• Bosna86
    11.6k
    Igramo kući sljedeću
  • flexXy
    1.9k
    Jedina razlika ovog Dinama i onih koje je prije mamic vodio je da imamo dovoljnu igracku kvalitetu u obrani da prezivimo bez primljenog gola. Ostatak se vidi trenerski dodir, ne kontroliramo sredinu terena i igramo traljavo prema naprijed.
  • Carrasco
    4k
    Franjić protiv CSKA:

    90 odigranih minuta
    3 otklonjenih opasnosti
    2/3 oduzete lopte
    4 presjecanja
    7/11 osvojeni dueli
    0 prekršaja + clean sheet
    33/39 kompletirana dodavanja
    85% uspješnosti
    4/5 točne duge lopte
    2/2 uspješni driblinzi
  • Infinity
    15.2k
    imamo dovoljno zalihe, hajduk je na -12...Ali

    Mozda si prespavao skoro pa desetljece u kojem ne gledamo kakva je zaliha pred Hajdukom. Rijeka je bitnija, a uskoro i Osijek. Hajduk nam jednostavno nije konkurencija i bodovi pred njim su mi u ovom trenutku nebitni.
  • xavier
    11.1k
    Apsolutno je fascinantno da netko smatra kako smo "mirni u prvenstvu jer imamo 12 bodova prednosti pred Hajdukom". Da se razumijemo, Hajduk je i dalje najveći derbi koji imamo, ali kako je @Infinity napisao, već dugo nisu glavna konkurencija za prvo mjesto.
  • Infinity
    15.2k
    Mozda covjeku nije bitno na kojoj smo poziciji, mozemo biti deveti ako su tovari deseti s -12.
  • xavier
    11.1k
    Mozda covjeku nije bitno na kojoj smo poziciji, mozemo biti deveti ako su tovari deseti s -12.Infinity

    Kako sam neki dan napisao, puno je na žalost onih kojima dok smo ispred Hajduka i ne sramotimo se baš u Europi ne smetaju ni crne liste, ni čobanluk koji su Mamići uveli u klub kao "normalno", ni krađe stotina milijuna...
  • Ali
    1.9k

    Naravno da je bitno da smo prvi, +12 na Hajduk sam stavio kao primjer
    Da ne pisem i +6 rijeka, +6 osijek...

    Bit je da sam htio rec ako i izgubimo koju u hnl nije smak svijeta, bolje je akumulirati snagu kod igraca prve momcadi za EL jer je ona sad po meni prioritet.
    I kod Bjelice se vidio pad ekipe kad je odustao od modela I (eu) i II (hnl) , nakon onog poraza od varazdina smo pali u LP ...
    Po meni nasi igraci nemaju tu kvalitetu i snagu igrati ritam tzv nba, srijeda subota, jer nakon tog ritma padamo znatno vec u 10 i 11 mj..
  • deda
    27.7k
    Dinamo ima kviska u rukama, a to su odgode HNL utakmica zbog Europe. Svakako treba iskoristiti ovu mogućnost ako se osjeti da igrači ne mogu pratiti ovaj ritam. Ovu sad tekmu s Lokosima i mogu odigrati, ali one protiv Osijeka 21.11. treba razmisliti, a Hajduk 28.11. definitivno odgoditi.
  • Mali dioničar
    14k
    Nekaj se kurčimo sve jako i veliko, klub svih klubova, a sad ajmo odgadjati utakmice.

    Jaki ritam Hajduk pa Europa, a Hajduk je kao neka sprdačina.

    Da se odlučimo?
  • Infinity
    15.2k
    Ritam je OK, al sirina kadra bas i ne.
  • Ali
    1.9k
    Nemojme se zavaravati da mozemo kvalitetno na dva fronta, to ni puno jace ekipe nemogu.
    Nek probaju protiv lokomotive sa 2. postavom pa ce vidjet kako to izgleda... (nek prikljuce jos kojeg "omladinca" iz b momcadi)

    Vjerovatno ste vidjeli Ademi je riknuo u moskvi na kraju utakmice, kad mu je prisao netko da ga digne, rekao je nesto u stilu daj me pusti...
    Treba mu par dana da se vratu u normalu
  • marcio amoroso
    32k
    Vjerovatno ste vidjeli Ademi je riknuo u moskvi na kraju utakmice, kad mu je prisao netko da ga digne, rekao je nesto u stilu daj me pusti...
    Treba mu par dana da se vratu u normalu
    Ali

    Ako je riknuo na kraju utakmice onda definitivno nije spreman. Koliko god razumio putovanja, nespavanja itd neshvatljivo mi je da jedan profesionalni nogometaš rikne nakon 90 minuta. Ademi je u zadnjoj minuti imao onaj jedan sprint i vjerojatno je to bio razlog.
    U Šibeniku je igrao valjda 20 minuta i sada 90. Ako je to puno za 10 dana onda jbg.
  • deda
    27.7k
    Ak te pokose ozljede i korone nema dosta širokog kadra. Baš me zanima kak će Rijeka ovo izgurati.
  • Ali
    1.9k
    Rijeka jako tesko i bez korone, oni tek nemaju sirinu.
    Osijek bi mogao u hnl profitirati neigranjem u europi, a i najvise su kupovali od svih pa imaju sirinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.