• Morales7
    184


    Da moram priznat da sam optimist, ne znam mislim da nam ne fali puno. Recimo da Petko ne odigra preko one stvari, da u dve kontre se ispoštuje igrač i slično. Sad u nedjelju ćemo se klasično raspucat i onda u četvrtak treba riskirat jer pobjeda nam čudo znači
  • Markelo
    2.5k
    Mozemo protiv Austrijanca do pobjede. Treba samo sprovest Zokijev sistem a to je da Livi bude opet u momcadi kola i da se naprijed kakav krumpir ugura u gol Austrijanaca. Šanse su nam dobre
  • De Oliveira
    897
    Igra uzas. Dno dna. Prosle i pretprosle godine bi imali 6 bodova i 6:0 gol razliku. Livakovic, Lauritsen i Peric odlicni, Majer, Orsic i Gvardiol su se barem trudili. Svi ostali uzasni na celu sa, kao i uvijek, katastrofalnim Stojanovicem i Petkovicem. Ali prije svega brine igra, koja je negledljiva. Sutra moram na ispovjed koliko sam se ispsovao.
  • Morales7
    184

    Od 5 njihovih gola, 4 iz penala nisam gledao nijedan pa ne mogu bit pametan
  • Mali dioničar
    14k
    Prošle 2 sezone su se Ademi, Olmo i Gojak stalno nudili i bili opasni u završnici, i Ivanušec isto tako standardno uz Oršića i Petkovića. Ovo kak je Mamić postavio da u završnicu se ulazi s 3 igrača, a slijedeći najbliži je na 60 metara nije igra za zabiti gol.

    Edit. I žrtvovao je u fazi napada Franjića jer je igrao flastera i kad je Dinamo imao loptu.
  • Ali
    1.9k
    Petko me razocarao, nikako da se probudi. Ali slijedeci tjedan mu krecu prijave za kutiju.
    Franjic svaka cast, prvi put starter u EL i bez respekta, fizicki jakog Vlasica je pratio u stopu i ugusio ga u potpunosti, da je bio bolji bek umjesto Stojketa da zatvori brazilca, jos bi bezobasniji cska bio.
    Prema naprijed stalno neki nesporazumi, stalno sirimo ruke i raspravljamo tko je kome trebao gurnuti... predugo se carini lopta, a na ovoj razini ti protivnik to "ne pusi".
    Strucni stozer katastrofa, vidim da im Peternac vodi zagrijavanje , pa frajer ima skembu do zuba, tko je tu lud. Da ne mazem da nemamo strucnjaka za prekide da vjezbamo varijante, samo nabij la sta bi bi.
    Mozda nas slijedece godine ne puste u skuoinu radi neatraktivnosti... sve 0:0 bez rizika nema bodova
  • xavier
    11.1k
    fizicki jakog Vlasica je pratio u stopu i ugusio ga u potpunostiAli

    Moram priznati da sam stekao sasvim drugačiji dojam. Vlašić mi je djelovao sve samo ne "ugašen".
  • Neki tip
    19k
    Franjic svaka cast, prvi put starter u EL i bez respekta, fizicki jakog Vlasica je pratio u stopu i ugusio ga u potpunosti,Ali

    Svaka čast malom Franjiću za ovu tekmu, ali ajde da ne pretjerujemo baš..

    Kamo misliš "ugušio potpuno" najboljeg igrača na tekmi? Ili barem u CSKA (ako odamo priznanje činjenici da gol nismo primili i da su za to zaslužni Liva, Lauritsen, Perić, Gvardiol..).
  • Neki tip
    19k
    u par sekundi razlike.. i opet ti ukratko, a ja litanije :)
  • Mali dioničar
    14k
    Gvardiol bi mogao postati fini igrač, tek kad naši igrači odu van vidiš kakvi su nam treneri idioti.

    Igrači Dinama sigurno nisu lošiji od igrača CSKA i onda ovakva bolesna statistika udaraca na gol u korist CSKA.
  • Carrasco
    4k
    Nije ga ugušio, ali je dobio skoro svaki duel u kojem su se našli.
  • Papastrumf
    9.4k
    Igraci igraju svaki svoju utakmicu. Ne znas tko je skrtiji u zavrsnici. Linije 35-40 m udaljene pa u zavrsnici sudjeluje 2-3 igraca.
    Livakovic i Ademi jedini na razini.
  • Mali dioničar
    14k
    A kaj je Franjić odigrao u fazi napada? Ništa.

    Da se razumijemo, dečko je sasvim ok. Ali koja je konkretno bila korist Dinama od stavljanja flastera Franjića na Vlašića? Vlašić je i tako imao hrpu udaraca i asistencija, a Franjić nije imao apsolutno ništa u fazi napada.

    Da ga je “ugušio” valjda bi ga natjerao da se i Vlašić pobrine za njega u fazi obrane i na taj način ga izmorio.

    Ta taktika dala je Dinamu igrača manje u fazi napada.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ne samo to nego je toliko pratio Vlašića da se u jedno 3 situacije otvorio cijeli prostor ispred zadnje linije za druge igrače.

    Ne kažem da je za to on kriv, jednostavno je slijedio uputstva.
  • The Undertaker
    4k
    Bojim se da nas ovo čeka u svakoj utakmici do kraja. Mučenje, nabijačina i čekanje da individualna kvaliteta nešto riješi. Ove dvije utakmice su barem pokazale kakvog dobrog igrača smo dobili (Lauritsen) i kakvog dobrog izgubili (Gvardiol). TKC, Lauritsen i Perić mogu igrati 3 u liniji. Ne mogu više gledati Stojanovića kako pliva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.