• Eduardo
    17.2k
    Volio bih to vidjet, posebno ako on zabije :sweat:
  • Eduardo
    17.2k
    Svi mi spominju tu nekog Amera... Kakav Amer ljudi, dečko Bosanac od glave do pete i igra ko pravi ZMAJ!

    Kako ga je šmekerski stavio petom :sweat:
  • 000
    941
    b_181112073.jpg?v=1

    Današnjim okupljanjem nogometne A reprezentacije BiH u Beču, zvanično počinju pripreme za utakmicu Lige nacija protiv selekcije Austrije u četvrtak te tri dana kasnije i za prijateljski susret s reprezentacijom Španije.
    Među igračima koji su već stigli u Beč je član zagrebačkog Dinama Amer Gojak, koji je kazao da je sretan zbog poziva selektora Prosinečkog.

    "Nadam se da ću dobrim igrama opravdati njegovo povjerenje i ovaj poziv. Ne samo da sam ja sretan nego su i u klubu ponosni što imaju jednog 'A' reprezentativca u svojim redovima. Rekli su mi da igram najbolje što mogu i da dostojno predstavljam i sebe ali i klub u kojem igram", kazao je Gojak.

    Ovo je njegov drugi poziv u 'A' reprezentaciju, nakon što je prošle godine bio na klupi u susretu protiv Gibraltara.

    "Dosta igrača poznajem, sa Ćivićem sam bio u mladoj reprezentaciji, s Todorovićem isto i da se nije povrijedio i on bi bio tu. Siguran sam da ćemo se dobro družiti i pružati odlične partije svi zajedno. Kao i svi igrači i ja priželjkujem da zaigram, na treninzima ću se maksimalno truditi, a na selektoru je da odluči hoću li dobiti određenu minutažu i da li ću uopšte dobiti priliku da igram. Ne opterećujem se time, moje je da radim ozbiljno, a ako dobijem šansu, nije samo prazna riječ kad kažem da ću ostaviti "srce na terenu" to zaista i mislim", izjavio je Gojak za službenu stranicu Nogometnog saveza BiH.

    Gojak u Beču očekuje veliku podršku bh. navijača na stadionu Ernst Happel.

    "Očekujem da će atmosfera biti kao kad igramo kod kuće. To će nam biti dodatni motiv uz želju koju sigurno svi imamo da se predstavimo na najbolji mogući način, odigramo maksimalno skoncentisano i borbeno. Na kraju ako svi damo sve od sebe, onda ni pobjeda ne bi trebala izostati", kazao je Gojak.
  • 000
    941

    Još jedan dinamovac na putu za Španjolsku!? Nakon što su se tamošnji mediji raspisali da je Barcelona zainteresirana za vraćanje Danija Olma, "odbjeglog sina" iz La Masije, sad je aktualan postao i bh. veznjak Amer Gojak!

    Njega su navodno u nekim utakmicama Dinama u Europi pratili skauti Seville koje je na zadatak poslao trener Pablo Machin koji i inače ima običaj na takav način pratiti zanimljive igrače.

    Španjolski novinari tvrde da u Sevilli Gojaka vide kao zamjenu za 30-godišnjeg argentinskog veznjaka Evera Banegu. Isto tako otkrivaju da su osim Gojakovog, u notesu Sevillinih skauta podcrtana imena Nikole More i Danija Olma.

    Ne spominje se za koliko bi novca Gojak mogao preseliti iz Maksimira na Sanchez Pizjuan, ali novopečenom 21-godišnjem A reprezentativcu Bosne i Hercegovine cijena može samo rasti.

    Trenutačna vrijednost na transfermarktu mu je tri milijuna eura, no zadnji je put revidirana u rujnu ove godine. Otad je Gojak odradio zapažene partije u Europskoj ligi, a debitirao je i za BiH.
  • deda
    27.5k
    DA ne preskočimo. Naš Amer Gojak ubilježio je protiv Osijeka svoj jubilarni 100-ti nastup za modre. Čestitke!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Gojak pozvan u reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Hajrovic je izostavljen zbog ozljede, kaže Prosinečki.
  • Eduardo
    17.2k
    Daj poradi na realizaciji JBMT, makar malo da se poboljša taj segment igre ako je ikako moguće.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Vidim da je Gojak jučer startao u prvih 11 protiv Italije. Jel gledao tko? Kako je igrao?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja sam gledao malo i bio je ok. Inače ga svi hvale da je odigrao top utakmicu.
  • Eduardo
    17.2k
    Golčina za superkup, golčina za ulazak u Ligu prvaka... 4 gola i 2 asistencije do sada... Loš si Amere, loš, sram te bilo

    giphy.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.