• xavier
    11.1k
    Osijek-Lokomotiva, ovi prate utakmicu pored stadiona bez ikakvih epidemioloških mjeraCrusades1986

    Pa i Riječani gledaju utakmice zajedno s onog brda od kuda se vidi teren.
  • Crusades1986
    9.5k
    E pa da. To sam zaboravio. Logika nikakva.
  • Crusades1986
    9.5k
    Daj barem pričekaj izvlačenje. Ono izvučeš Bešiktaš pa znaš da nemaš baš prevelike šanse pa prodaš. Makar ni tada jer sad na jednu utakmicu možeš puno više nego na 2 tekme, al ajde. I kaj si sad napravio, izvučeš Rapid s kojim možeš igrat al pari, al ti si prodao 4 igrača i onda ćeš se čudit kak si nesretno ispao.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    A gle naši očito operiraju s onom starom u glavi, Bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Zato i prodajemo u HNL-u igrače za prilično mizerne pare s obzirom na tržište jer svi jedva čekaju samo da dobiju ikakve novce, dio toga je do financija istina, ali dio je jednostavno prepohlep i glupost ljudi u klubu da skuže kako transferi funkcioniraju...
  • ZDS86
    205
    A nis idemo na Ponikve onda :victory:
  • deda
    27.5k
    Koliko čitam Istra je u potpunom rasulu tri dana prije početka prvenstva :brow:
  • Infinity
    15.2k
    Taj klub pokopase ulagaci koji su sve gori od goreg. A zalosno, imaju potencijala.
  • Crusades1986
    9.5k
    Znaci imamo najgoru ekipu u prvenstvu koja ce bit sigurno zadnja ako se nesto drasticno promijeni. Ostatak ekipa je siguran u ostanak :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    A Varaždin bi mogao biti relativno stabilan ovu drugu sezonu i biti tu negdje sa Slavenom, Šibeniku navodno dosta ovisi o nekim investitorima, Gorica je već stabilizirana u 1. HNL i mislim da je vjerojatnije da uzmu europsku poziciju nego da budu pod prijetnom ispadanja. Zasad Istra izgleda ko najslabija karika. Da bar neki malo ambiciozniji prvoligaš može preselit njihov stadion sebi xD
  • Papastrumf
    9.4k

    Dva dana prije pocetka prvenstva momcad im vodi trener golmana, nemaju ni desnih ni lijevih bekova..
  • deda
    27.5k
    Grbić u Atletico za 4 milje :victory:
  • Neki tip
    19k
    Ak Tomić od ove masakrirane momčadi, uz opet nove igrače, ponovo uspije napravit ekipu i rezultat, platio bih ga skoro ko Bjelicu u Dinamu.
  • Infinity
    15.2k
    Mogao bi se lijepo skolovati u grupama EL.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ak Tomić od ove masakrirane momčadi, uz opet nove igrače, ponovo uspije napravit ekipu i rezultat, platio bih ga skoro ko Bjelicu u Dinamu.Neki tip sa Zapada

    Ja bi ga upola ko Bjelicu platio ako bi sa ovom raspordanom ekipom izborio grupnu fazu LE,
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da je to svakim danom sve manje vjerojatno. Jedino ih spasiti moze ako se pola momcadi austrijanaca razboli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.