• Bosna86
    11.5k
    Iskreno nisam upratio taj dio, ali ako je tako onda je to prostitucija
  • Papastrumf
    9.3k
    Cijena godišnje za zapad je bila 800 kn, a za članove 640. Članstvo je 60, dakle karta je ispala 100 kn jeftinija. Istok 70 kn jeftiniji, a sjever 40.
  • Pop corn
    4.7k
    Drzite se pls. teme
  • Markelo
    2.5k
    Jesu li iz kluba stvarno "slali tuzbe na kucne adrese" kao što su prijetili ljetos?
  • Pop corn
    4.7k
    Jesu li iz kluba stvarno "slali tuzbe na kucne adrese" kao što su prijetili ljetos?Markelo

    ako mislis na ovu najavu naravno da nisu. Prijetili su praznom puškom, za što bi nas mogli tužiti?
  • xavier
    11.1k
    za što bi nas mogli tužiti?Pop corn

    Zapravo bih baš volio da ga netko od novinara pita koga bi on to tužio i po kojoj točno osnovi.

    Čovjek je inače stvarno ograničen i u istoj toj objavi vuče paralelu s Hajdukom ("kada su klubovi polagali račune takvim udrugama onda su završavali na četvrtom mjestu") gdje uspoređuje s jedne strane udrugu članova kluba koji je i sam udruga te s druge strane, udrugu kojoj je upravljačka prava prenio većinski vlasnik kluba.

    Znači imamo udrugu koja ničim ne upravlja niti to želi (DTSM) nego samo želi da klub posluje sukladno zakonu te udrugu koja upravlja klubovom (NH) koji je inače sportsko dioničko društvo, ali većinski vlasnik ne upravlja nego im je prenio upravljačka prava.
  • Mr Blue
    3.3k
    1) Zašto DTSM nema bolju sliku u javnosti, osim hc dijela navijača većina ljudi doživljava DTSM kao one tamo neke sto oce Mamica skinuti ili se DTSM doživljava kao onaj mali mršavi.... Možda bi PR u javnosti mogao biti boljiBosna86

    Pa, vidi, Nečastivi i drugi iz uprave su preko svoje novinarske mašinerije srozali ugled brojnih osoba koje su uživale puno bolji ugled nego što je to DTSM ikada imao (u javnosti, koliko god to širok pojam bio). Mislim da je ovdje jednim dijelom i krivica svih nas što nismo na bespućima interneta, javno, branili stavove naše udruge jer nismo htjeli ulaziti u raspravu s botovima i ljudima koji otvoreno podržavaju kriminal i pljačku, očekujući da će prosječni navijač sam izvući zaključak tko je u cijeloj priči čist a tko lopov. Posljednja zbivanja u i oko kluba su možda otvorila oči malo širem krugu ljudi nego inače, ali za bolju sliku DTSM u javnosti mislim da bi se trebali potruditi svi mi. Angažirati neku PR službu ili nešto smatram nerealnim jer puno košta.

    Ovdje bih čak povukao jednu paralelu s NH koju ste ranije spomenuli u raspravi. DTSM je nekoliko puta ponovio da nas vlast u klubu ne zanima, da smo korektiv. Osim u medijima, spominjalo se i na konferencijama i skupštinama. Ali nikad se nije pravilno artikuliralo u medijskom prostoru i zato sad mnogi stavljaju znak jednakosti između to dvoje.



    3) Zašto ne postoji već sada jasan novi ustav koji bi čekao spremanBosna86
    Mislim da čak i postoji.
  • SAS1987
    13.2k
    ako postoji, zašto nije objavljen da ga mogu svi pročitati i u javnosti forsirati priču da je to kao u "Real Madridu i Barceloni"?
  • Mr Blue
    3.3k
    Nisam 100% siguran. U glavi mi je da se o tome govorilo na skupštini udruge, ali ne mogu se točno sjetit. Kolege će znat točnije, siguran sam.

    Doduše, možda je riječ bila i o tadašnjem ZZD-u.
  • Pop corn
    4.7k
    ako postoji, zašto nije objavljen da ga mogu svi pročitati i u javnosti forsirati priču da je to kao u "Real Madridu i Barceloni"?SAS1987

    Slozit ces se da za sve mora biti mjesto i vrijeme. U cijeloj bitki je vazan dobar tajming, a to je povod koji se cekam. Nadam se da shvacate da ne mozemo bas s e javno pisati i otrkivati karte i adute.
  • SAS1987
    13.2k
    naravno, tajming i momemtum su jako vazni, shvacam to. Ali statut mi se cini kao nesto sto zahtjeva javnu raspravu i zato sam pitao zasto nije objavljen. Ali nema veze, bit ce kada bude potrebno :smile:
  • Pop corn
    4.7k
    kad dode vrijeme naravno da ce se otvoriti rasprava sa svim clanovima Kluba. Necemo sigurno zaobici ono sto zazivamo.
  • Cosey
    430
    Za početak, drago mi je da postoji jer ostavlja kakvu takvu nadu i vjeru u Dinamo.

    Mislim da udruga griješi, kao i manje-više svi koji su protiv Mamića, kaj podcjenjuje i Mamića i Bandića.
    Znam da poslije silnih optužnica i nepravomoćnih presuda to zvuči čudno, ali je tako.
    Mogu obrazložiti svoje mišljenje o njima (Mamiću i sultanovoj sviti) odnosno kaj mislim na kaj su sve sposobni, ali mislim da za to nema potrebe.
  • Bosna86
    11.5k
    Udruga Dinama to smo mi je skupina likova kojima je to nesto sto rade poslije posla a bore se protiv masinerije koja ima godisnji budget od 300 milijuna...... vojnim rijecnikom imaju noz a ovi imaju avione i topove
  • Pop corn
    4.7k
    Mislim da udruga griješi, kao i manje-više svi koji su protiv Mamića, kaj podcjenjuje i Mamića i Bandića.
    Znam da poslije silnih optužnica i nepravomoćnih presuda to zvuči čudno, ali je tako.
    Mogu obrazložiti svoje mišljenje o njima (Mamiću i sultanovoj sviti) odnosno kaj mislim na kaj su sve sposobni, ali mislim da za to nema potrebe.
    Cosey

    Gdje tocno grijesi DTSM? Odakle ti da se podcjenjuje ove?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.