• Tradicija bunta
    5.5k
    Nema ovo veze sa strujama i sadasnjom situacijom oko kluba. Covjek ima skroz opravdan razlog zasto zeli ici koji ako bude htio ce objasniti. I stvar je postovanja prema njemu da mu klub izade u susret pa i da je sto puta na svoju stetu. Vecina ljudi to komentira na svoj nacin i ne zna prave motive pa nije lako nekome ko zna o cemu se radi citat i slusat neke komentare na tu temu. Ne samo tu nego opcenito. Samo neka se zna da je do para, ne bi isao u Kinu nego bi ostao ovdje.
  • vjeko1701
    5.9k
    A kaj bi sad, jel bitan igrač? Je. Kapetan. Da li odlazak tamo gdje očito ide za pare koje ide nije baš na oko najjasnija stvar, nije. Naravno da će ljudi spekulirati i pokušati naći neke razloge po kojima ovo ima smisla i naravno da su prva dva ili pare ili vezano uz rat struja u klubu. Ovo baš izgleda kao odlazak bilo gdje pod kojim god uvjetima samo da se ode.
  • maddaddam
    2.9k
    Ne veseli me ni malo, ali uopće neću preispitivati Kapetanovu odluku.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Recimo, to je jedna stvar gdje bi članovi trebali znati zašto se nešto događa. Neka svi potpišemo neki kurac da nasmijemo odavati klupske informacije bez dozvole ..

    Ali ovakve stvari su nešto što sw tiče članova.
  • masacusec
    3.1k
    Iskreno, i zaboli me za razlog njegovog odlaska...Zadužio je klub u kojemu je ostavio veliki pečat i trag, i siguran sam da će se u daljnjoj budućnosti o Ademiju pričati kao legendi Dinama koji je obilježio čitavu jednu dekadu.
  • Neki tip
    19.3k
    Recimo, to je jedna stvar gdje bi članovi trebali znati zašto se nešto događa. Neka svi potpišemo neki kurac da nasmijemo odavati klupske informacije bez dozvole ..

    Ali ovakve stvari su nešto što sw tiče članova.
    Ludovic IX

    Je, solidne su šanse da tajna koju zna 25 000 ljudi ostane tajnom. :eyes:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Je, solidne su šanse da tajna koju zna 25 000 ljudi ostane tajnom. :eyes:Neki tip sa Zapada

    Ostati će među nama k’o među ženama :rofl:
  • Jaro
    5.6k
    Recimo, to je jedna stvar gdje bi članovi trebali znati zašto se nešto događa. Neka svi potpišemo neki kurac da nasmijemo odavati klupske informacije bez dozvole ..

    Ali ovakve stvari su nešto što sw tiče članova.
    Ludovic IX

    Kak bi mogao znat zasto bi on isao tam gdje navodno ide?
    Mos znat kolko novaca dinamo dobija i to je to. A Ademi ne mora nikome ni sada ni ikada reci razlog zasto eto bas sad zeli u kinu nakon sto godinama nije otisao nigdje...
  • deda
    28k
    Ademi će to jednom reći, siguram sam. Ali vjerojatno nije pravi trenutak.
  • Taćini Serhio
    299
    Možda je i za njega Brko rekao da mu ne odgovara za kombinatoriku :mask:
  • mokoxax468
    371
    Da, zato ga Brko sigurno stalno drži na klupi i uopće ne koristi. Ovo ima veze samo s trenutnom situacijom i Ademijevom željom da se makne iz iste
  • Taćini Serhio
    299


    Mislio sam sarkastično naravno :sweat:
  • Riot
    1.7k
    3srrub231luvazw8.gif


    Da se prisjetimo.. meni nesto najjace. Vodja!
  • Krizy
    36.2k
    Arijan Ademi prešao je u Dinamo 1.7.2010.

    Njegovi trenutni suigrači u to vrijeme:

    Dominik Livaković - 14 godina, Zadar
    Ivan Nevistić - 12 godina, Osijek
    Danijel Zagorac - 22 godine, RNK Split
    Josip Šutalo - 10 godina, Neretva Metković
    Dino Perić - 15 godina, Osijek
    Boško Šutalo - 10 godina, Neretva Metković
    Mauro Perković - 7 godina, NK Pula ICI
    Kévin Théophile-Catherine - 20 godina, Rennes
    Robert Ljubičić - 10 godina, Wiener SC
    Petar Bočkaj - 13 godina, Zagorec
    Stefan Ristovski - 18 godina, Parma
    Sadegh Moharrami - 14 godina, Malavan
    Josip Mišić - 16 godina, Osijek
    Marko Bulat - 8 godina, Šibenik
    Luka Ivanušec - 11 godina, Varaždin
    Martin Baturina - 7 godina, Hajduk
    Dario Špikić - 10 godina, Dinamo
    Luka Menalo - 13 godina, Čapljina
    Gabriel Rukavina - 6 godina, Dinamo
    Bruno Petković - 15 godina, HAŠK
    Josip Drmić - 17 godina, Zürich
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ima li netko podatak o ukupnom broju utakmica Ademija za Dinamo?

    Ja sam pokušao izvući prijateljske, ali puno previše posla, a za 2-3 sezone ne mogu sa sigurnošću nit provjerit. U ovim novim kronikama je Miroslav Tomašević pisao samo službene tekme za razliku od Kramera prije tak’ da ni tu nisam imao sreće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.