• Građanski1911
    327
    Rekao bih da su samo Arsenal i United izraziti favoriti protiv nas.

    S ostalima se da nadigravati, a od Slavije smo čak i bolji
  • Dudu
    2.6k
    Po meni Slavia puno teži protivnik od Granade.

    Granada je klub bez velike europske tradicije, igraju na iskustvo, glavne vedetu su Mollina, Soldado i Gonalos, njihov labuđi pjev pred mirovinu.. Molde ih zamalo prošao. Ovi su pomeli Rangerse bez po muke.
  • Miro93
    2.7k
    Ja sam se ipak odlučio za Sportske i to samo zbog naslovnice ali brate, da su tanke, tanke su.
  • reziser
    6.4k
    Ma kupio i sportske i večernji i 24 i jutarnji :wink:
  • masacusec
    3.1k
    Daj kada svi uživaju u ovim lijepim momentima, nemoj da moramo gledati ovu spodobu lijevo niti njegovu glorifikaciju na stranicama kluba...
  • Crusades1986
    9.8k
    Samo je u Dinamu moguće u roku od 48h stavit na jutub kanal gostovanje Antolića u Otvorenom i slavlje navijača i igrača ispod Maksimira :grin:
  • reziser
    6.4k
    CIJELI SVIJET SLAVI
    Navijači Rome, Benfice, ali i Tottenhama, masovno poručuju: Dinamovci, osvojite sad tu ligu! :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Kako nam stoji ELO rejting sada. Dobil smo klub koji je negdje za oko 114 viši od nas po rejtingu
  • Ludovic IX
    5.5k
    pričalo se kako malo termina ima i da će bit problem ako dinamo prođe. iskreno, ako će trebati, kup nek odigraju sa B postavom u nekom terminu dan-dva prije europe ili tak nešto. (pada baš u tjednu kad igramo prvu 1/4 europske lige)

    prvenstvo treba osvojiti a za kup me boli briga u ovom trenutku.
  • xavier
    11.1k


    Što se mene tiče, kup ćemo pustiti Rijeci kako Hajduk ne bi u Europu. Tovari i Osječani ionako smatraju da nam je Rijeka B momčad pa nek im se onda razmišljanje ostvari :joke:
  • Ludovic IX
    5.5k
    pa lakše bi preko nas osvojili nego preko gorice..njima je gorica ko i hajduku crna mačka
  • serbus
    3.6k
    za

    24.03. izlazi SN specijal + majica modrića. Oni i kad im se nešto sportsko dogodi kaj će tko zna kad opet ne znaju iskoristiti za nakladu...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ma daj kakav kup, još da se netko ozlijedi.
    nek igraju zamjene pa šta bude, ako osvojimo super, ako to ipak bude rijeka - dobro, ako osvoji gorica - dobro, ako osvoji istra - dobro.
  • Majki2111
    2.6k
    Skočili smo po ELO rejtingu za 33. Sad smo na 1717. Prije Spursa smo bili na 1684. Oni su bili na 1846 sad su na 1816.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.