• Neki tip
    19k
    da se čini da je normalan, skroman tip koji ne dopušta da mu ova slava udari u glavu.Mali Zeus

    Zveknulo ga je malo na proljeće pa ga je Bjelica brzo ohladio, spustio, razgovarao s njim, podsjetio gdje je bio prije i kako je u 7 mjeseci došao od zaboravljenog igrača do repke.. radom i borbom. Ona tribina protiv Hajduka bila je baš prava poruka u pravo vrijeme.
  • Mali Zeus
    9.3k
    E da, to se sjećam. Kako je to Bjelica srezao u korijenu, zakon.
    Zato ekipa i igra kako igra, psihološki on radi skoro savršen posao.
  • deda
    27.5k
    Iskreno, ja se ne sjećam igrača u Dinamu koji je takvu transformaciju karijere doživio u godinu dana.
  • Jaro
    5.4k
    bilo ih je - ali u kontra smjeru... nqkon finog glanca domacih "strucnjaka"
  • deda
    27.5k
    Da da :lol:

    Mislio sam naravno na uzlaznu putanju
  • Neki tip
    19k


    Nisam ja stavio naslov videa, samo prenosim info, za one koji bi započinjali rasprave u kojima ne namjeravam sudjelovati. :)
  • Eduardo
    17.2k
    Kakav je ovo genijalac, strašan igrač. Ona rolica je bila nešto prekrasno, ogromna šteta što nije ušlo u gol. Hrpa genijalnih poteza i dobivenih duela.
  • reziser
    6.2k
    Samo šest igrača u Europi igra više nego Bruno Petković!
    Ademi će više od dva mjeseca biti bez HNL utakmice, a Petković od 2. srpnja i Austrije Klagenfurt igra svakih 4,45 dana! Taj ritam koji melje Bruno je upotpunio s 26.000 kilometara proputovanih po Hrvatskoj i Europi
    Ne računajući pripreme, Petković je odigrao 31 utakmicu ove sezone i samo šest igrača u Europi odigralo ih je više!

    I uza sve to, ritam koji melje Bruno je upotpunio s 26.000 kilometara proputovanih po Hrvatskoj i Europi, od Zaprešića do Bakua, Trondheima i Tbilisija.

    Do zasluženog odmora dijeli ga još pet utakmica. I jedna velika, najveća: Manchester City u Zagrebu, za osminu finala Lige prvaka.
  • marcio amoroso
    31.9k

    I onda se mi pitamo zašto igrači nemaju energije.
  • reziser
    6.2k

    to je i bio moj smisao ovog mog posta...
    pogledaj samo kilometražu putovanja. imaju komfor..avioni..ali svejedno..pakiraj se..aerodromi...put do aerodroma. sve to troši energiju. pa svaki 4,5 dana tekma.
    S tim da naša sezona kreće od srpnja, za razliku od većine klubova koji su u LP..
  • deda
    27.5k
    A mi bi slali igrače na posudbe. Pa nama još fali igrača.
  • reziser
    6.2k

    ja bi pjacu na posudbu..kaj god mislili o tome :razz:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Bjelica koristi 15 igrača ove sezone. To je problem. Prošle sezone se koristilo 22 ili 23 igrača. Jučer je to Jakirović u podcastu naglasio.
  • xavier
    11.1k
    Bjelica koristi 15 igrača ove sezone. To je problem. Prošle sezone se koristilo 22 ili 23 igrača. Jučer je to Jakirović u podcastu naglasio.marcio amoroso

    Prošle godine su svi kukali zašto mijenja cijelu momčad za HNL, a sad se žale zašto ne mijenja :smile:

    Šalim se malo. Do Varaždina je bilo drugačije, ali taj poraz je bitno promijenio stvari i nakon toga više nema "europske" i "HNL" momčadi. I slažem se da je pristup nekih igrača bio katastrofalan, ali ovo je možda ipak bio malo predrastičan korak i u HNL-u se moglo tu i tamo odmoriti ponekog igrača.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja bih rekao čak i moralo. Ne vjerujem da se bez Olma, Orše ili Petkovića ne može dobiti Istra ili Varaždin.
    Meni osobno su dvije momčadi kakve su bile prošle sezone previše ali mi je isto tako ovo premalo rotacije. Vjerojatno bi neka sredina bila idealna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.