• Keyser Soze
    8k
    Jako mi je drago sto smo jucer nastupili u klasicnim plavim dresovima, puno su mi bolji od onih "europskih" koji me vise podsjecaju na Maribor nego na Dinamo.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    To sam i ja komentirao prošle godine nakon demoliranja Atalante da je šteta što će u nam i za 30 godina ostati kao da ih je Maribor naguzio a ne Dinamo.
  • xavier
    11.1k
    A što je jučer uopće bilo odnosno kako to da smo zaigrali u normalnim dresovima?
  • JJ44
    23
    Pola majice Wolfsbergera je crne boje,a pola bijele... Mogli smo samo u plavim istrčat jer su ostala 2 dresa preslična po bojama dresu WAC-a.
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa onda bi WAC trebao igrat u gostujućim dresovima. Boja se prilagođava domaćinu, a ne gostu.
  • xavier
    11.1k
    Ok, nekad je baš nezgodna kombinacija pa na kraju mora domaćin mijenjati, ali njima je samo 1/4 majice crna. Nisam siguran da je to toliki problem.

    Mislim ne žalim se što smo igrali u plavim dresovima, dapače, iako su mi ovi jedni od ružnijih.
  • JJ44
    23
    Opet bi bilo preslično. Tamnoplavi Dinamov vs svijetlo plavi WAC-ov. Ne smije biti konfuzije pa zato i sudac prije tekme može narediti mijenjanje dresova. Ova kombinacija koju su jučer imali je najbolja moguća, brijem da će tako biti i u Austriji, ako oni ne nastupe u onom skoro potpuno bijelom koji im je 1st choice (Čudi me da nisu igrali onda u tom i jučer).
  • Crusades1986
    9.5k
    a onda ima smisla :up:
  • JJ44
    23
    Sjeti se derbija Dinama i Hajduka: Dinamo sa plavom majicom i bijelim hlačicama, a Hajduk obratno. To je po meni katastrofa za gledatelja, samo se stvara konfuzija.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma dobro, to je već očekivano. Tradicija :lol:
    Drugo ne bi ni mogo zamislit.
  • xavier
    11.1k


    Ma jasno, ali mislio sam da ova četvrtina majice nije toliki problem.

    Inače, nisu li oni prošle sezone imali skroz bijele prve i skroz crne druge dresove?
  • JJ44
    23
    Gledam baš sad, sjećam se da su protiv Feyenoorda igrali u plavim, domaći im je skoro potpuno bijeli, a gostujući je crn. Logično bi bilo da su oni jučer došli sa tim bijelim, a mi igrali u tamnoplavim... Tko će ga znat šta je tu u pitanju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.