• Infinity
    15.2k
    Jutros spomenem da bi mozda Bazdarevic bio dobar trener za nas i sad ga malo bolje proucio. Uveo je dva kluba iz druge francuske u prvu ligu. Igrao je finale africke LP. BiH je igrala dobar nogomet pod njim, ali je falilo malo srece u dva ciklusa koja je vodio. Prvo uzme ekipu s dva boda iz 4 kola, ekipu koja je kuci popusila od Cipra i onda u sest kola osvoji 15 bodova, samo u Belgiji izgubio. Sjebe ga Irska u barazu s onom maglom na BP. U drugom ciklusu za dva boda mu Grcka uzme baraz. Poslije tog vodio Paris FC, zavrsio cetvrti, usao u play off za prvu ligu Francuske i dobije ga Lens na penale. Svo ti iskustvo koje ima je vrijedno. Vodio je BiH dugo, bio je top trener u francuskoj drugoj ligi. Bjelici je jedini uspjeh bila titula druge austrijske. Mislim da bi Mesu prihvatio odmah, ma donio bih ga na ledjima da Zokija zamjeni. Mi bi mu bili vrhunac karijere, kao i Bjelici uostalom. Jedini slobodan 'domaci' trener koji barem malo 'mirise'.
  • Infinity
    15.2k
    Lucescu je novo ime koje se spominje. Zelimo ga navodno mi i imenjaci iz Kieva. Ovaj zeli doci kod njih, ima ponudu 3 milijuna eura, ali zbog svoje povijesti u Shakhtaru ne zeli da se zamjeri Ahmetovu. Navodno je Mamicima rekao da je zainteresiran za nas, ali u Dinamu ne znaju sta to znaci. Vjerojatno smo mu druga opcija, tj. doci ce ako mu se Ahmetov bude zamjerio.
  • xavier
    11.1k


    To bi tek bila prava "ušteda"...platiš milijun eura dokazano dobrom Bjelici da ode i onda ga zamijeniš 74-godišnjim Lucescuom koji je je još puno skuplji od njega.
  • Infinity
    15.2k
    Zaboravio si isplatu trenutnom treneru. Ne mozes covjeka baciti na cestu tek tako.
  • xavier
    11.1k


    To nisam htio spominjati. Što je pošteno, pošteno je. Ipak je čovjek radio dva posla :joke:
  • marcio amoroso
    32k
    Čovjek tri braka žrtvuje za klub a vi se još zajebavate.
  • Infinity
    15.2k
    Kad nitko nije htio, Zoran je bio tu za nas. I to vise puta. Trebali bi ga poceti cijeniti :sad:
  • Guinness
    1.9k
    Lucescu je novo ime koje se spominje. Zelimo ga navodno mi i imenjaci iz Kieva. Ovaj zeli doci kod njih, ima ponudu 3 milijuna eura, ali zbog svoje povijesti u Shakhtaru ne zeli da se zamjeri Ahmetovu. Navodno je Mamicima rekao da je zainteresiran za nas, ali u Dinamu ne znaju sta to znaci. Vjerojatno smo mu druga opcija, tj. doci ce ako mu se Ahmetov bude zamjerioInfinity

    Vrlo je jasno što prijatelji iz Kijeva misle o dolasku shakhtarovca na klupu... Što je sasvim legitimno.
    p7vmb9xzcr38d4n5.jpg
  • über alles
    1.4k
    Mircea kad uleti u onoj radnoj kuti ko domar iz juge.
  • Infinity
    15.2k
    Bolje onda da je nama dosao. Nakon Zoke bi vjerojatno i mene slavili :lol: Mogao je postat legenda ni kriv ni duzan :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Neki rumunjski portal, al sad je nebitno, jer je Lucescu maloprije stavio potpis na ugovor u Kievu.
  • reziser
    6.2k
    Opet se aktualizirao povratak Vahe??

    Tu više ne znaš ko koga...
  • SAS1987
    13.3k
    odakle ti to?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.