• SAS1987
    13.4k
    Kako će Zoki voditi reprezentaciju UAE kada će imati tiralicu interpola? I da ga UAE ne izrući bit će priveden u prvoj civiliziranoj državi gdje će igrati.
  • Bosna86
    11.6k
    Sta bi ti izabrao, Međugorje ili Dubai?
  • SAS1987
    13.4k
    shvačam ja njega ali ne shvačam UAE :sweat:
  • vjeko1701
    5.9k
    Tko je smatrao Bjelicu ozbiljnim trenerom prije Dinama?The Undertaker

    Puno ljudi s kojima sam pričao uključujući i mene. Uvijek mi se čini kao najbolji domaći trener u rangu onih koje Dinamo može platiti. Dugo vremena je izgledalo kao da ga je Rijeka zakaparila kao nasljednika Keka.
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim odličan je trener, ali bi patila naša akademija tu dosta mislim.Dragon1Warrior123

    Ko šta kaže Vjeko, ovo je običan mit. Čovjeku je 20-godišnji Močinić bio starter u skupini EL i u sezoni 13/14 je skupio 3 500 minuta. Iste sezone je Rijeka kupila 19-godišnjeg Mitrovića koji je krajem te sezone posto starter. I još mlađi Ajayi je imo ok minutažu.

    https://www.transfermarkt.com/hnk-rijeka/leistungsdaten/verein/144/plus/0?reldata=%262013
    Tu možete ić po sezonama i pogledat kolko je minuta imo koji igrač. Kod Keka su igrali oni ugrači koji su mu trebali, bez obzira na godine. Sam nije bilo forsiranja vječnih i/ili neperspektivnih “talenata”.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Kek je trener koji ne gleda na datum rođenja i na to jel bi se netko trebao prodati kad sastavlja prvih 11. Ako si kvalitetan igrati ćeš i sa 18 kod Keka.
    Ja osobno upravo takvog trenera i želim.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Da se Zoki ne boji pravomoćne presude, nebi se ni čulo za ovo jer nebi postojalo. Sve to ide preko posrenuka tako da se on vjerojatno malo gura tamo i kao otići će jer treba nahraniti cijelu obitelj Mamić dok je glava u odsustvu
  • Majki2111
    2.6k
    ynqnxs87ddlwt9n8.jpeg
    Buraz je studiro politologiju i sudstvo i kuži se u te stvari..
  • vjeko1701
    5.9k
    A ipak su oni navinkuti na finije stvari u životu, ne mogu živjeti na bjelom kruhu i kplus pašteti. Mlađi braco se samo žrtvuje za svoju krv.
  • BBB Sibenik
    4k
    hp48t0fiuq3fvnkp.jpeg

    ZORAN MAMIĆ, pišu mediji iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, blizu je preuzimanja tamošnje reprezentacije.

    Dogovor je navodno već postignut i očekuje se da će Zoran dogovoriti raskid ugovora s Dinamom sljedećih dana, nakon što okonča polusezonu u HNL-u, Kupu i Europa ligi. Sve bi trebalo biti zgotovljeno u narednih desetak dana, dodaje isti izvor.

    Za dvogodišnji ugovor Mamić bi trebao dobiti četiri i pol milijuna eura, a naslijedit će Kolumbijca Jorgea Luisa Pinta koji je kormilo reprezentacije napustio nakon nekoliko mjeseci. Mamić je dvije godine radio u Ujedinjenim Arapskim Emiratima vodeći Al-Ain s kojim je bio prvak 2018. te svjetski doprvak na Fifinom svjetskom prvenstvu klubova.
  • Infinity
    15.2k
    Kaj ima najviše osvojenih Hnl-a? Ne znam stvarno pa pitam.NORTE

    Nisam siguran, al mislim da se trofej pise onom tko je sjedio na klupi u zadnjem kolu. Zoran je bio taj 2014., 2015., 2016. i 2020. Nitko nema cetiri trofeja u cijeloj ligi. Po tri imaju Kruno i Cico.
  • Bosna86
    11.6k
    Shvaćaš li ti da on igra kvalifikacije po cijeloj Aziji? Emirati ga neće izručiti, kao ni Bosna ali čim kroči na aerodrom bilo koje druge države ide u lisice
    Samo su preveli tekst koji je Klenx zalijepio
  • SAS1987
    13.4k
    hvala. BiH je specifična jer ima državljanstvu i jake veze pa se ga zato ne izruči. Možda si u pravu pa igraju samo utakmice sa državama koje ignoriraju Interpol ali mislim da ipak nisu baš sve takve. Pogotovo Tajska, Vietnam, Indija itd. Da ne govorim o Australiji. Poslednje dve, tri godine su (u gostima) igrali sa:
    - Indonezija
    - Malezija
    - Tajska
    - Vietnam
    - Indija
    - Katar
    - Slovačka
    - Gabon
    - Andora
    - Trinidad

    Ove koje nisu arapske države su bile prijateljske utakmice u 2019. Ako odjebe zauvjek iz Dinama i Zagreba nitko sretniji od mene ali ostaja jako gorak okus jer se iz dražve opet pušta jednog kriminalca.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dal mi imalo sporazume o izručenju van EU? Znam da recimo UK nema s SADom kaj bi rekao da prvi imaju. EU ima čvrsto unutar sebe ali s ostatkom europe skoro pa nema. Kaj se tiče Azije, bliskog istoka itd...bog te pitaj kaj tu svega ima.


    Kaj se mene tiče, ni ne mora tu biti na teret državnih obveznika. Osudi, zamrzni svu imovinu, račune i naplati ukradeno. Ja osobno ne bi ni poštedio obitelj. Godinama su živjeli na ukradenim novcima, nek ostanu bez svega pa nek bježe po svijetu skupa s njima. Da se tak malo pritisnu i obitelji možda bi bilo manje lokalnih šerifa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.