• Navijač Dinama
    7.3k
    danas čujem da će noćni klubovi raditi do 22 h.Mali Zeus

    Da,jer korona vreba poslje 22 pa sve ujutro do 05 :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Ja i ekipa smo vec poceli prakticirati izlaske od 15h. U 23h kad se kod nas sve zatvara svakako ne mogu vise :lol: Jos mi dobro dodje, legnem na vrijeme i naspavam se, bolje nego prije.

    Mogu oni izvest konjicu u 23h na ulicu, al kafici vikendom su od 17-18h puni. To je inace slucaj bio oko 20-21h. Ljudi su se prilagodili. Stavi policijski u 18h i pit ce se od 18h po privatnim kucama i stanovima kao sto je slucaj bio ljetos. Mladima ne mozes zabraniti nocni zivot, snaci ce se kako znaju. Dzaba pokusavaju.
  • Dudu
    2.6k
    Neki psihijatar je neki dan dao odlican intervju vezano za to da ne zivimo mi, a zivi korona. Znatno opsirnije nego mali dio koji parafraziram:

    "Momak od 17 godina ne moze se vratit za 3 godine u srednju skolu, pa evo prosla korona sad cu se zajebavat s ekipom."

    Dotad prodje baba s kolacima, jednom se zivi.
  • Neki tip
    19k
    Neki psihijatar je neki dan dao odlican intervju vezano za to da ne zivimo mi, a zivi korona.Dudu

    https://www.liberal.hr/robert-torre-psihijatar-korona-koronavirus-covid-19-625
  • Dudu
    2.6k


    Da, to je to. Taj psiholoski aspekt gotovo nitko ne spominje.
  • NORTE
    9k
    mislim da će već do Božića sve biti normalno.marcio amoroso

    Misliš lockdown u Zagrebu do Božića? :wink:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Haha, optimist sam po prirodi, jbg :rofl:
  • Krizy
    35.1k
    Po naslovu bih rekao da reklamira neki proizvod :rofl:
    1dgs8yhbmg1zxejo.jpg
  • NORTE
    9k
    Pooštravanje mjera, sve više zaraženih i bolnice se pune, a do jučer se vladini epidemiolozi pravili ludi i pričali kako "valjda nitko neće brojat".
  • Mali Zeus
    9.3k
    Plenki ponavlja da imaju situaciju pod kontrolom.

    Stožer se toliko puta kompromitirao da je to već tragično.
  • NORTE
    9k
    Pravili se ludi preko mjesec dana iako su odavno trebali reagirat jer su čekali da prođe kolona u Vukovaru, a sad zatvaraju šta treba i ne treba. Naručili su kojekakva cjepiva a nisu ova dva najpoznatija.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mislim da smo 2 vrste cjepiva naručili al ostalo sve stoji. Super mi je bilo slušati gospođu Bubaš kako je rekla da se vidi iz snimki drona da su se u koloni sjećanja ljudi držali mjera.
  • NORTE
    9k
    mislim da će već do Božića sve biti normalno.marcio amoroso

    Sretan Božić svima zonašima i onima koji ovo čitaju.
  • Eduardo
    17.2k
    Koliko "drame" oko prvog cijepljenog pacijenta protiv COVID-a u Hrvatskoj.

    Već vidim kako će za nekoliko godina izgledati test iz povijesti.

    01. - kojeg datuma je u Hrvatskoj cijepljen prvi pacijent protiv COVID-a?
    02. - kako se zvala i koliko godina je imala prva cijepljena bakuta?
    03. - kako se zove dom za starije štićenike odakle je cijepljeni bakutaner?
    04. - što je izjavila nakon cijepljenja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.