• og1986
    2.9k
    Mislim da nema tih novaca za koje bi se on vratio.
  • reziser
    6.5k
    Mislim da nema tih novaca za koje bi se on vratio.og1986

    svatko ima svoju cijenu....
  • xavier
    11.4k


    Naravno da je sarkazam. Ja ne bih imao apsolutno ništa protiv njegovog povratka, dapače, ali mislim da su šanse za to ravno nula.
  • reziser
    6.5k
    zavisi koji broj je ispred nula....i koliko ih je
  • xavier
    11.4k


    Nije stvar u novcu. Bjelica je i zadnji put bio jako dobro plaćen za hrvatske uvjete, a i sad u Osijeku ima sličnu plaću pa ni nemaš ne znam koliko prostora. Nakon svega što se dogodilo, ta "brojka" bi trebala biti jako, jako velika. Uz to tamo ima i potpunu kontrolu jer je i sportski direktor. Gradi se sjajan novi stadion, a klub do sad nije imao većih uspjeha i sve što napravi će biti "najbolje ikad".

    Kako ćeš to nadmašiti? Ne možeš ga baš plaćati 3 milijuna eura...
  • reziser
    6.5k
    Ne možeš ga baš plaćati 3 milijuna eura.xavier

    ipak je stvaru novcu?
  • xavier
    11.4k
    ipak je stvaru novcu?reziser

    Njemu vjerojatno (sigurno) nije sve u novcu, a pod "ne možeš" mislim da treba ipak postojati hijerarhija u klubu (kao i u svakoj firmi). Nije baš realno plaćati trenera 3 milijuna eura dok najbolji igrači imaju 800-900 tisuća...
  • reziser
    6.5k
    Nije baš realno plaćati trenera 3 milijuna eura dok najbolji igrači imaju 800-900 tisuća...xavier

    ma slažem se, ali je bilo o tome da li bi se Bjelica vratio...rekoh pitanje prve brojke i nula....
    svimaa sve je u novcu na zalost.... i sucima iz osijeka koji sad moraju davati izjave....
  • Infinity
    15.4k
    Ja mislim da trener u Dinamu mora imati placu u rangu najboljih igraca. Pri tom ne mislim da treba dovesti Krunu i dati mu milijun nego da trebas imati trenera koji vrijedi toliko, jer jedino takav moze drzati stvari pod kontrolom.

    Isto tako smatram da nema smisla platiti ga tri puta vise od najplacenijih igraca. Mora postojati neki balans.

    Gledao sam jucer slobodne trenere i trazio njihove place. Bruno Lage je u Benfici imao 2m eura. To je najzvucnije ime za tu cijenu, a reference su mu stotinu asistentskih poslova, jedna samostalna sezona u B ekipi Benfice i jedna s A ekipom. Dojma sam da je te dvije milje vise navukao zbog posla u Benfici koja moze toliko platiti nego zbog svoje kvalitete. Ne kazem da je on moj prijedlog, favorit, da ga mozemo imati ili da ne mozemo, samo usput iznosim ono na sta sam naletio ubijajuci dosadu.
  • SAS1987
    14k
    Komentirate Bjelicu a nitko ne komentira činjenicu da Saša-Pavličić Bekić jako "sumljivo" precizno priča o tome kako bi Dinamo trebao funkcionirati (1 član 1 glas). To bi mi bilo normalno jer je odvjetnik i kuži stvari ali očigledno je jako motiviran / uključen u proces promjena:

    Saša-Pavličić Bekić je i jedan od osnivača "Akcije stadion" koja se gorućim pitanjem zagrebačkog kluba bavi već sedam mjeseci.

    Bilo bi super ako se stvarno skuplja jaka opozicija, pogotovo sa tako kvalitetnim ljudima :cool:
  • Nolifer
    7k
    Pri tom ne mislim da treba dovesti Krunu i dati mu milijun nego da trebas imati trenera koji vrijedi toliko, jer jedino takav moze drzati stvari pod kontrolom.Infinity


    Mene neko tražio?

    yudn6yt7cpvigsje.jpg
  • cron1ck
    1.6k
    Gledam sad na Areni najava za utakmicu Dinamo Gorica, prvi kadar Mamić na klupi :lol: ne znam jel to gaf ili od prije složena najava pa se samo vrti
  • jp23
    2.3k
    Nakon prve presude Mamićima, Hrvatska uzme srebro na SP, a Dinamo konačno doživi europsko proljeće nakon 40+ godina čekanja.

    Nakon što je sada presuda pravomoćna, Dinamo odigra jednu od najboljih utakmica i napravi jedan od najvećih preokreta.
    Jel mi se to čini ili ima neka poveznica :smirk:
  • Miro93
    2.7k
    Bio je zoka u svlacionici danas nakon utakmice
  • db-izbjeglica
    13.7k
    znači, još nije zbrisao.
    ako ostane i ode u ćuzu, čak će dobiti 0,000000000000000000000000000000000001% poštovanja od mene
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.