• Mali dioničar
    14k
    Ovaj put im se dodgadja ono kaj su oni stoputa radili - igrači buše trenera samo jebi ga, sad je Bracek trener.

    Koliko su tako izbušili Dinamovih trenera i izbornika reprezentacije, red je da im se na taj način i vrati.

    Čak i ne moraju bušiti direktno, ali podsvijest je zajebana stvar i ne znam kak ta gamad misli da nakon svega kaj su im/nam priredili netko misli da će stvari biti “normalne”.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Iskreno, u ovom trenu mi je svejedno tko će biti trener. Nekako sumnjam da itko može vratiti to malo pozitive što je bilo za vrijeme bjelice..

    Čisto sportski, Tomić je vjerojatno dobar trener ali bi u Dinamu brzo izgubio niti jer nije isto igrat napadački na Poljudu kad nema pritiska ili igrat napadački u Trondheimu kad ti igra liga prvaka..za HNL bi bio rođen..možda bi i bez poraza bili ali kažem, neznamo kakav je pod pritiskom.
    Pod biščanom se brzo vidi trenerova ruka a to je meni Prvi znak da je trener dobar.
    Oreščanin je složio Hajduk da na nešto liči, istina.
    Ali onda skužiš da dođe bilo tko, da je ovo previše razjebano da itko to može popraviti. (Vaha je učinio nemoguće i u dva tjedna promijenio psihu igrača).
  • SAS1987
    13.3k
    Zanima me jel netko zna više o treneru kaj je trebao umjesto keka doći na klupi Slovenije, Darko Milanić.Morales7

    Milanic... Majko mila koliko je to loš trener. Nakon poraza zadovoljan, igraci takticki i fizicki nepripremljeni itd. Ozbiljno, zbog njega navijači Maribora jos danas placu za Cacicom i Jurcicom.
  • Dudu
    2.6k
    Prosinečki gotovo sigurno ispada iz lige i ostaje bez posla, ne vjerujem da njega želi više ijedan klub, jer nigdje ništa nije ni napravio. Je li to referenca za Dinamo?! :D

    PS. Ako moram birat gledat mlađeg brata Corleone ili Velikog Žutog, zna se kome ide glas :grin:
  • xavier
    11.1k
    Ako moram birat gledat mlađeg brata Corleone ili Velikog Žutog, zna se kome ide glas :grin:Dudu

    Dobro, ako biram između Zokija i bilo koga, izbor je taj drugi. Bilo koji čovjek s ulice je bolji izbor od njega.
  • NORTE
    9k
    Možda računaju na mali otpor navijača jer će tekme bit bez gledatelja možda i do proljeća. Jedan je Bjelica Nenad.
  • reziser
    6.2k
    ova tema bi mogla imati naziv, koga NE ŽELIMo vidjeti na klupi dinama :rage:
  • xavier
    11.1k


    Ma nema šanse da će do proljeća biti bez navijača.
  • Infinity
    15.2k
    Neka netko ne pomisli da branim upravu i da zelim Zokija na klupi. Dinamo ga je doslovno zavukao samom sebi otpustanjem Bjelice. Danas Dinamo uopce nema neki kvalitetan izbor domacih trenera. Sve i da zele dovesti nekoga, nemaju koga. Pokusalo se s Kekom koji ih je otkacio zbog ugovora. Natezalo se preko medija s Vahom koji takodjer ima ugovor. Zdravko se naguzio Kovacu kojem se ocito vise svidjelo dupe monaskog kneza. Dinamo moze ganjati trenere pod ugovorom, al nece uloviti nikoga. Imali su sansi tu s Kekom koji vodi ekipu ranga ispod Dinama i koji je placen manje nego sto bi bio u Dinamu i propalo je sve, a takva startna pozicija je jedina u kojoj Dinamo moze 'pobjediti'. Neces ti skinuti trenera West Bromu. Od slobodnih trenera se kao najkvalitetniji namece otpusteni Bjelica koji se sigurno ne bi vratio. Stranac? Od rata su tu bili samo Ardiles i Petev, Dinamo jednostavno nije klub koji poseze za takvim rjesenjima, mada bi u ovoj situaciji to bilo jedino logicno.

    Bojim se da bi kroz neko vrijeme Zdravko mogao operisati po BiH s obzirom da je tu veci broj imena koji su upravo to, ime i nista vise. Ne daj Boze da nam uvali Baku ili Husrefa, pucao bih sam sebi u stopalo. Safeta isto. Bazdarevic bi cak mozda bio sretno rjesenje, mozda najvise zbog poznavanja trzista gdje Dinamo moze grebati, a to je Francuska.
  • Neki tip
    19k
    Danas Dinamo uopce nema neki kvalitetan izbor domacih trenera.Infinity

    "Teškaši" nisu, ali i Toplak i Tomić su dobri treneri. Možda je Zoran i bolji, ali zaista ne znam tko bi mogao "podržavati momčad" s njim na klupi. Prvi nisam tip koji će skandirati išta osim tu i tamo "Dinamo, Dinamo", nije to za mene, ali radije ću se maknut s tribine, nego šuteći davati za pravo takvom "izboru".. Zoran je, mislim, solidan trener, no to je toliko nebitno u ovom slučaju, da je njegovo micanje s klupe preduvjet da uopće razmišljam o tome "koje bi bile dobre opcije i ima li ih".
  • marcio amoroso
    32k
    U ovom trenutku je stvarno nebitno kakav je Zoki trener, on je pokrao ovaj klub i nema te trenerske sposobnosti koja bi opravdala njegov dolazak na klupu.

    Razumijem kolegu @Infinity koji kaže da nema nekih rješenja u domaćem bazenu, istina, nema ih, ali ovo rješenje je daleko najgore od svih mogućih.

    Sramotno je da vlast na ovo sve nijemo gleda, sramotno je da mediji opravdavaju njegov dolazak i čak ga smatraju najboljim rješenjem. Ja ne razumijem u kojem to paralelnom svijetu oni žive.
  • deda
    27.6k
    Nažalost dragi moj prijatelju bojim se da smo mi ti koji živimo u paralelnom svemiru. :groan:
  • xavier
    11.1k


    Od Zokija je svatko bolji. Jovićević je nemjerljivo prihvatljivija opcija.
  • Infinity
    15.2k
    Ne ulazim u to da li je Zoki bolji od nekog i da li je neki klipan prihvatljiviji. Velim da Dinamo tesko moze naci domaceg trenera koji je kalibar Bjelice. Mora se posegnuti vani, a to nam nije obicaj. Da je Jovo na klupi i da se trazi zamjena dok on privodi sezonu kraju ja bih napisao isti tekst.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.