• marcio amoroso
    31.9k
    Ti znaš moje mišljenje..Bosna86

    Lako za tvoje mišljenje, znam kako razmišljaš :up:
  • Kwedi
    3.8k
    1. Bio netko u klubu ili ne, krast će pare. Jedino ovisi hoće li biti nula više ili manje. Profi sport je takav biznis.

    2. Kukali mi ili ne, na isto se svede. Zakon, politika i sudstvo je faktički legaliziralo kriminal bilo svojom pasivnošću ili oslobađajućim presudama.

    3. Realno, ogromnu većinu ljudi nije briga tko je na klupi ili u upravi pod uvjetom da je klub danas bolji nego što je bio jučer.

    4. Ako se uzmu i prihvate sve tri gornje varijable u obzir imamo opciju:

    a) mazohistički gubiti vrijeme, živce i energiju na nešto što se realno neće desiti jer smo u Hrvatskoj.

    b) vratiti sebe na tvorničke postavke zbog čega smo počeli pratiti nogomet i gledati isključivo sve kroz 90 minuta i unutar granica travnjaka te time pristati na kompromis prsta u uho radi očuvanja duševnog i mentalnog zdravlja.

    c) naći neki drugi hobi/zanimaciju/ljubav.


    Svakom na izbor, al u cijeloj nakaradnoj situaciji shvatiti drugoga zašto ima na istu temu možda mekši stav je i uzimanje u obzir činjenice da netko jednostavno želi Dinamo kao veselje i razbibrigu, a ne sekiraciju. I to treba poštovati.

    Isto tako i treba shvatiti drugoga koji želi poraz Dinama, ima ravnodušnost i jebe mu se za nogomet u ovakvim uvjetima jer mu je netko ukrao ljubav/hobi/zanimaciju i ne može podnijeti da mu nekaj kaj je bilo divno, sveto i nevino postane najodvratnije i u potpunoj suprotnosti u onome što bi trebalo biti.

    Tako da dok se ne stavite u tuđe cipele nećete znati jel vas žulja ili vam je komotno
  • marcio amoroso
    31.9k
    kaj je bilo divno, sveto i nevinoKwedi

    Sve shvatam i sve si u pravu milijun posto. Samo ovo citirano mi objasni ili mi daj neko vrijeme kad je bilo tako.
  • Kwedi
    3.8k
    Nikad nije bilo. Al takav smo imali doživljaj svatko od nas dok je počeo pratiti klub.
    Ne vjerujem da je itko ko klinac počeo pratiti Dinamo jer mu je fora borba protiv uprave već zato jer voli nogomet, a implicitno biraš neki klub s kojim dalje tu ljubav uzgajaš i raste.

    Edit: i ta ljubav nevina, sveta, bla... Je ionako stvar subjektivnog dojma jer prema svemu čemu voliš pristupaš subjektivno
  • marcio amoroso
    31.9k
    Samo ne znam kako je moguće da netko ima dvadeset godina i navija stalno protiv Dinama, jasno mi je da navija protiv Dinama iz brdo razloga, ali mi nije jasno kada je navijao za Dinamo?
  • Gelipter
    3.4k
    Jasno je da je oko ovog dočeka sve orkestrirano, posebno je upečatljiv Zoka koji gotovo metaforički maše sa zastavicom na kojoj piše nema predaje. Kaj se tiče vladavine Daltona i njihove i dalje toksične uloge u klubu mislim da se svi tu više manje možemo složiti. Ipak, u jednom dijelu srećom, u drugom kvalitetnim igračkim kadrom ponovno smo ostvarili jeben rezultat. Mislim da je Dinamo od Bjelice napokon dobio onaj mentalitet pobjednika što nas jako razlikuje od prošlih razdoblja i to je jako velika stvar. Nevjerojatno je koliko je prosječni Dinamovac sklon defetizmu i negativi pod svaku cijenu. Na trenutke djeluje kako se prosječni Dinamovac ne zna postaviti prema novoj stvarnosti gdje Dinamo više nije u Europi kanta za napucavanje, a neki kao da osjećaju nostalgiju prema tim vremenima. Još jednom naglašavam nemojmo se dati uvjeriti kako su Daltoni Dinamo. Dinamo je bio i bit će nakon tih smradova, nadam se vrlo uskoro će se stvari napokon promijeniti, oni će nestati, a mi bi bojim se mogli do tad još dodatno izgubiti osjećaj dinamovštine. Doći će i taj dan... NEMA PREDAJE! d
  • Bosna86
    11.5k
    Slažem se, kod nas se pravi nauka od odlaska na utakmicu i praćenja kluba... Ako te boli k za sve ostalo van terena, onda idi na utakmicu, kupi godišnju i ostavi koju kunu u shopu.

    Ako ti je stalo do ispravnog kluba ali i do terena, onda idi na sjever, guraj, pravi inicijative, bori se

    Ako ti se gadi, onda ganjaj FD, KK, radi grafite i čekaj taj svoj trenutak kada će biti onako kako ti sanjaš

    Kod nas je sve suprotno, prvi gledaju na TV, drugi su tu riječima a trećih nema na mapi već samo pljuju i po jednim i po drugim... Ne može se pričati o nekoj borbi dok upravu FD bira 90 ljudi s jednim izborom, ni na jednom prosvjedu nije bilo vise od 2/3 tisuće ljudi, u dvorani često nema dovoljno ljudi da se napravi kop

    Svelo se sve na par ljudi koji daju guzice za sve ostale
  • vjeko1701
    5.9k
    Ubija me taj stav u našem društvu da ovako biti mora, da su lopovluk, kombinacije i stele nešto najnormalnijeBosna86

    To je zato jer su nažalost ljudi većinom takvi, pohlepni i pokvareni. Možemo se mi žalit na gamadsku elitu, tih tip1% koji uzima svima drugima jadnima ali istina je da bi 90% ljudi tako samo da su u toj poziciji.

    Pa sjećam se frendice, pravednica na n-tu...sve samo lopopvi oko nas, pa treba ovo, pa treba ono...al komentari na razini - Pa da sam ja bila na mjestu Sanadera, ja bi isto...ok, koji kura* se onda žališ na njega kad si ista ko on. Nažalost ona nije jedina i brat bratu sam tako nešto čuo od zabrinjavajuće velikog broja ljudi.

    Nažalost u mom iskustvu velika većina je onolko gamad kolko god im okolnosti dopuštaju a rijetko tko je bolji od onog kolko mora biti.
  • Keyser Soze
    8k
    Nažalost u mom iskustvu velika većina je onolko gamad kolko god im okolnosti dopuštaju a rijetko tko je bolji od onog kolko mora biti.vjeko1701

    Ista je stvar kod pojedinih u mome okruženju, ljudi čak ni ne pljuju po nepravdi, dapače, teže tome da budu što pokvareniji jer se time valjda osjećaju moćnije i hrane si ego.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nažalost...al to je čovječanstvo. Čast iznimkama.
  • Kwedi
    3.8k
    Sveti Niko svijetom šeta, traži djecu svoju,
    jer za svako dobro dijete ima stvarcu koju.
    Tra-la-la-la, tra-la-la, doć' će sveti Nikola,...
    Tra-la-la-la, tra-la-la, doć' će sveti Nikola....

    I pred našom stat će kućom jer smo dobri bili,
    pa smo dragom svetom Niki danas vrlo mili.
    Tra-la-la-la...

    Pročito je naše želje, sva pisma otvara,
    sve će naše cipelice biti pune dara.
    Tra-la-la-la...

    A gdje djeca dobra nisu, tu se šibe laća,
    tamo ide crni Krampus, šiba im je plaća.
    Tra-la-la-la...

    SN
    Attachment
    1_PDFsam_8098 (18M)
  • vjeko1701
    5.9k
    Hvala ali već prva stranica kako mi se već jebeno bljuje od tih natpisa.

    Capture.png

    Jbt naslovnica, možeš pisati o tome kako dinamo možda postigne povjesni uspijeh kao jedini klubu u povijesti EL. Na piši da je Majer statistički među boljim vveznjacima...kako je popravio igru u ovom ili onom segmentu...hoćeš hvalit Mamića, hvali ga i onda napiši kako je Majer ovo il ono pod njim ali iz glave ispucati 4-5 europskih klubova il napisati kako su zamjetili Majera to je jebeno bespotrebni bullshit. Ovo je Dinamo, koji god se igrač istakne u njemu, već ga sigurno prati pola nogometne europe. Nije da je ovih 5 klubova naletilo na tamo neki Dinamo o kojim nisu nikad čuli i zabilježili u svoje bilješke nekog Majera koji bi mogao biti dobar. 90% momčadi Dinama je pod barem nekom pratnjom svakog ozbiljnijeg skauta u europe.
  • Mali dioničar
    14k


    Da, ako ga je Sampdoria pratila prije 3 godine, logično da ga se prati i danas.

    Na žalost, modus operandi SN ostaje konstanta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.