• Georg Koch
    4k
    Vecina skart, tjesimo se(ili tjesili smo se, cak i hvalili) velikom sirinom na klupi, sve dok kulenovic marin i jos 5 kulenovica ne dobije priliku na terenu i pokaze da ima sposobnosti za belupa a bome ne dinama.
    Skart u odnosu na dinamo prijasnjih godina, to posebno.
    Skart zahvaljujuci nesposobnoj i skrtoj upravi od mumija, tajnica i picki materini.
    Ako ti to nije jasno top, nastavit cemo i dalje biti prosjecni klub skarta od europskih natjecanja-konferencijske like. Bravo
  • Mihaljević
    8.7k
    Škart su. Njih 80% ne bi igralo u Dinamu do prije 2 sezone.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Smješno je koliko Marín dobije prilika, menalo, kulen, jos stiže brodić, peric, meni ni suci nije za dinamo, koliko treba da se shvati da nisu za dinamo da ih se isplati i zahvali. Tu smo gdje smo zbog nesposobnih ljudi u upravi kojima je jedini cilj punjenje vlastitih džepova i pozicija koju imaju. Ako stvarno vole dinamo, a ne znaju da onda imaju respekt, lijepo se zahvale i ustupke mjesto sposobnim ljudima. Na žalost taj film nećemo gledati.
  • Patak
    2.6k
    Ja za ni jednog igrača Dinama neću reći da je škart. Svi su mi dragi na neki način, jednom igrač Dinama uvijek igrač Dinama, ako za ništa drugo onda za neke almanahe. Jedino bih za igrače koji se nedostojno odnose prema dresu i klubu bi mogao reći nešto loše. Oni koji nisu kvalitetom za Dinam ali daju sve od sebe nisu se sami birali, netko im je ponudio ugovor, doveo ih.
  • Carrasco
    4.1k
    Smješno je koliko Marín dobije prilikaKujtim Shalla

    Al ste navalili na Marina, a čovjek ima sasvim solidnu statistiku za minute koje je dobio ove sezone.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    statistika je kao bikini..

    Marin je u u19 bio talenat žešći, a sada je rang Gorice, Istre ako uopce i njih, jer protiv nikog pa ni Ponikvi(uz dužno im poštovanje) nije napravio razliku..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pišu Petko upitan za repku, a to je za mjesec dana. Ako je istina loše nam se piše…Teofil Kateran

    Kako kad je u treningu?
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Pitanje je šta je istina tu, svaki dan pišu drugo, ja se nadam da će bit spreman što prije jer bez njega smo ove sezone ništa.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Njegovo izvodenje penala protiv Hajduka je po meni odredilo tijek ove polusezone. Ide ozljeden igrat za reprezentaciju i obnovi ozljedu, a sada opet prijeti isti scenarij u kojem propusta utakmice Dinama i mozda opet igra za reprezentaciju poluozljeden.

    Bruno, uozbilji se. Vidis da bez tebe ne ide. Izlazi ti se uvijek u susret, izadi i ti nama i preskoci reprezentaciju.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Njegovo izvodenje penala protiv Hajduka je po meni odredilo tijek ove polusezone.NitkoBitan

    Dobro sad, nećemo pretjerivati...
  • serbus
    3.8k


    Bravo za doktore i Jakira "tko sam ja da mu nedam igrati" ...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Još će otići tamo i ovi će mu reći ajd igraj, dobro je to, stavi malo leda.
  • Krizy
    38.4k
    Također bravo i za Petka.
  • serbus
    3.8k


    Slažem se djelomično , volja igrača da igra je ok srce te vuče da igraš , ali baš zato imaš na plaći barem dvije stepenice(Jakir , dinamo doktori) a ovdje je bilo i četiri (Dalić,doktor repke) koji su mu trebali reći stari sve u redu da želiš ali ne možeš ... Inače čemu ih plaćaš ako je na tome što će igrač reći ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.