• bbb medimurje
    2.9k
    Službena vijest

    GNK Dinamo najoštrije osuđuje tekst koji je danas objavljen na portalu gol.dnevnik.hr, kao i neistine iznesene u tom tekstu autora Ivice Mede, pod naslovom "Novi potres u Maksimiru: Ponajbolji igrač zatražio odlazak iz Dinama! Legenda puca od bijesa!".

    Ne postoji nikakav sukob niti u jednom obliku između bilo koga od čelnika kluba, predsjednika kluba, predsjednice uprave, člana uprave Krešimira Antolića ili sportskog direktora i trenera Ante Čačića u odnosu na Dinamovog kapetana Arijana Ademija.

    Kapetan Arijan Ademi danas je bio u prostorijama kluba gdje se sastao s čelnicima i sportskim sektorom kako bi iznio informaciju da postoji interes određenih klubova iz inozemstva za njegov transfer.

    Čelništvo kluba nakon toga je zajedno sa sportskim direktorom i trenerom jednoglasno iskazalo svoj stav za ostanak kapetana Arijana Ademija u Dinamu te je iznesen prijedlog da kapetan prve momčadi potpiše novi ugovor s GNK Dinamo.

    GUSI LI TE MEDVJEDE? ZAKONOM ZABRANITI MEDVJEDU, GOL.HR-U I NOVOJ TV NOGOM KROCITI NA BILO KAKVU UTAKMICU U ORGANIZACIJI DINAMA!
  • SAS1987
    13.4k
    Ako je to istina bi Dinamo trebao s Ademijem potpisati novi ugovor i napraviti pressicu s Ademijem i Čačićem.

    GUSI LI TE MEDVJEDE? ZAKONOM ZABRANITI MEDVJEDU, GOL.HR-U I NOVOJ TV NOGOM KROCITI NA BILO KAKVU UTAKMICU U ORGANIZACIJI DINAMA!bbb medimurje

    Ne treba biti don Quixote i iti u rat s novinarima jer ga ne možeš pobijediti. Takve novinare je treba diskreditirati na svakom nivou i demantijem ili nekom drugom reakcijom reagirati na svaku laž.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nel točno da taj Medo nema akreditaciju za Maksimir pa zato se osvećuje pisanjem?
  • masacusec
    3.1k
    Ademi uistinu počinje izgledati kao veteran, no i dalje je ključna figura u veznom redu te je najbolji kada je najvažnije.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Po Sportskim novostima domaca tekma protiv Rijeke (19.3.) njegova posljednja u dresu Dinama.
  • Taćini Serhio
    299
    Evo ja sada moram pitati možda djelujem kao neupućen ali čitajući članak gdje se navodi sljedeće:

    "... kineski novinar Liu Xangyu za tamošnji portal qq (!?!) kaže da Ademi prelazi u Guoan, jer da je Guoan riješio financijske probleme, odnosno ne isplatu plaća igračima, i da su im ukinuli nekakav ban koji su do jučer imali, i da više nema nikakve zapreke da dovedu kapetana zagrebačkog Dinama za milijun eura..."

    Nije mi jasno tko je tu lud, jer ovo mi djeluje kao neka satira... Sad za početak klub nema nikakvog interesa prodati Ademija za milijun eura, nameće se zaključak da Ademi inzistira na transferu. Ako inzistira na transferu u klub čije ime zvuči kao izmišljotina i zajebancija, i koji pritom dobiva banove jer ne isplaćuje plaće igračima, onda mi pak još više ništa nije jasno. Ademi mi djeluje sve samo ne naivan. I treća stvar ne znam koliki mu je ugovor, ali ako je nemam pojma na dvije tri godine po dva milijuna, zar se nije mogao naći modus da čovjek ostane i da poslije igračke karijere dobije neku funkciju, pa da mu se taj isti iznos honorira kroz više godina... Jer realno mi ako samo jednom ne uđemo u LP, što zbog neiskustva što zbog vođe u svlačionici, klub ekonomski gledano gubi puno puno više. A i čovjeka bi se oslobodilo vucaranja po kineskim sudovima i učenja kineskog rimskog prava...
  • Ludovic IX
    5.5k
    ok, naravno da je kapetan važan, ali ne možemo očekivati da će on bit na razini još 5 godina. zapravo, već sad se nazire kraj neke ozbiljne nogometne karijere . mi moramo gledati da nađemo onoga koji će biti novi ademi u svlačionici..

    a tko nejmu brani da dođe u klub kad završi priču u kini?
  • Droljo
    5k
    Ademi po tm vrijedi 4m eura. To mora bit polazišna točka pregovora i prema gore. Tad se može razgovarati o nekom transferu. Amen. Enter. Štagod.
  • Zagi
    5.1k
    Relevantnost neke brojke koju postavi stodra sa sneta je upitna.
  • xavier
    11.1k
    Ademi po tm vrijedi 4m eura.Droljo

    Može vrijediti i 20. Ne vidim kakve to točno veze ima. Nije stvarni život FM.
  • Nino Bule
    11.5k
    A i taj TM ne uzima u obzir duljinu ugovora, koja je cesto glavni faktor da li ce neki igrac biti prodan za 2 ili 6 mil eura
  • Droljo
    5k

    A ne pričamo tu o 20 mil nego o 4. Velika je razlika. Ne smijemo se prostituirati sa tako niskim ciframa. Čoek je kapetan, u najboljim godinama. Ajde da nam ne treba...
  • Ola
    97
    Ademi se ne smije nikad prodat. Ako treba i poboljšat mu ugovor bez obzira sjedio samo na klupi ili igrao. To je način na koji se klub zahvaljuje igraču na lojalnosti i požrtvovnosti sve ove godine.
    Imati Akija u svlačionici je velika prednost.
  • plavi67
    920
    stvarno nez kud bas sad ide..bolje da šutim, ali ga ne kužim da zbog para ide u kinu gdje je poznato da su mnogi igrači bili zeznuti jer su im svašta obećali ,a nisu ništa ispoštovali tamo..
    mnogi su ostali bez plaća i sl. ajde negdje drugdje u ligu petice, ali za taj sitniš i u kinu....
    ugl, bzvze!
  • Ludovic IX
    5.5k
    Možda stvarno ima istine u tome da trpi ogroman pritisak od mamiceve struje a nije jednom sw njima zahvalio što gu nisu odjebqli kad bi većina klubova napravila baš to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.