• Ivdzo11
    2.9k
    Povratak u Dinamo, iz moje perspektive, nikad nije bio upitan. Nisam očekivao da će se dogoditi tako brzo, ali eto, stvari su se tako posložile. Cijelo vrijeme sam iz Kine pratio svaku utakmicu, svaku vijest vezanu uz svoj voljeni klub, tako da sam presretan ovim epilogom. U cijelom procesu su naravno, veliku ulogu odigrali klupska uprava i sportski sektor, jer kroz kontakt s njima sam osjetio koliko me žele vratiti i koliko im je to važno u ovom prijelaznom roku.“
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Najveci ikad :heart:
  • Blueshadow86
    848
    Ovaj video slama i one najtvrđe i najhladnokrvnije. Kapetane, povedi nas!
  • Krizy
    35.1k
    Broj nastupa za Dinamo u natjecateljskim utakmicama:
    1. Dražen Ladić - 468
    2. Arijan Ademi - 373

    Još 95, 96 nastupa, ide Aki na sami vrh ako Bog da :pray: :strong:
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Bio sam u dilemi Astana da/ne, malo mi satnica komplicira.. Uglavnom bukirano, idemo Kapetane po rekord :heart:

    :lol: :lol:

    FB-IMG-1694187656691.jpg
  • Samo Dinamo
    92

    Nemre on igrat grupe, ali zato ajmo svi na Slaven!
    I otpjevati mu "Kako je dobro vidjeti te opet"!
  • Mihaljević
    7.9k
    Frajer je Rile.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Dobro došao nazad Kapetane
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobrodošao natrag. Nadam se da si se odmorio u zemlji proljetnih rolica a sad idemo pojest ovu ligu!
  • Kepec
    4.3k
    Vidim čiji dres će se najviše kupovat u naredno vrijeme.Kepec

    Vidim čiji crni dres će se najviše kupovat tek sad*.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    U bujici emocija dok je odlazio ovo je izbilo iz mene:

    "Ima tih naroda koji, parafrazirat ću našeg prvog predsjednika, prkosno plove bespućima povijesne zbiljnosti. I kad te onda ta povijest kao Hrvata, olujama i nemirima unatoč ili baš zbog toga, počasti frajerima poput Radića, Tuđmana, Bobana, Gotovine, Bušića ne možeš se ne osjećati razmaženo. Ali i ponosno. Jer si dio tog naroda. Jer si Hrvat.

    Ima tih klubova koji, parafrazirat ću našeg bivšeg kapetana, olujama i nemirima unatoč ili baš zbog toga, ostaju simbol opsesije, metafizičko određenje. Za Bobana je Dinamo i sloboda i riječ, ukratko: ''Dinamo je bio sve – Dinamo JE SVE.' Zbog tog se moraš osjećati razmaženo. Ali i ponosno. Jer si dio tog kluba. Jer si ti Dinamo. Dinamo je, olujama i nemirima unatoč ili baš zbog toga, prkosno plovio i plovi bespućima povijesne zbiljnosti, neodvojiv i od ovog naroda, ovog grada i ove države.

    Ljude ne možemo svesti na brojeve ni igrače na sirovu statistiku bez obzira koliko pokazivala. Golove, asistencije i prekršaje će raditi neki novi brojevi na poleđini plavog dresa. Brojke, gole i sirove ćemo, nema sumnje, uspjeti nadoknaditi. Značaj kapetana nije moguće izraziti kroz brojeve. Brojevi ne prikazuju strast, brojevima ne možeš objasniti stav i muda. A KAPETAN je simbol i strasti i muda i stava. Ploviti je lakše, bez obzira kakve oluje i nemiri te okruživali, kad imaš frajera za KAPETANA. KAPETANA s peticom na poleđini plavog dresa koji pokazuje mišiće, rukama i vojničkim pogledom tjera strah u kosti, prvi ide naprijed u zaštitu grba s prednje strane dresa i nas na tribini iznad.

    Svima nam je valjda kristalno jasno da gorespomenutoj niski imena možemo dodati i prezime ADEMI.

    U nove oluje i nemire koji dolaze, tužno svi priznajemo, moramo bez KAPETANA, ali jači za iskustvo, uzor i ideju. Jači za strast, muda i stav. I na tome ti hvala KAPETANE."




    Kapetan se vratio da nam ponovo pokaže šta su muda, šta je srce, šta je stav, šta je Dinamo.

    Frajer si Aki
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Novi video sa treninga :heart:
  • marcio amoroso
    31.9k
    S njim se sve mijenja dragi moji!!
  • Sava Krpa
    208
    Ja na story danas stavio sliku od Ademija u dresu kad prva poruka od okorjelog tovara koji bez figa u džepu unaprijed čestita titulu jer kaže kad se "taj" vratio mi nemamo šanse nažalost. A znam koliko mu je teško ista priznati u korist Dinama. Aki je jači i vise nego mislimo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.