• Navijač Dinama
    7.3k
    Nebo se plavi
    Beli se Atiemwen
    Maksimir slavi
    Prvi smo, prvi sad
  • Carrasco
    4k
    Ocjene igrača prema whoscored.com

    Zagorac 6.6
    Gvardiol 7.2
    Perić 6.3
    Laurtisen 7.0
    Moharrami 7.0
    Jakić 6.3
    Franjić 6.6
    Ademi 7.1
    Oršić 6.9
    Majer 8.3 ( igrač utakmice )
    Gavranović 6.4

    Kastrati 6.1
    Burton 6.1
    Atiemwen 7.1
    Leovac 6.2
  • Ludovic IX
    5.2k
    jel bio koji udarac u okvir gola od strane WAC-a? ok, crveni karton ali kad se to nama desilo? nama i županijski ligaši pucaju par puta u okvir..

    s , druge strane, mi samo 2 udarca u okvir a 45 min sa igračem više
  • Morales7
    184
    Šta se mene tiče može bit ovakva igra i slijedeće 3 tekme ako to znači prolazak skupine. Jučer baš falili Ivanušec ( okomit igrač, zna napravit višak) i Petko koji bi se mogao borit sa tim visokim stoperima. Ako će tamo bit njih dva u kadru neće bit problema.
  • deda
    27.7k
    Mislim da su oni imali 1 udarac no bio je izvan okvira
  • marcio amoroso
    32k
    Po livescoreu su imali 0 udaraca u okvir i 0 van okvira.
  • marcio amoroso
    32k
    Ja mislim da se ova igra sinoć najviše svidjela kolegi @xavier. On voli kad se igra jako nazad i ne umire u ljepoti u europskim tekmama :up:
  • Neki tip
    19.1k
    a mene zaboravljaš? :)

    Doduše, ubije me kukavičluk. Neki to nazivaju "strpljenjem" i "postepenom izgradnjom napada", ali izluđuje me kad netko povuče naprijed, a maltene cijela veza ostane kao "osigurač".

    Loša je to igra bila, zbilja loša, ali načelno da, puuuuno važniji mi je rezultat od ljepote igre.
  • marcio amoroso
    32k

    Haha, ti si ipak malo umjereniji u tvrdnjama da je pragmatična i defanzivno jaka igra u europskim tekmama najbitnija. Slažem se da je igra bila strašno jalova, ali eto, očigledno se na taj način mogu osvajati bodovi u skupini.
    Realno prema nazad stojimo stvarno dobro, očigledno da onda igra prema naprijed mora trpiti.
  • xavier
    11.1k


    Ne znam što bih ti rekao. Generalno si u pravu jer kad pogledaš da smo pobijedili bez da su Austrijanci puknuli po našem golu, to je ono što obično preferiram. No teško se oteti dojmu da za ovaj defanzivni učinak dio nije toliko zaslužna naša obrana koliko totalna bezidejnost Austrijanaca kojima je očito jako nedostajao kapetan Liendl.

    Dodaj tome da smo skoro cijelo drugo poluvrijeme imali igrača više i nismo uspjeli složiti konkretnu priliku. Dobro je @Zambatine škude rekao, nevjerojatno je kako se sreća okrenula. Sjetimo se samo koliko smo se nekad ranije znali mučiti za gol i koliko smo nesretnih golova primili. Nema šanse da bi prije 10 godina dobili ovakvu utakmicu.

    No generalno da, apsolutno uvijek biram pobjedu uz lošu igru ispred bilo kakve lijepe igre.
  • marcio amoroso
    32k
    Dobro je Zambatine škude rekao, nevjerojatno je kako se sreća okrenula. Sjetimo se samo koliko smo se nekad ranije znali mučiti za gol i koliko smo nesretnih golova primili. Nema šanse da bi prije 10 godina dobili ovakvu utakmicu.xavier

    Ma ja čak garantiram da bi u nekim prijašnjim sezonama sada umjesto 5 bodova imali maksimalno 1. Obično smo utakmice kao protiv Feyenoorda i CSKA gubili. Čak i ovakva kao ova sinoć se na neki ludi način uspijevala izgubiti.
  • xavier
    11.1k
    Ma ja čak garantiram da bi u nekim prijašnjim sezonama sada umjesto 5 bodova imali maksimalno 1. Obično smo utakmice kao protiv Feyenoorda i CSKA gubili. Čak i ovakva kao ova sinoć se na neki ludi način uspijevala izgubiti.marcio amoroso

    Baš to želim reći, ali naravno da je pobjeda pobjeda.

    Druga je stvar što mi Zoki svojim prisustvom ubija atmosferu i zadovoljstvo zbog toga.
  • marcio amoroso
    32k
    Druga je stvar što mi Zoki svojim prisustvom ubija atmosferu i zadovoljstvo zbog toga.xavier

    Tu smo bar svi složni.
  • deda
    27.7k
    Netko reče, dobro da ova sezona prolazi bez gledatelja na tribinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.