• Mali Zeus
    10.6k
    Šteta da je počeo jučer onda. Veli Jakir tko sam ja da mu zabranim, ne znam kaj su rekli doktori, ali očito je da nije bio dovoljno oporavljen.
  • immerwieder
    1.3k
    plzen je 26.10., do tada bude valjda ok,
    a i dobro je da ne ide na maturalac u wales nego bude kad se oporavi tu mirno treniral
  • Ivdzo11
    3.5k
    Taman za Viktoriu 26.10 spreman... dosta
  • Jaro
    6.2k
    Šteta da je počeo jučer onda. Veli Jakir tko sam ja da mu zabranim, ne znam kaj su rekli doktori, ali očito je da nije bio dovoljno oporavljen.Mali Zeus


    za boldano - trener valjda?
  • Mali Zeus
    10.6k
    za boldano - trener valjda?Jaro

    Pa to je bila i moja poanta. :)
    Al velim ne znam kaj je rekla liječnička služba.
  • Eduardo
    18.1k
    Meni je ovo skroz neozbiljno od Brune. Zbog ozljede propustiš Rudeš i Ballkani, protiv Hajduka igraš nezaliječen i obnoviš ozljedu zbog koje propustiš Istru. Klub objavi kako očekuju da će se vratiti na teren kroz tri tjedna koliko bi trebao trajati proces rehabilitacije. Znači, ne bi trebao ni konkurirati za utakmice hrvatske reprezentacije protiv Turske i Walesa, a pod upitnikom bi mogao biti i za prvi HNL dvoboj protiv Gorice nakon stanke.

    I, što se dogodi? Ne samo da se takav priključi reprezentaciji već i zaigra nakon samo 10 dana od obnavljanja ozljede. Bez obzira na njegovu izraženu želju za igranjem, je l' tu ne postoji nitko u klubu da u takvoj situaciji presiječe, podvuče crtu i kaže - ne može!? Šta nitko nije svjestan problema u kojima bi se Dinamo našao ako se ta ozljeda vrati ili dodatno pogorša?
  • Jurki
    9.7k
    "Nije spreman. Pustit ćemo ga kući. Jučer je imao situaciju, da je zdrav - zabio bi gol. Mislim da nema potrebe mučiti ga, neka se zaliječi. Žao mi je što sam ga uveo. Nije pravi, a to nije moja praksa. Na stranu njegova želja..."

    Konacno jedna dobra vijest.
  • striko
    1.3k
    Kod onog skoka gdje je ostao kratak se vidjelo da je u grču. Izgledao je kao da mu je pozlilo. A samim odazivom je jasno pokazao koliko mu je stalo do prvenstva.
  • marcio amoroso
    34k
    je l' tu ne postoji nitko u klubu da u takvoj situaciji presiječe, podvuče crtu i kaže - ne može!?Eduardo

    Ne postoji. Pa Jakirović je sam izjavio: “tko sam ja da mu zabranim da igra u Splitu?”

    A i od njega je bzvz.
  • BornaPŽ1986
    1k
    A samim odazivom je jasno pokazao koliko mu je stalo do prvenstva.striko

    Treba biti realan pa i reci da ne mozemo svi sa interneta zakljucivati ovakve stvari. Igracu je valjda reprezentacija jedna velika stvar, ja ne vidim problem u tome da ga je zelja vukla da proba zaigrati, isto je napravio i u Splitu.
  • striko
    1.3k
    Slažem se ali isto tako je trebao dugoročno misliti. Šta da se ozljedio teže pa propusti i repku i prvenstvo?
  • Eduardo
    18.1k
    Bruno je dobro plaćeni profesionalac i kao takav ima određenu dozu odgovornosti prema klubu koji ga plaća. U određenim situacijama osobne želje treba ostaviti po strani jer u suprotnom može doći do težih posljedica po sve, uključujući i reprezentaciju. Razumijem želju i volju da proba, ali zar se nije već iz istog razloga opekao 10 dana ranije? Čemu forsiranje kad vidiš da ne ide i da može biti samo gore?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Šta da se ozljedio teže pa propusti i repku i prvenstvo?striko

    Rizik, ali vjerujem da je slucajno osjetio da ne moze odigrati ni minutu onda ne bi.

    osobne želje treba ostaviti po strani jer u suprotnom može doći do težih posljedica po sve, uključujući i reprezentacijuEduardo

    Sve to stoji, tu jedino izbornik moze prelomiti i reci "ne neces uci" a ovaj neka razbija okolo ako mora. Repstacija je ipak repstacija, sam igrac je htio a da se nesto dogodilo onda je frka da. Za usporedbu recimo da se Modric ne odazove u primeu jer se cuva za Real, nasi mediji a i mi smo u stanju napraviti cirkus oko toga. Na svu srecu ovo je ok proslo protiv Turske.
  • Zagi
    5.9k
    Ako je ok prošlo.
    Tko zna pod kakvim je on blokadama i kakve će to posljedice imati.

    Neodgovorno sa obje strane.
  • The Undertaker
    4.6k
    Igranje neoporavljenog Petka je najveća glupost koju su mogli napraviti. Naša liječnička služba je to trebala zabraniti i točka. Pa nije finale SP već relativno nebitna utakmica kvalifikacija za EP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.