinizam ali ak veli nek ode u Livno (od kud čovjek i je) to je šovinizam? :lol: Kaj se tiče repke bolje je da Dalić ode čim dalje od nje, jer s ovim ignoriranjem Oršića i svojim glupim besmislenim rotacijama i forsiranjem Rebića, nije ni zaslužil drugo.
  • über alles
    1.6k
    Kaj se tice tekme nismo zasluzili proc,dobrih 15 min I to je to. Spanjolci su realno bili bolji I konkretniji,da nije bilo autogola bojim se da bi to puno grde zavrsilo po nas.
    Par osvrta ovak opcenito:
    Ja ko ogroman kriticar vide moram rec da je prvenstvo odigrao na visokoj razini,caleta I gvardiol su imali puno vise plivanja dns,a I u globalu.

    Juranovic koji mi je inace srednja zalost dosta solidan I miljama ispred vrsaljka koji vise nebi trebao imat mjesto u reprezentaciji.

    Modric je star I treba imat oko sebe igrace koji nemaju ego I spremni su bit u drugom planu(odradit fizikalije) da bi on mogo imat znacajniji doprinos.

    Pohvala orsicu,vlasicu,pasalicu I budimiru po meni su svi oni zasluzili puno vecu ulogu(ajde vlasicu ju je I dobio) ,al nazalost nisu ,pa je ispalo kak je ispalo.
  • Mali dioničar
    15.6k
    Istom tom Rebicu netko s klupe u 38oj minuti daje kopacke da zamijeni - isti tren bi poslao i jednog i drugog doma autostopom...Jaro

    fakat, tko je taj genijalac...
  • jp23
    2.7k

    Iskreno zanimljiv podatak
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Jbg, šteta, pogotovo što u 1/4 finalu nema očekivanog protivnika. Bila bi lijepa prilika polufinale.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Btw jel razmišlja tko u našem savezu o angažiranju ovog petkovića iz Švicarske za izbornika. Ne nužno sada, jer ne vjerujem da će ga nakon ovog pustiti, ali u nekakvim budućim rošadama svakako.
  • Nolifer
    8.2k


    Jel ima kakve veze sa našim Petkovićem? da se potegne veza?

    Ako je naš Jole moral potezat za vodom, zašto jbmu nije bilo cooling breaka onda? Ako je bilo tak vruće

    A Budimir je solidno odigrao, trebao je i on ranije ući u igru
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Nema, naš Petković je iz Metkovića, ovaj iz sarajeva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.