• Krizy
    35.9k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/arijan-ademi-dinamo-kao-sudbina/98469

    "On je motor ovog Dinama. Kapetan i lider. General. Dinamovo hrabro srce čija bi se fotografija na kojoj se obračunava s desetoricom igrača West Hama koji slave gol provocirajući maksimirski Sjever trebala nalazati na ulazu u "Hitrec Kacijan". Da generacije koje dolaze shvate karakter koji treba imati da bi se nosio grb Dinama na prsima."
  • Krizy
    35.9k
    lwpd6xoi9jactxzm.jpg

    Dinamov kapetan ove je sezone osvojio svoj 20. trofej u plavome dresu čime je postao apsolutni rekorder u klupskoj povijesti, s četiri pokala više od „prvih pratitelja“ Tomislava Butine i Mihaela Mikića

    Ademi se ujedno s 340 utakmica popeo na drugo mjesto povijesne ljestvice igrača s najviše nastupa u službenim utakmicama.
    Preskočio je Mladena Ramljaka koji se zaustavio na 337, dok je na vrhu Dražen Ladić s 468 utakmica.
  • Eduardo
    17.5k
    KAPETANE, SRETAN TI ROĐENDAN!

    giphy-downsized-large.gif
  • marcio amoroso
    32.3k
    Sretan rođendan hodajuća legendo :heart:
  • Mrvica
    3.2k
    Sretan rođendan ratniče! :heart:
  • The Undertaker
    4k
    Čestitke Ademiju. Istinski kapetan. Ne pamtim ih puno ovakvih a dugo pratim Dinamo. Zajec je recimo tog kalibra.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dobar intervju Ademija. Bilo bi dobro da svaki navijač pročita i promisli malo o zadnjem odgovoru.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Koji intervju, gdje?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Na službenoj stranici
  • Captain America
    13.7k
    Kapetanski odgovor.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Zbog Livakovića, Oršića i Ademija mi je naviše žao kaj se zviždalo jučer koliko god igra bila loša drugo poluvrijeme. Ti dečki su nam donjeli toliko sreće zadnjih par godina da jedna loša tekma to nemre poništit.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    sto je najgore, utakmica koja cak nije ni izgubljena :yikes:

    Evo spomenuti dio

    - Posljednjih mjesec dana mi smo glavama samo i isključivo u utakmicama, na putovanjima, gostovanjima, treniramo, dajemo sve od sebe. Izgleda li naša igra baš uvijek onako kako bismo mi sami htjeli? Svaka ekipa na svijetu uvijek može bolje, više i jače, ali mislim da nije realno očekivati savršenstvo u svakoj utakmici svake minute. Ja znam koliko se svi mi odričemo, trudimo, svi igrači, moji kolege, cijeli stručni stožer, doktori, cijela ekipa oko nas - koliko živimo i za uspjeh Dinama i za naš osobni uspjeh. Zato bih želio poručiti svakom navijaču koji je jučer zviždao mojim suigračima, meni, cijeloj ekipi ili treneru da dobro razmisli je li u pravu. U ovakvim situacijama kad se borimo za nešto veliko zaslužili smo samo podršku, a ne zvižduke. U završnici prošle sezone prvenstveno zbog velike podrške navijača i doma na Maksimiru i na gostovanjima osvojili smo naslov, a prvenstvo je bilo nikad izazovnije. To je ono što nama treba. Ove sezone aktualni smo prvaci, idemo u obranu naslova, imamo četiri utakmice u prvenstvu s tri pobjede i jednim remijem, osigurali smo europsku jesen, igrat ćemo za Ligu prvaka, zadnja 4 mjeseca nismo poraženi... Svi se dajemo maksimalno, svi želimo postizati uspjehe za Dinamo, svoje osobne uspjehe, zajedno se veseliti. Ja sam tu 11 godina, bližim se broju od 350 utakmica, smatram da svaki igrač i trener Dinama zaslužuje poštovanje i to zahtijevam od naših navijača, kao što mi trebamo poštivati njih, svako odvojeno vrijeme, emociju i novac koji daju za Dinamo.
  • Mrvica
    3.2k
    Žao mi je što su ti dečki dobili zvižduke a prošli su dalje, svi smo očekivali prolazak kao kroz plitak potok ali nije išlo tako. Kao što je rekao namodi grebza donijeli su nam toliko sreće da mi je žao što su izviždani, nisu zaslužili.
  • ksapi
    2.1k
    Zvižde razmaženi derbi navijači, klasika :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.