• marcio amoroso
    31.9k
    Merkel već priča o uspješnosti cjepiva i ublažavanju lockdowna. Možda se i varam, ali mislim da će već do Božića sve biti normalno.
  • deda
    27.5k
    Daj Bože da bude tako, nisam baš optimist da će se to u tako kratkom roku riješiti. Mislim da je proljeće realnija varijanta.
  • Crusades1986
    9.5k
    Taman do nastavka sezone na proljeće da možemo u punom kapacitetu na tekme :cool:
  • NORTE
    8.9k
    Imam osjećaj da će ovaj virus brzo nestati sad kad su izbori u Americi gotovi.marcio amoroso
    Nevjerojatno podudaranje.
  • Baneki
    714
    Pa ovaj drugi krug je imao vrhunac prije tjedan dana i sad je u padu broj dnevnih zaraženih kako u Hrvatskoj tako i u dosta zemalja u Europi. E, sad hoće li biti trećeg kruga i kada to je pitanje...
  • deda
    27.5k
    Ma ljudi već imaju milijun teorija zavjere, ovo je samo još jedna. Sad kad je Trump pao nestat će i korona tj. ona je smišljena da se njega makne. Sve je to žešća mašta
  • NORTE
    8.9k
    Ma ovdje je riječ o tome da je uspješnost novog cjepiva objavljena prvi radni dan nakon što je službeno izgubio izbore. Njegov poraz je bio moguć i bez ove krize.
  • deda
    27.5k
    I koliko se ljudi misli uopće cijepit, ja sigurno ne.
  • NORTE
    8.9k
    Nije to za nas nego ove po bolnicama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nama je osim derbia sasvim svejedno jel puni ili 30%. :wink:
  • NORTE
    8.9k
    nama je osim derbia sasvim svejedno jel puni ili 30%. :wink:Navijač Dinama

    1700 ljudi na zadnjem derbiju sa Zokijem kao trenerom. Kapacitet je bio 7.000.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    još kad uzmemo koliko je bilo naših na sjeveru i tovara... dođeml do jako gole i jadne brojke za državni derbi. :meh:
  • Nino Bule
    11.3k
    Informacije konkretnije oko cjepiva se vec od ozujka najavljuju za 11. i 12. mjesec, nije nitko cekao trumpa, pogotovo ne privatna firma, da zaradi milijarde na cjepivu. Mogli su samo pozurit s njim.
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, pa mene i vas ne tangiraju dugoročne nuspojave. Mislim, neka mi u 90. godini naraste i rep ako treba. Samo da se došlepam do tih godina. A ove kratkoročne već budu detektirali dok mi dođemo na red. Ako bude nestašica, ja moje cjepivo ustupam Mirku Barišiću.
  • NORTE
    8.9k
    mislim da će već do Božića sve biti normalno.marcio amoroso

    Ovakav optimist na svijetu ne postoji :grin: očekujem još pola godine nenormalno stanje i onda više nitko neće obraćat pozornost na sve to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.