• Infinity
    14.9k
    Svaki prijelazni rok pojacanje iz Lokomotive, desni bocni iz Brazila, napadac iz Juzne Amerike. Copy/paste :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    pa dat će valjda i dinamo ruku s marinom...


    andrića ne može, šalji ga u osijek!
    3vqzg4ntmjdlacpy.jpeg
  • marcio amoroso
    31.4k
    Na jednu tekmu imaju šanse protiv Rapida iako su pola ekipe rasprodali. Pokušat će se zatvoriti i naprijed šta bude, šteta da nemaju Kastratia i Uzunija koji su stvoreni za taj nogomet.
  • Eduardo
    16.8k
    Grbić - Kolinger, Mersinaj, Datković - Marković, Cokaj, Kovačić, Kallaku, Karačić (?) - Drožđek (?) , TuciKrizy

    Mislim da sam neki dan vidio negdje da Drožđek ostaje u Varaždinu.
  • Infinity
    14.9k
    Tomic produzio s Lokomotivom. Ocekivan rasplet.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Jao ove godine očekujem žešći flop svih klubova naših u Europi ako se ovako nastavi (što zbog korone, što zbog transfer politike). Lokomotiva se totalno rasprodala nakon jebenog povjesnog prolaza i mogućnosti LP što ja ne mogu vjerovat koji majmuni tamo rade, ali ajde... Osijek isto poprilično kasni sa pojačanjima i imaju klauna na klupi nažalost (po meni je Kulešević doslovno trener kvalitete druge HNL, ali ajde ako njima valja...) Za Rijeku i Hajduk još budemo vidili šta će se dogoditi, no ako je sudeći prema najavama... Jedino imam nekako osjećaj da će Dinamo biti dobar makar je Dalton mlađi na klupi
  • The Undertaker
    3.7k
    Mene isto čudi da kod Lokomotive nema nikakve želje za sportskim rezultatom. Čak mi nema ni ekonomske logike. Sad imaju realne izglede za plasman u EL gdje mogu zaraditi jednako kao i na transferima i oni prodaju sve što hoda.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nažalost bojim se da si u pravu, Kad vidim neke najave 3-4 kluba u grupi pitam se dal su ljudi ove godine počeli pratiti nogomet.

    Jedinu donekle pravu ambiciju pokazuje Osijek (mada dati dvije glavne špice bez da ti njihova zamjena već trenira s momčadi je velik idiotizam, sve da je transfer dogovoren, nikad ne znaš, u najmanju ruku, nek pokupi koronu pa ne može k momčadi 2-3 tjedna itd itd itd, Mance je trebao ostati u klubu do dolaska zamjene.) Dinamo tu ne računam jer su ambicije kluba više nego jasne...

    Lokomotiva dobi jeben ždrijeb, ogromna prilika...već prodali kolko? 4-5 igrača. Sve i da dobe zadovoljavajuće zamjene, sve da dobe i bolje, potentnije igrače, skoro je nemoguće to sve uigrati u kolo-dva HNL-a.

    Rijeka bi mogla proći ok ako dovoljno zaradi na prodaji Lepinjice i Čolaka i zadrži sve ostale. Uz Ristovskog i možda Nevistića, mogu proći barem do PO-a a i svaka čast Slovencu, barem je jedini od ljudi iz bilo kojeg kluba imal muda reći da je ambicija i cilj grupna faza EL (ne računam tu DInamo)
  • Neki tip
    18.3k
    svaka čast Slovencu, barem je jedini od ljudi iz bilo kojeg kluba imal muda reći da je ambicija i cilj grupna faza EL (ne računam tu DInamo)vjeko1701

    Potpisujem. Nije čak ni posebno realna ambicija (premda daleko od nemoguće), ali svejedno ju je javno iskazao. Sviđaju mi se treneri (ljudi) s jasno artikuliranim ambicijama, jer takvi ne bježe ni od mjerljivosti svog rada i (ne)uspjeha.

    Više je, nažalost, onih drugih koji će unaprijed naći 100 alibija prije no što uopće i pokušaju. Ne znam kako bih, da sam igrač, takvog mogao slijediti..
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Više je, nažalost, onih drugih koji će unaprijed naći 100 alibija prije no što uopće i pokušaju. Ne znam kako bih, da sam igrač, takvog mogao slijediti..Neki tip sa Zapada

    E upravo zato jako puno naših trenera ne uspjeva. Nemaju tu ambiciju i kao što je već rećeno, nemaju muda da kažu zajebo sam, moramo bolje, idemo u europu itd. Mislim da je to zato što je valjda samo cilj zadržati posao i takve izjave bi samo im naudile ako neuspiju? Iako ja iskeno ne kužim kako možeš biti trener nekog jačeg kluba ako imaš nikakve ambicije i stav, ali naši "šefovi" očito takve vole...
  • vjeko1701
    5.9k
    Više je, nažalost, onih drugih koji će unaprijed naći 100 alibija prije no što uopće i pokušaju. Ne znam kako bih, da sam igrač, takvog mogao slijediti..Neki tip sa Zapada

    Pa baš to, jedini gori od tih su mi "mi smo samim prisutstvom u ovom ili onom natjecanju svoje napravili"
    Ono, bitno je sudjelovati ekipa. Odjebi to, ak si negdje, ak se ideš natjecat, onda jebeno idi na pobjedu ili barem bod...prolaz, kaj god. Jbt pa ovo je nogomet, čuda su svakodnevna u njemu, al nikad ne dođu onima koji nisu hrabri i koji ne vjeruju da mogu.
  • xavier
    11k
    Koliko vidim, zaraženih u noćnim klubovima je sve više, ali oni i dalje uredno rade i puni su. Za to vrijeme na nogometnim stadionima zaražen nije nitko, a ljudi su tamo ionako na otvorenom, ali utakmice su i dalje bez gledatelja.

    Jasno je meni da je špica turističke sezone, ali ako nešto stvarno nema logike, onda nema logike.
  • Crusades1986
    9.3k
    Prvenstveno nema logike unutar nogometa. Prva i druga HNL ne mogu sa gledateljima, a na niže nema nikakvih restrikcija. Prijateljske utakmice idu punom parom sa gledateljima, nema nikakvih problema. A usporedba sa ostalim društvenim životom je tek puna nelogičnosti i gluposti.

    Lokomotivu ne kužim, jedna pobjeda te dijeli od grupne faze EL, a oni prodaju 4 (po)najbolja igrača. Okej, jasno mi je da kad brat pikira igrača nema rasprave, al onda ne razumijem prodaje Uzunija i Tolića. Dajte bar pričekajte tu utakmicu sa Rapidom pa onda prodaj kad si osigurao Europu ili si ispao. Napraviš povijesni rezultat i onda sve prosuješ u 2 tjedna.
  • Crusades1986
    9.3k
    P.S. Zadnje kolo, Osijek-Lokomotiva, ovi prate utakmicu pored stadiona bez ikakvih epidemioloških mjera, jel bio kakav značajan porast novozaraženih u tom gradu ili županiji? Nije. Ali nitko ne analizira situaciju i dovodi odgovarajuće i precizne mjere.
  • xavier
    11k


    Upravo to. Prijelazni rok je tek krenuo i trajat će jako dugo i igrače se može prodati i kasnije. Umjesto toga, oni naprave rasprodaju prije pretkola.

    To mi nikad nije bilo jasno ni kod Rijeke. Nekoliko puta im je nedostajao samo još možda jedan jači igrač i imali bi puno bolje rezultate, a samim tim i financije. No Miško nekad škrtari oko 10 tisuća eura više ili manje kao da se radi o drugoligašu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.