• Cosey
    433
    A tebi je neozbiljno to kaj ja velim da za takva 4 provoda članovi Dinama mogu kupiti većinski udio u Dinamu.Mali dioničar

    Ako stavimo po strani da ne znamo koliki bi bio udio i to da mislim da nema 15 000 članova, neozbiljno mi je to da ti smatraš da bi se našlo ili bi se moglo naći 15 000 ljudi koji bi izdvojili novac.
  • Mali dioničar
    14k


    358.000 ljudi je izdvojilo po 2 soma eura za dionice t-coma.

    15.000 ljudi ne može izdvojiti soma eura za dionice Dinama.

    Kul.
  • Kwedi
    3.8k
    Kakva usporedba.

    358 tisuća ljudi je izdvojilo da bi na tim dionicama zaradilo; prodajom ili dividendom.

    Je li ovdje analogija da su navijači ulagači pa zarade bilo putem prodaje ili preko dividendi?
  • Kwedi
    3.8k
    Ili da budem patetičan, koliku cijenu ima ljubav prema klubu?

    Tko više plati, taj više voli?
  • Mali dioničar
    14k
    Je li ovdje analogija da su navijači ulagači pa zarade bilo putem prodaje ili preko dividendi?Kwedi

    Da li je analogija da ima toliko više ljudi koji bi htjeli zaraditi na brzinu u odnosu na one koji bi htjeli imati kontrolni paket Dinama.

    Ne zbog zarade, ne zbog dividende nego zbog toga da upravljaju Dinamom i da iz Dinama nitko ne izvlači novac.
  • Mali dioničar
    14k
    358 tisuća ljudi je izdvojilo da bi na tim dionicama zaradilo; prodajom ili dividendom.Kwedi

    Znači priznaješ da na 358.000 hrvatskih špekulanata nema 15.000 Dinamovih navijača s idealima.
  • Papastrumf
    9.4k

    Nema sigurno.

    Slozio bih se s deckima, nema sanse da bi 15.000 ljudi izdvojilo po 1.000€ za dionice.
    Rekao bih da je ta brojka max 3-4.000.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne zbog zarade, ne zbog dividende nego zbog toga da upravljaju Dinamom i da iz Dinama nitko ne izvlači novacMali dioničar

    I zato treba 15 tisuća njih dati po soma eura,a ne to isto pravo ostvariti kroz članski model gdje je svaki član jednak, a ovdje ćemo vidjeti "ideale" kroz dublji novčanik?
  • SAS1987
    13.3k
    Zasto bi kupovali nesto sto je zakonski "naše". Izbori i kraj price.

    Treba ljudi sto bolje informirati zasto su nam izbori potrebni i sve pozitivno sto nose. Jako mi se sviđa sto se radi u topicu "Kronika pljacke Dinama" i mislim da bi na takav nacin mogli ljudi informirati o izborima.
  • Cosey
    433
    Meni je drago kaj postoji ovakav topic pa da se polagano kristaliziraju neke stvari.
    Jedino šteta kaj je malo ljudi.

    Izbori i kraj price.SAS1987

    Eh, kad bi stvari bile tako jednostavne.
  • Mali dioničar
    14k
    I zato treba 15 tisuća njih dati po soma eura,a ne to isto pravo ostvariti kroz članski model gdje je svaki član jednak, a ovdje ćemo vidjeti "ideale" kroz dublji novčanik?Kwedi

    Cijelo vrijeme tvrdiš da je d.d. game over.

    Ja tvrdim da je d.d. i prilika za članove.

    Ako članovi ne iskoriste priliku, onda je game over.

    I predlažem što bi članovi trebali napraviti u slučaju d.d.-a.

    Prilično jednostavno.
  • Kwedi
    3.8k
    Za što je prilika članovima kroz d.d. točno?

    Što točno dobivaju kao d.d.,a ne kroz udrugu?
  • SAS1987
    13.3k
    Eh, kad bi stvari bile tako jednostavne.Cosey

    Odluka između privatizacije ili izbora je jednostavna i vec prihvacena među navijačima. Nece lako doci do njih ali vjerujem u rad dtsm / bbb i u aktivaciju ostalih navijaca kada to bude potrebno. Sve je na nama, bas sve. Ako cemo biti brojni i homogeni onda ćemo izboriti izbore.
  • Mali dioničar
    14k
    Nije im smak svijeta ako se objavi preoblikovanje.

    Ako propuste šansu, onda je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.