• Crusades1986
    9.6k
    Ne znam ko je ovima sve falio, al ja ne vidim kak je ova ekipa dobila 4 penala u 2 utakmice. Jer da bi dobio penal, moraš doć do šenaesterca. Ovi su prema naprijed još gori od nas, a to je fakat teško.
  • Papastrumf
    9.5k

    Nije to ni s pobjedom u Austriji jos blizu zavrsetka.
  • The Undertaker
    4k
    Mi smo igrali sa tri originalno defanzivna vezna i tri stopera. Što očekujete, da će prštati od kombinatorike? Plus što nam se igra svodi na Majera i centaršuteve na Gavranovića, najmanjeg igrača na terenu. Puna šaka brade. Kako nas je krenulo, u Austriji dobijamo 1:0 izmišljenim penalom. Rijeka igra bolje od nas ali nula bodova.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ne treba prštat od kombinatorike, ali jedna organizirana i smislena napadačka akcija u 90 minuta, od toga 45 sa igračem više bi bila prihvatljiva.

    Sa 3 stopera smo igrali 15 minuta.
  • deda
    27.7k
    Dvije stvari ću samo reći. Prvo, Zoka ima sreće kao budala. Drugo, radije ovakva pobjeda nego 10 poraza u kojima smo odigrali genijalno ( ne bi mi cijela noć bila dovoljna za nabrojiti ih).
  • Ali
    1.9k
    Jeli netko ulovio one velike misli Petrnaca na kraju utakmice???
    Kaze majstor, ove godine puno vise napadamo nego prosle, pa zato i protivnici imaju sanse???
    Ti nisi dobar, mijenjaj terapiju.
    Kaj je tak tesko doci do uprave i reci, ljudi ovo je previse za mene, dajte mi da kosim travu i bacam sjeme i umjetno gnojivo, a vi dajte oglas za pomocnog trenera...
  • Nino Bule
    11.3k
    da je to jedna utakmica slozio bih se, ali nakon mjeseci ocajne igre i provlacenja radije bi tim koji izgubi ovakve utakmice, ali pokazuje neki nogomet pa se mozes nadat nekim rezultatima u buducnosti.
  • Infinity
    15.2k
    Mi da smo imali neku igru u prva dva kola ja bih sad rekao 'bodove pisi, igru brisi' i prst u uho. Ovako sad nakon tri kola imamo pet bodova, nismo dozivjeli niti jedan poraz, nismo primili niti jedan gol. Zvuci fenomenalno, al imali smo vise srece nego pameti. Nije nerealno da sad dozivimo tri poraza, jer je s ovom igrom sve moguce.

    Nadam se da cemo se kroz ovu reprezentativnu stanku malo trzunuti i poceti igrati neki ku*ac. Nije da imamo trenerskog maga na klupi, al znao je i ovaj nekad uigrat ekipu i pokazati neki nogomet. Ja iste sekunde biram ruzan nogomet i pobjede u odnosu na lijep nogomet i poraze, al ovo jednostavno nije taj ruzni nogomet koji ce trajati i vjecno donositi plodove. Nemamo ideju kad krenemo naprijed i zato sam se nazivcirao kad su ovi dobili crveni, jer sam znao da ce se jos vise zatvoriti.

    Ovako pojedinacno bih rekao da je obrana obavila sve defanzivne zadatke, jer gola primili nismo. Zagorac je imao jednu gresku, ali nas srecom nije kostala. Vezni red je ofanzivno bio jako lose raspolozen, kao i Gavro u spici. Majer je nesto pokusavao, ali jalovo. Moharrami ofanzivno jako lose i islo mi je na onu stvar stalno forsiranje igre po desnoj strani gdje Kastrati i Moharrami ne mogu napraviti nista, a lijevo imas Leovca i Orsica koji su ofanzivno dominantniji od ovog dvojca lijevo.

    Beli je od ulaska obavio sav posao. Gol je zabio i bio u jos par akcija. Djelovao mi je bas nabrijano i to me veseli. Nadam se da ce nastaviti u tom ritmu.

    U svemu ovome bih rekao da je jedino pozitivno to sto ih gore necemo podcijeniti.
  • deda
    27.7k
    Nino, znaš i sam da se to neće dogoditi dok ne dođe netko novi na klupu.
  • Crusades1986
    9.6k
    One dvije zoranove sezone i momačadi u EL su za ovu televizor u boji.
  • Salva
    2.3k
    Naravno da ce dalton proć grupu i da će iz GNK-a likovat i dizat mu spomenike...kakav Bjelica, Zoki s koronom prezimljava u Europi !!!

    Odvratno, tko ovo može gledat i ne bit ravnodušan svaka čast...
  • Krizy
    35.5k
    nlogi4ye2a8o28tb.jpg
    3qqj3wssmrfvx87o.jpg
    x3gfe4dmrrl6t4xl.jpg
    8ot0nk3lmsq6widk.jpg
    rerqtzllsyvywhdm.jpg
    Ajde možda Atiemwen napokon prestane s mijenjanje frizura i počne igrati
  • Majki2111
    2.6k
    Nije mi baš jasan Peternac. Kaze igramo otvorenije, a prvo poluvrijeme je baš bilo dobro defanzivno. Al dobro možda haluciniram pa vidim duhove i igrače gdje taoravo nisuu. :roll:
  • Play11HB
    19
    prvo što sam i ja pomislio.
    Ali neka... ne znam šta se dešava oko Belog, vjerojatno je u glavi teški propuh, međutim i od vremena Gorice a i onih prvih nastupa koje je imao na kapaljku kod Bjelice meni je on imao nešto više. Lakoća u duelu, sjećam se onog prodora i milimetarskog promašaja u produžecima u Lisabonu. Podsjeca me na Sammira iz nekih boljih dana koliko god bilo teško uspoređivati ga sa Filhom.
    Svi mi volimo Bjelkana, ja prvi ga obožavam no on je bio tvrdoglav jako čovjek, a Atiemwen je njemu bio nametnut, nije ga želio. moguće da ga je zato i šikanirao. A možda je samo loša glava, ne znam. Ali znam da ja vidim nešto u njemu i nadam se da će i protiv Istre iskoristit sansu dok nema vecine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.