• Ero
    930
    Ovaj gojak je u dinamo totalno nezainteresiran jedino u europskim, za razliku kad igra za onu repkicu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa čovjek je danas bio najbolji. Po čemu nezainteresiran?
  • deda
    27.5k
    Jebote di ti gledaš. Apsolutno najbolji igrač danas
  • Ero
    930
    ne znam prvih 30ak minuta mi je izgledao nezainteresiran, ostalo dobar..
    a možda jer se na poslu gledalo krajičkom oka :blush:
  • deda
    27.5k
    Ajde opraštamo ti. :lol:
    Bijedno je to bilo sve skupa
  • cron1ck
    1.5k
    Ima li na forumu misljenika kako bi on trebao startati od prve minute protiv Manchestera? Po meni jako los igrac, koji samo povremeno odigra nekih 30 minuta dobro, danas protiv Varaždina puno netočnih paseva i pokusaja driblinga koji ne bi prosli ni na juniorskom treningu, ne znam mozda griješim, ali eto razuvjerite me.
  • deda
    27.5k
    Danas su svi bilo podjednako loši.
  • Eduardo
    17.2k
    Jako loš igrač? Nikako. Dapače, po meni jako dobar igrač kad je u formi. Njegov problem je što ta forma previše oscilira. Nažalost nikako da uhvati konstantu dobrih igara. Takodjer, često sebičan, i neoprezan u driblingu jednako kao i prije tri sezone. Nikako da shvati da se u nekom zonama ne smiješ zajebavat i riskirati gubitak lopte, kad postoje puno jednostavnija riješenja. Gojak u formi, svakako igrač za Dinamo. Kad ga ne ide onda nije ni za k.... Isto kao i Izet, samo što kod njega nije toliko vidljivo izražena ta bolik****na.
  • Dudu
    2.6k
    Ima dobru tehniku, jak je, samo previse carini loptu. Fali mu okomitost i dodavanja iz prve, danas par puta ide na 6-7 bespotrebnih dodira, a imao odmah opcije za dodat..
  • Markelo
    2.5k
    Gojak kad ima sve vrijeme ovoga svijeta ce nesto i napraviti s loptom. Kada treba brza reakcija, brzo rjesavanje lopte on se tu pogubi. Nema taj prvi dodir ili kombiniranje na uskom prostoru kao recimo Olmo. Al valjda zato ovaj vrijedi 30mil, a Gojak 6,5mil.
  • Beli
    149
    2020-2021 Dinamo 1.HNL* 9 2
    2019-2020 Dinamo 1.HNL* 40 5
    2018-2019 Dinamo 1.HNL* 43 4
    2017-2018 Dinamo 1.HNL* 30 1
    2016-2017 Dinamo 1.HNL* 31 4
    2016-2017 Dinamo II 2.HNL 8 0
    2015-2016 Dinamo 1.HNL* 7 1
    2015-2016 Dinamo II 2.HNL 17 0
    2015-2016 Dinamo U19 Juniori** 8 5
    2014-2015 Dinamo 1.HNL* 2 0
    2014-2015 Dinamo II 3.HNL 12 5

    *- 1.HNL, Kup, Superkup, Europa
    ** - Liga U19, Kup U19, UYL
  • Carrasco
    4k
    "Šest godina sam nosio dres Dinama. S ponosom i čašću kao da sam rođen u Zagrebu. U Dinamu sam postao igrač, reprezentativac svoje zemlje i Zagreb ću uvijek nositi u srcu kao svoj grad nakon rodnog Sarajeva. Bilo je puno sreće, malo i tuge, ogromnog zadovoljstva a ponekad i razočarenja! No, sve je to život i jedna stepenica koju moraš preskočiti na putu do uspjeha.

    Želim se zahvaliti svima koji su mi ovih šest godina učinili život najljepšim na svijetu. Od Zdravka i Zorana Mamića koji su me doveli u Dinamo, svih trenera koje sam imao u klubu, svih mojih suigrača s kojima sam dijelio dobro i zlo. Momci, posebni ste!

    Iskreno se zahvaljujem svim onim vrijednim ljudima koje nitko ne spominje, a koji čine Dinamo onim što taj klub jest: velik da veći ne može biti! Od Tompe i Iveka, Anamarije, Galeta, Bukija, Ivanke, Luce… Svi vi ste zaslužni ne samo što sam postao nogometaš, već što sam postao čovjek! I od srca vam hvala na tome! Hvala predsjedniku Barišiću i gospođi Peras koji vode moj Dinamo. Nije vam lako, ali Nema predaje.
    I na kraju, najveće hvala navijačima Dinama! Teško ću ikada moći zaboraviti onu plavu Budimpeštu, San Siro, Etihad, Allianz Arenu… Čuvajte naš Dinamo.

    Davao sam uvijek sve od sebe za ovaj klub i nije mi lako ostaviti ga iza sebe, ali to je život! Voli vas vaš Goja."
  • Bosna86
    11.5k
    Hvala predsjedniku Barišiću i gospođi Peras koji vode moj Dinamo. Nije vam lako, ali Nema predaje.
    I na kraju, najveće hvala navijačima Dinama! Teško ću ikada moći zaboraviti onu plavu Budimpeštu, San Siro, Etihad, Allianz Arenu… Čuvajte naš Dinamo.
    Carrasco

    Ovaj dio mi je blasfemija hahahahahaha
  • agramZ
    2.3k
    koliko seljacizma u jednom tekstu.. kao da citam nekog mamicevca.
  • ZGBhoy
    1.7k
    PR Služba Dinama odradila svoje.

    Glavno da se spomene Lik i djelo Daltona i Mumije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.