• NORTE
    9.3k
    Zanimljivo pitanjeMiro93

    Glupo, a ne zanimljivo. Zbog nekih od ponuđenih odgovora. Leeds da, al ova neka...
  • Miro93
    2.7k
    Trebali su staviti 5 najvećih, a ne ovako to raširiti
  • db-izbjeglica
    12.8k
    najveća mi je svaka sljedeća.

    besmisleno pitanje i uspoređivanje neusporedivog.
  • cron1ck
    1.6k


    Kako ih je lijepo vidjeti ovako, uzivajte zasluzeno decki. :cheer: :clap:
    Attachment
    video-1616152071 (1M)
  • Crusades1986
    9.8k
    Al kakav tjedan, prvo pravomoćna presuda, rođendan grupe i prolazak u četvrtfinale :heart: :party:
  • serbus
    3.6k


    Samo bi skromno dodao da taman podgrije sreću je uletilo i goričko izbacivanje hajduka iz kupa :) I btw dečki danas je petak nakon ovakvog tjedna netko mora dobiti eurojackpot :)))
  • Majki2111
    2.6k
    Jedan komentar iz osiječkog tabora. Argumentiran, ali ne slažem se za našu širinu. Njjače mi je bilo kad je Mišić ušao i dominirao vezom.

    Ovo je najgenijalniji ždrijeb koji je Dinamo mogao dobiti.

    Ovo im daje realnu šansu da se potuku za finale EL, a nemaju tu širinu da mogu max gurati i prvenstvo i EL, plus što će sigurno u podsvijesti imati da ako i sjebu prvenstvo, da im ostaje šansa u finalu EL za ligu prvaka ako tamo prođu.

    Tako da vjerujem da će kiksat negdje, ili protiv Gorice, ili Rijeke u gostima, ili Hajduka...

    Problem su termini, da se ne bi dogodilo da im ostane neka utakmica nakon što mi sve svoje odigramo. To prvo.

    Drugo, nisam siguran da mi imamo snagu i kvalitetu i širinu za sve dobiti. Čekaju nas Gorica, Rijeka i Hajduk u gostima te Dinamo doma, a bez pobjede protiv Dinama kući nemamo što tražiti u borbi za prvaka, plus što od one tri moramo imati barem sedam bodova... A bojim se da je to jako, jako teško.

    Treće, s ovako natrpanim Dinamom i Rijeka i Gorica imaju realnu šansu za kup, a u prvenstvu su gotovi, tako da se bojim da će više energije usmjerit tamo nego u prvenstvo.

    No, prvo sekica danas, pa ćemo onda dalje. Ako i ne uspijemo, stvarno smo na dobrom putu.

    Ukoliko Bjelica ne postane izbornik repke nakon Eura, e onda smo u banani.
    klokan
  • NORTE
    9.3k
    Dinamo je izbacio najjaču ekipu u zadnjih 16 EL pobijedivši ju 3:0, a naslovi nakon izvučenog Villarreala su "Dinamo izbjegao velikane". Shit of the day!
    Zoran je nakon poraza 2:0 od Tottenhama izjavio da im je Varaždin bitnija tekma od uzvrata s Tottenhamom. Zato jer prolazak nije bio realan i zato jer su u klubu itekako svjesni da im je uvijek najbitniji naslov prvaka Hnl za koji je Dinamo favorit, a donosi Ligu prvaka, lovu i izlog za igrače, dok 2.mjesto Hnl-a vodi u smiješnu siromašnu Konferencijsku ligu.
    Naravno da će Dinamo sada sve baciti na EL i Villarreal, ali sigurno neće podcijeniti suparnike u ligi, uostalom ima širinu kakvu nema nitko. 2 boda prednosti i tekma manje od Osijeka, sve je jasno.
    Kup? Smiješno. Igrat će ga rezerve (Zagorac, Čabraja, Perić, Stojanović, Franjić, Burton, Mišić, Beli, Kastrati, Tolić, Gavranović), a s klupe ovi najbolji ako zatreba.
  • flexXy
    1.9k

    Najjace kak sad navijaci ostalih klubova prakticki slave jer misle da ce Dinamo zbog Europe odmarat igrace i da ce nam otkidat bodove. I da igramo samo sa rezervama u ligi opet bi bili uvjerljivi favorit za naslov.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    zašto se ta konferencijska liga toliko omalovažava?
    koliko ja kužim, europa liga se smanjuje, neće više biti 12 skupina po 4, već 8 po 4.
    znači 16 klubova koji su do sad igrali europa ligu seli u to natjecanje.
    europa liga sa 32 momčadi financijski ide gore, a to novo natjecanje će biti cca na razini sadašnje europa lige, možda nešto neznatno slabije.

    ne vidim nikakav smak svijeta ako se ponekad odigra i to natjecanje, u kojem će biti vrhunskih momčadi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Apsolutno se slažem...a i k tome, da se baš ode u tu ECL iz nekog razloga, nitko me ne može uvjeriti da Dinamo neće biti jedan od glavnih favorita za osvajanje tamo. Nije to baš tolko za bacit.
  • Neki tip
    19.3k
    Bi li radije osvojili Konferencijsku ligu ili igrali dobro, a ne prošli skupinu LP?

    Mislim (ili se nadam) da nema navijača koji bi tu imao neke velike dvojbe.

    Ako Liga prvaka postane ono što najavljuju da hoće, prilično zatvoreno natjecanje iskljucivo za elitu, tad ću milijun puta radije pogledat npr. Osijek - Legia Varšava, nego Real - Juventus.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.