• NitkoBitan
    11.7k
    Kao i inače, mediji su sve uklopili u svoju propagandu :-)
    Attachment
    ŽŽŽŽŽ (586K)
  • Mali Zeus
    9.3k
    Frendu se stara gadno porezala, zvao doktora koji mu veli da zbog korone ne rade šivanja(!?)
  • Stihl
    3k

    Ma nisu normalni, to je sramota.
  • gh0c
    256
    Kad vidim kako se grakće i propinje na zadnje noge kod neistomišljenika kad je Dinamo u pitanju, dođe mi da isto reagiram i na ovu temu kad vidim koliko spinova, medijskih proljeva i patetike se i ovdje može pročitati. "Nisam ja za mjere, ali..." ekipa :rage:

    OnT:
    Nitko ne spori da je korona stvarna, ali valjda i oni najzadrtiji i najzatvoreniji (pre)polagano shvaćaju da je i plandemija itekako stvarna, a ne neka teorija zavjere.
    Dal je ona nastala kao posljedica virusa, je li bila spremna pa je virus poslužio kao odličan izgovor ili je virus nastao zbog nje, vjerojatno nitko od nas neće nikad saznati.

    Kad pogledaš samo ulogu medija i dnovinara, uglazbljenost, cenzuru i režimsko nametanje jednoumlja, sasvim je očekivano da i neke činjenice počinješ 3 puta prevrtati tražeći im skriveni kontekst s obzirom na količinu laži, dezinformacija i propagande.

    Možeš mislit koliko bi ove umjetno stvarane panike i histerije bilo potrebno da je zdravstvena prijetnja ogromna. Možeš mislit kolko bi govna iz štab(ov)a i političari bili prvi koji krše vlastite naputke i ovu lakrdiju od mjera da nisu svjesni (ne)postojanja pa makar i promila šansi da im ovaj, prvenstveno medijski virus, našteti.

    Briga za zdravlje - how yes no. Nedostupnost osnovne zdravstvene zaštite je sjajan primljer brige za zdravlje. Tjeranje rekreativaca s Jaruna helikopterom isto sjajan primjer brige za zdravlje, bolje ostani doma. Tjeranje ljudi da stoje u beskonačnim redovima na hladnoći i kiši dok čekaju neki pregled ili podizanje lijeka je odličan potez za dobrobit zdravlja tih ljudi, ali za još veću pohvalu su redovi za testiranje na virus povodom friziranja brojki gdje ako i nisi, velika je šansa da ćeš završit pozitivan jer da ga jebeš netko oko tebe je.
    Potpuni medijski mrak kad su u pitanju neke preporuke oko jačanja imuniteta, važnosti prehrane i kretanja, vitamina, pozitivnog razmišljanja... hvala svima, pobrinite se za moje zdravlje cijepivom pa ću vam pljeskat s prozora i ujutro i navečer ak treba.
    Ako je paraliza zdravstvenog sustava bila ciljana, uspjela im je. Širenje straha i nesigurnosti uz neskriveno zatiranje izvora zabave i veselja je isto genijalan potez u zdravstvenom i svakom drugom obliku. Nemogućnost da roditelj vidi dijete u bolnici, ograničavanje druženja, ratno profiterstvo s brnjicama, ograničavanje slobode kretanja i svih drugih ustavnih i zakonskih prava, psihoze sa zabranom svadbi.
    Jebiga, znam i ja da je poanta svega da "ali baba od babe ima strinu s 3 kronične bolesti" a "bandić je fkral ali je i nama dal"
  • markoli
    1.6k
    Frendu se stara gadno porezala, zvao doktora koji mu veli da zbog korone ne rade šivanja(!?)Mali Zeus

    Isti slučaj s mojim frendom. Gadno se porezao po dlanu, otišao na šivanje, nisu ga htjeli primiti jer je dva dana prije toga bio u BiH i umjesto šivanja su mu ranu nekakvom klamericom "zašili".
  • Mali Zeus
    9.3k
    užas :yikes:

    na kraju ju sredili na hitnoj, a takve doktore treba prijaviti, ja svoju ruku odlučuju koje će pomoći, a kome ne.
  • NORTE
    9k
    Kaže bivši Sdp-ovac Mrsić da vlada ne donosi mjere (o zabrani okupljanja itd.) jer čeka da prođe kolona sjećanja. Zanimljiva izjava.
  • gh0c
    256
    Da započnem ko Građanski1911 u temi o futsalu, možda niste znali jer u Goebbelsovim medijima (č. 98% svega kaj čitate) sigurno niste mogli saznat ni čut, u nedjelju je prosvjed, u 15h, korteo s Tomislavovog trga do Jelačić placa, pa ako na ovaj način informacija dopre bar do jedne osobe više koja bi došla a nije imala pojma, dobro je.
    Dobra prilika za izrazit nezadovoljstvo stožerom, režimom, prisilama, medijskom cenzurom, suludim mjerama, napadima na slobodu i zdravlje, napadima na obitelj, djecu, mlade i starije; napadima na socijalizaciju, sport, vjeru i kulturu.
  • Bosna86
    11.5k
    Da ne citiram cijeli post, ovo je razlog zašto su ovakvi prosvjedi slabije posjećeni od onih ajmo ih nazvati ljevičarskih ... Ako zelis privući masu bubni nešto jednostavno i bok... To te lijeve skupine odrade puno bolje jer ne idu u dubinu... Ovo je toliko široko da će ti pola ljudi odustati jer se ne slažu s nekim dijelom poziva na prosvjed...
  • deda
    27.5k
    Drugim riječima to ti ispadne bijesan sam na sve, pošto nije artikulirano
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim da grijesite malo, imali ste u francuskoj zute prsluke koji nisu imali formirane zahtjeve jako dugo osim sto su bili anti establishment, ocekujem nakon sto se malo smiri situacija s koronom i krene poslije borba s ekonomskim posljedicama da ce bit svega na ulicama cak i kod nas.
  • gh0c
    256
    Mislim da svatko može u trenutnoj situaciji naći svoje razloge zašto je protiv terora stožera. Ja sam naveo svoje. Nisam ja za Mamića, ali i #ostaniOvca ekipa će naći svoje.
    Po pitanju brojnosti, kao i na utakmicama, sve se svodi na to da će većina naći svoje razloge zašto ne doći.
  • Crusades1986
    9.5k
    Pfizer i BionTech objavili da njihovo cjepivo ima 90% učinkovitost. Treća faza za sad provedena na 43.000 ljudi, slijedi postupak za dobivanje dozvole od regulatornih agencija.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Imam osjećaj da će ovaj virus brzo nestati sad kad su izbori u Americi gotovi.
  • Crusades1986
    9.5k
    meni je prije nekoliko mjeseci sinula ideja da je ovo sve napravljeno da se makne Trump. Tj prvenstveno zbog njegovog odnosa prema Kini što se tiče trgovinskih restrikcija i carina koje su jedni drugima nametali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.