• Hipo
    406
    Ovakav tip napadača nema u europi!

    Nakon Eura za 10 mjeseci cijena ide prek 30 milijuna eura.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma 300 milja, kakvih 30. Nemoj baš tolko maštat.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Kaže sofascore za brunu da su mu dodavanja i kontrola lopte slabosti.

    I taj koji to radi, nek promijeni profesiju
  • Dudu
    2.6k
    To je stastički tako i po algoritmu izbacuje da su mu to slabosti jer ponekad ne donosi prave odluke.

    Na terenu se to logično ne vidi, jer njegovi potezi izgledaju vanserijski, ali činjenica jest da ne donosi uvijek racionalne odluke. To što on radi ne može 95% igrača, ali to nije baš uvijek pravi izbor, isto i s vraćanjem u obranu.. O tome je čini se Bjelica govorio, on je najbolji kad je blizu gola, nekad se s potrebom vrati nazad, nekad bezveze...

    Kad još malo s iskustvom skuži kad je vrijeme za atraktivnost, kad za vraćanje u obranu, kad ostat u napadu.. Bit će nevjerojatna svjetska klasa..

    Moje neko mišljenje. Fantastično atraktivan igrač koji treba racionalizirati svoje odluke i doći na još razinu više..

    To po meni čini Messija najvećim ikad. On može uzeti loptu i vjerojatno predriblati 4-5 igrača, ali to u 90% slučajeva neće raditi jer nije racionalno i potrebno. On čeka pravi trenutak kad će nešto uraditi, nema on potrebu iživljavat se na nekim, racionalizira svoje trčanje i ubada kad treba.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bruno ima svojih prednosti kao i mana. Jučer u petoj minuti dodaje Modriću bzvz a ima slobodan pogled prema golu sa 15 metara i može birati gdje će pucati.
    Centaršut koji mu nabacuje Jedvaj mu se odbije od noge kao zadnjem amateru.
    Čaleta-Car mora dobiti žuti jer on igra paralelu na pola igrališta kad su svi naši naprijed.
    Jednostavno ima previše krivih odluka u tekmi.
    Ja bi rekao da je igračina koja još uvijek ni blizu ne pokazuje svoj potencijal.
    Bruno može i mora još puno, puno bolje.
  • Dudu
    2.6k


    Baš to, nije slučajno da nije uspio u Italiji.

    U Italiji sve je usmjereno na taktiku, a sve te odluke koje si nabrojao su taktički jako loše.

    Ima nevjerojatne predispozicije, ali što kažeš može i mora bolje. Dobio je nevjerojatan talent koji treba spojiti s radom i koncentracijom na donošenje boljih odluka i onda dobiješ svjetsku klasu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Momak je opušten i to mu u brdo situacija donosi vic u igri i atraktivnost.
    Isto tako mu nekad uzme.
    Mora on puno bolje.
  • Majki2111
    2.6k
    Ona paralela je baš smiješno izgledala i nasmijala me baš,amaterski je izgledalo, :rofl: al to dobiješ kad pustiš da igra kako zna. Zažmiriš na to jer su koristi puno veće od tih njegovih greški.
  • Markelo
    2.5k
    Petkovic grijesi i zato sto se cesto vraca duboko u sredinu terena kako bi sudjelovao u izgradnji napada. Ne ceka samo oko sesnaesterca. A nekad naravno i pretjera onda dobimo onakvu loptu koju onda Caleta Car mora spasavat. Al svaku krivo dodanu loptu, Petkovic trci nazad u obranu ispravit.
  • reziser
    6.2k
    Barcelona prati našeg Brunu...
    Mi zbilja ne znamo cijeniti kakve igrače imamo u momčadi
    I dolazi 3000 ljudi...
    Šteta
  • LovroZG
    1.3k
    Sam sam čeko da neko zagrize udicu.

    Katalonski Sport vjerojatno čuo da je Bjelica reko da će Bruno bit igrač za Barcelonu pa od tog napravio priču koju su naši mediji prenijeli...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Naravno da ima neke greške u igri al fascinantna je njegova priča. Od nepoznatog igrača do prvog napadača repke i igrača koji igra prvo u EL pa u LP i to sjajno. Ono što mi se kod njega sviđa je da se čini da je normalan, skroman tip koji ne dopušta da mu ova slava udari u glavu.
  • markoli
    1.6k
    Ne treba sad pretjerivati i spominjati Barcelonu u kontekstu Brune. Ima on još mjesta za napredak, neka ga još tu. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.