• Eduardo
    16.8k
    DATUM ROĐENJA: 13.02.1997.
    MJESTO ROĐENJA: Sarajevo (Bosna i Hercegovina)
    VISINA: 184cm
    TEŽINA: 78kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: FK Željezničar, FK Olimpic, Torino
    POZICIJA: Centralni vezni
    BROJ: #8
    UGOVOR: 15.06.2023.
    8mnk0wh1owyi725m.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    Koliko mi je drago radi ovog dečka, neka je napokon i on zabio. Za svaki postignuti gol se veseli kao da ga je on sam zabio, a sad napokon i je. Inače dosta često ulazi u prilike, ali uvijek traljavo opali ili je baš za dlaku prekratak. Izgleda da mu leži Anderlecht.
  • 000
    941
    Nevjerovatna koincidencija

    Mladi bh. reprezentativac Amer Gojak večeras je bio strijelac drugog pogotka za Dinamo Zagreb na gostovanju kod Anderlechta.

    Modri su slavili sa 2:0, a Gojak je u 68. minuti uz malo sreće matirao domaćeg golmana i postavio konačan rezultat utakmice nakon koje je Dinamo došao vrlo blizu prezimljenja u Evropi.

    Interesantno, Gojaku očigledno dobro 'leži' briselski stadion na kojem se u strijelce upisao i 2016. godine. Tada je u dresu juniorskog tima Dinama zabio Anderlechtu u omladinskoj Ligi prvaka.

    Da koincidencija bude još veća, Gojak je pogodio na isti gol kao večeras i rezultat je bio identičan - 0:2.

    https://sportsport.ba/fudbal/gojak-ne-pogada-bas-cesto-ali-anderlecht-mu-je-stara-musterija/292214
  • deda
    26.3k
    Trivijalan podatak, ali jedini igrač u našem kadru trenutno, koji je dao 4 pogotka na jednoj utamici za modre. Bilo je to na Maksimiru protiv Cibalije, 29. travnja 2017. u 31. kolu.

    Nitko drugi osim njega nema ni 3 pogotka na jednoj tekmi.
  • BluePhone67
    3k


    Emisija Plavi kvart sa Gojakom
  • 000
    941
    LEGENDARNI bh-reprezentativac Zvjezdan Misimović, koji je za BiH odigrao 84 utakmice te je bio i kapetan, u intervjuu Dnevnom avazu neizmjerno je nahvalio Amera Gojaka. Dinamov veznjak prošle sezone nije bio na naročitoj razini, no ove igra u sjajnoj formi i jedan je od najzaslužnijih za sjajne Dinamove europske rezultate.

    "Mi u reprezentaciji danas nemamo tu moju, klasičnu poziciju desetke u momčadi. Tu je Pjanić, ali on je drugi tip igrača. Igrač najsličniji meni je Amer Gojak iz Dinama i mislim da će on u budućnosti igrati desetku u BiH. Malo je stagnirao prošle sezone u Dinamu, ali sad igra fantastično i sigurno će uskoro biti dio naše reprezentacije", rekao je Misimović koji je za BiH igrao od 2004. do 2014. godine, a danas je savjetnik u nogometnom savezu te zemlje.

    Gojak je igrao u svim mlađim selekcijama reprezentacije BiH, a za U-21 momčad je u 19 nastupa zabio četiri gola. Još čeka poziv u seniorsku momčad.

    "Velika mi je čast što me istinska legenda nogometa u BiH spomenula kao svojeg nasljednika. No, to je istovremeno velika odgovornost i dodatni motiv za još veći rad. Žao mi je što mlada reprezentacija nije ostvarila željeni cilj, ali se nadam da ću svoj put nastaviti kod izbornika Prosinečkog u A reprezentaciji. No, svjestan sam da me tamo neće dovesti pohvale u medijima nego dobre igre u Dinamu", komentirao je Gojak Miskeove pohvale.
  • Infinity
    14.9k
    Postao mi je strasno simpatican s tim svojim proslavama golova. Djeluje bas sretan. Veseli se nebitnim golovima kao da je osvojio LP.
  • deda
    26.3k
    :lol: Legenda
  • Eduardo
    16.8k
    Uvijek se veseli više od ostalih. Svejedno mu je zabio on ili netko treći on uvijek to onako od srca proslavi. Simpatičan momak :up:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Amer je strašno napredovao i trenutno je jedan od najbitnijih igrača. Radi puno dobrih stvari u oba smjera. I da, definitvno je simpa i pozitiva.
  • deda
    26.3k
    Ma sad nam svima valjda postaje jasno zašto se Nenada riješio Ćorića, Benković pa i Soudanija. Momčad bez zvijezda,ali momčad. I to je nogomet, to je način kako se stvara pobjednike. Uvijek netko iskače i ne čeka se jednog ili dvojicu da uvijek rješavaju stvari.
  • 000
    941
    Decko na mjestu i pravi dokaz kako se rad i zalaganje isplati. Odlican je, pretvara se u ozbiljnog veznjaka i ovim tempom moze samo napredovati.
  • Infinity
    14.9k
    Ma sad nam svima valjda postaje jasno zašto se Nenada riješio Ćorića, Benković pa i Soudanija. Momčad bez zvijezda,ali momčad. I to je nogomet, to je način kako se stvara pobjednike. Uvijek netko iskače i ne čeka se jednog ili dvojicu da uvijek rješavaju stvari.deda

    Necu puno pametovati s obzirom da je tema Gojak, al ja si bas neki dan kontam kako Dinamo izgleda toliko dobro da me uopce ne brine i ako bude neke prodaje. Ima igraca koji ce zamjeniti prodane, a Bjelica ce isto naci kvalitetne zamjene. Tu zanemarimo pozicije u obrani koje su najveca rana ove ekipe. Sigurno da bi plakali za svakim igracom kao i do sad, al mislim da bi ih sviju bez problema jako brzo prezalili. Ipak, nadam se da ce na zimu svi ostati na okupu, cak i da ce doci jedno-dva vrhunska pojacanja, igraci koji ce biti za startnih 11, jer zamjene nisu potrebne, sirina je tu, samo kvalitet treba povecavati.
  • 000
    941
    I za kraj, na zanimljiv ste način proslavili gol Marija Gavranovića u Osijeku...
    "Haha, ne znam što mi je bilo, samo mi je odjednom tako došlo. Ali ako zabijemo prvi u četvrtak, tako ću opet trčati po cijelom terenu" sa smješkom je završio Gojak.

    :cool: Da i to vidimo :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.