• Bosna86
    11.6k
    od prvog ispali, od drugog izgubili... To ne računam
  • xavier
    11.1k
    Stojke je takav kakav je. Nije ni blizu rupa kao prije nekoliko godina, ali posebno defanzivno protiv jačih protivnika baš ne ulijeva povjerenje. No najviše me naživcirao Petković. Svaki put potez viška. Kao da igra termin s dečkima, a ne nogomet na ovakvoj razini.

    Livaković standardno odličan, obrana dobra...
  • Neki tip
    19.1k
    Meni su živac dizali jedino Petković i taktika.

    Stojanović je bio rupa, ali često imam neku instinktivnu potrebu branit onoga koga svi napadaju. Ili barem ne dodati još jedan "šut na podu". Tak da njega puštam drugima..

    Petko mi je i simpatičan lik i obožavam njegove poteze, ali ovo je krajnje neodgovorna, bezobrazna igra.. pa nisi s ekipom na terminu. I njima bi ovime dizao živac, a ne ekipi koja trči, trudi se..

    A taktika mi je pi..dunska. S jako malo igrača smo dolazili u završnicu. Naravno, ne očekujem da dođemo pred Moskvu ko Napoleon, ali CSKA nije bolja momčad.. Vlašić je jedina ekstra klasa i očekivao bih malo više hrabrosti. Drugačijih zamjena, promjena pozicija i tak.

    Rezultatski je ovo posve ok, osim Petku nikome ne zamjeram ni način igre (kvaliteta je druga stvar).
  • Neki tip
    19.1k
    sad mi već na živce ideš.. :joke:

    Opet dok ja pišem, ti objaviš pa ispadne da ponavljam.. :monkey: sad vidim da si čak i dečke na terminu ubacio, kao i ja, za Petkovića. :yikes: :lol:
  • xavier
    11.1k
    pa nisi s ekipom na terminuNeki tip sa Zapada

    Baš krenuo pisati :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Ova utakmica je pokazala da smo jaki tanki na klupi, naše 3 zamjene nikakvog impulsa sa klupe... Zadnje tri utakmice će biti nezgodne, pogotovo u slučaju corone ili ozljeda
  • The Undertaker
    4k
    Malmo ovdje dobili 3 razlike, tamo u uzvratu izgubili 2:0 s tim da nas je Kelava spašavao potopa.
    A Koper kad nas je u uzvratu dobio 3:0 nakon 5:1 u Zagrebu. Zajec bio trener. Nije išao na utakmicu u Koper već u Tiranu skautirati sljedećeg protivnika.
  • Bosna86
    11.6k
    Jasno mi je na sta ciljaš, ali to su sve porazi
  • xavier
    11.1k
    Zajec bio trener. Nije išao na utakmicu u Koper već u Tiranu skautirati sljedećeg protivnika.The Undertaker

    Ovo mi je bio grozan trenutak koji nikako nisam mogao shvatiti. Treneru je mjesto na klupi, a ne da gleda drugu utakmicu dok njegova momčad igra.

    No kako je i sam nedavno rekao, on zapravo nikad nije ni imao pretjerane želje biti trener nego je to postao više spletom okolnosti.
  • The Undertaker
    4k
    Ma, to samo pokazuje koji smo amateri bili. Ako se ne varam, nakon njega je došao Vaha.
  • immerwieder
    1.2k

    da, onda bi se ispalo u prvom kolu od sportinga, ili u drugom kolu od magdeburga i to je to, čekaj dečec novu sezonu, koja nije bila ziher kraj bivših komšija i njihovih dealova, ovo svake godine 6-12 tekmi nam je klince fest razmazilo

    da, i ja na takve nisam računal, grčevito držanje nule jedino kod sir alexa
  • xavier
    11.1k
    nakon njega je došao VahaThe Undertaker

    Da.
  • Ali
    1.9k
    Mozda se nisam dobro izrazio za Vlasica, vidim da su svi krenuli u diskusiju oko njegovog ucinka, meni se cini da se isplatilo zrtvovat jednog vezbog da mu dise stalno za vratom i to je cinio dobro po meni cak i odlicno jer je dibitant. Ko je ikada probao igrati neiskusan zna o cemu pricam, presjece te da ne osjecas noge ;)
    Ademi je zato imao vise slobode i ofezivniju ulogu, ali su precesto komllicirali. Na kraju je Gvardiol nazalost prekasno pokazao kako je trebalo oucat sa 20m.
    A Livi je bio uobicajeno dobar , opet kazem nisam vidio neke teske mrtvace cska, samo su cesce pucali i to se broji u statisci...
    I Ademi mora porazgovarat kao kapetan ovo neguranje lopti suigra u u naletu na drugoj traje predugo, od Hajduka svaku utakmicu barem 3-4 puta. To kapetan mora rascisiti ak postoje podjele a ocito postoje, tako barem gestikulacija da naslutiti
  • Mali dioničar
    14k
    dobro po meni cak i odlicno jer je dibitantAli

    Igrač ili igra dobro ili ne igra dobro.

    Na ovom nivou trener nema pravo staviti igrača i onda mu ponderirati kvalitetu igre prema njegovim godinama ili broju odigranih utakmica.
  • Ali
    1.9k
    Kad vec trkeljam, bojim se problema ispred nas. Nasi igraci su u EL davali rezultate tek kad smo igrali hnl sa drugom ekipom.
    Ako sad protiv lokomotive ne istrce svih 11 novih , necemo se u austriji dobro provesti.
    Kaj onda ak se i izgubi koja u hnl, pa i prije su nas dobili varazdini... imamo dovoljno zalihe, hajduk je na -12...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.