• Bosna86
    11.5k
    Ovo sve oko Dinama treba gledati kao sliku društva... Ljudi kod nas ne žele slobodu, već žele sigurnost i to je najveća istina ... Koliko god botovi radili svoj posao po portalima, toliko i obični ljudi to isto misle... Nijedan novinar neće napisati da igrače nitko ne bi dočekao ni da nema corone, a i da napiše razapeli bi ga... Ubija me taj stav u našem društvu da ovako biti mora, da su lopovluk, kombinacije i stele nešto najnormalnije... Velika većina ljudi kojima su isprali mozak živi lošije nego sto bi realno trebala... Kada im ponudiš nešto normalno, prva reakcija je tko je on, tko ga plaća i koji su mu interesi... Isto je tako i s Dinamom, ovo je toliko veliki uspjeh da ne bi prodali 15 milja karata u četvrtak... Komu, cemu onda sve... Dinamov navijač će radije trpiti da mu klub gubi identitet i pripadnost, nego ustati i boriti se protiv toga... Radije će ostati kući, nego biti okružen tisućama ljudi i biti sretan... Kada ga pitaš zašto, dati će 101 razlog ali će opet ostati na riječima

    Ovo sto je Dinamo napravio je stvarno veliko... Prvi smo u HNL, Europa proljece a prihodi u ovako sjebanoj godini na povijesnoj razini... Ako gledaš pravo kao tele, ovo su ozbiljni rezultati i tu nema price.... Ako samo malo skreneš pogled, zapitati ćeš se zašto tek sad imamo ovako dobre rezultate, gdje su ti svi rezultati bili a nije da se nije moglo... Od upada Uskoka i češljanja stranih agencija po računima, Dinamo ostvaruje rezultate... Kakvo je*eno iznenađenje.... Opet poslije ovako dobre godine, stadiona nema na mapi niti bilo kakvog napretka, već na ljeto će glavni igrači otići i Ajmo sve ponovo

    Ljudi koji misle svojom glavom i žele Dinamu dobro su velika manjina... Na razini smo statističke pogreške, upitno je ima li nas preko tisuću... Mi smo anomalija društva, a ne oni.... To je najveća tragedija svega ovoga
  • Mali dioničar
    14k
    Mislim da je situacija upravo suprotna i pridružujem se Dedinom stavu da je Dinamo teški gigant.

    Da se razumijemo, ovaj rezultat smatram normalnim, a ne fenomenalnim. Fenomenalno bi bilo četvrtfinale EL ili prezimljavanje iz LP. Već smo puno puta citirali da prezimljavaju mnogi pa i jedan Ludogorec već četiri puta. “Problem” je što su ostali hrvatski klubovi osim Rijeke toliko snizili benchmark da se ovakav rezultat tretira kolosalnim. A prije 25 godina i Hajduku je bilo normalno izbaciti Steauu i Anderlecht i prolaziti grupu LP.

    Opet s obzirom na to kolko je love isparilo iz Dinama i koliko energije isparivači i navijači moraju trošiti na neutralizaciju jedni drugih, pravo je čudo da se stvorila ovakva kemija medju igračima samo 6 mjeseci nakon situacije koja je izgledala nepopravljivom. Jasno da je krivnja na izostanku sinergije svih faktora koji prate jedan NK na Upravi koja se nije trudila niti se ima namjeru truditi oko prava članova, navijača, posjete na stadion i ostalog.

    I onda i u takvoj situaciji imaš činjenicu da Dinamo proda artikala za 15 milijuna kuna u dva dućančića i da se zajebava sa Feyenoordom kod njih. Nemrem ni zamisliti koji je potencijal kluba kad bi se sve stvari posložile kak bi trebale.
  • Bosna86
    11.5k
    Nemrem ni zamisliti koji je potencijal kluba kad bi se sve stvari posložile kak bi trebaleMali dioničar

    O ovome smo ispisali stranice i stranice na Zoni... Može se i te kako se može.... Dinamu fali zadnji vezni i desni vezni... Sa ta dva pojačanja na zimu, Dinamo se može doslovno potuci sa skoro svakom ekipom u Europi... Postoje limiti koje Dinamo nikad neće probiti, ali ti limiti jos uvijek nisu ni blizu probijeni...

    Meni je još uvijek realniji scenarij da ćemo na zimu prodati 2 glavna igrača, nego da ćemo se još pojačati i probati napasti 1/4 EL
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni je još uvijek realniji scenarij da ćemo na zimu prodati 2 glavna igrača, nego da ćemo se još pojačati i probati napasti 1/4 ELBosna86

    Baš mislim da neće prodati nikog bitnog. Prvo jer Zoki želi nadmašiti Bjelicu a drugo jer očekuju "berbu" nakon EP. Pomaže i to što će ovo, vjerovatno, biti jedna od financijski uspješnijih godina, barem što se prihoda tiče tako da nema panike oko love.
  • Građanski1911
    326
    Ja se nadam da će 2021. biti najuspješnija godina u novojoj povijesti Dinama... kako bi se to ostvarilo, sam ulazak u godinu je najbitniji
  • mniokl
    254
    Slažem se,taj zadnji vezni se nadam da je Josip Mišić.Treba nam jedno krilo vrhunsko i mislim da bi bili zaista jako jaki.
  • Eduardo
    17.2k
    Slažem se,taj zadnji vezni se nadam da je Josip Mišićmniokl

    Možda sam u krivu, ali poprilično sam siguran da on nije klasični zadnji vezni.
  • mniokl
    254
    Znam on je više klasični mc,ali daje veću širinu.Može recimo igrat vezna linija Ademi,Mišić i treći veznjak ovisno o protivniku pa čak protiv jačih ekipa i Jakić u paru s njima.
  • Eduardo
    17.2k
    Šta ćemo s Lovrom? Krilo?
  • xavier
    11.1k
    kako bi se to ostvarilo, sam ulazak u godinu je najbitnijiGrađanski1911

    :cool:
  • mniokl
    254
    Ne znam iskreno,po meni veza za europu Ademi,Mišić i Majer.Ali može se konbinirat puno toga jer imamo puno kvalitetnih veznjaka.VIdit ćemo kako će to trener zamisliti,nadam se novi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ljudi koji misle svojom glavom i žele Dinamu dobro su velika manjina...Bosna86

    Ovo je možda ključno pitanje Dinamovih navijača!

    Šta znači željeti dobro Dinamu?

    Jel to znači da mu želimo pobjede iako braća harače po klubu?
    Jel to znači da mu želimo poraze dok je ijedna osoba vezana uz njih u klubu?
    Jel to znači da trebamo navijati za ili protiv?

    Evo smatram da smo ovdje na Zoni svi protiv Mamića, ili bar velika većina, čak smo i jasno i glasno rekli da mamićevci ovdje nisu dobrodošli pa se i mi itekako razlikujemo u mišljenjima oko toga. Čak smatram da su i tu među nama moguće jebene podjele oko tih stvari.
  • Tom Hanks
    2.5k
    "I na dinamovoj klupi sjedi čovjek, koji je skupa s bratom savjetnikom ukrao preko 300 milijuna kuna iz tog kluba pa to zanima samo nekih par stotina ljudi. Naravno da su kurac od ovce."

    Upravo to,oko ovog prolaza i uspjeha nemam ni trunke emocije,srece,icega dok je ovako kako je.Nijednu ovu europsku tekmu nisam pogledao.
    Sav taj uspjeh je samo dodatna snaga i argument braci i njihovim bolesnim sljedbenicima protiv onoga za sto stojimo/zelimo.
    Razumijem sve koji slave,ali za mene osobno dok stvari stoje na mjestu nema radosti.
  • Bosna86
    11.5k
    Ti znaš moje mišljenje... U Dinamu ima brdo dobrih stvari i brdo loših... Nikad nisam sanjao o nekakvom idealnom Dinamu i potpuno čistom... To ne može ni u 4. ligi... Ali Dinamo koji ima normalno uređenje, solidan stadion i ekipu kojoj će normalno biti prezimiti u Europi je nešto sto je realno i ostvarivo... Doći na utakmicu, navijati za Dinamo i gledati utakmicu bez da brinem o ičemu drugom, to želim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.