• Neki tip
    19k
    Pobjedu Dinama od 1 razlike smatram jednakom porazu. Njih treba nabiti sto vise da se zabiju u rupe i da ne otvaraju usta viseBosna86

    Umjeren sam tip, "domobran" reklo bi se.
    Ali bas s gustom "lajkao" ovo tvoje.
    Pun mi ih je k, baš želim neki Rijeka scenarij. Ali ko na Kantridi, u prvih 45 min, a ne zadnjih 10.

    Glupo je uopće reći da dosad nisu bili nabrijani, na koga ćeš ako ne na njih, ali mislim da su tek uoči ove motivirani jednako ko oni.
    A kad je tako, jednaka volja, onda će kvaliteta presuditi.
    Ima da ih pometu..
  • marcio amoroso
    32k
    Pobjedu Dinama od 1 razlike smatram jednakom porazu.Bosna86

    Potpis. Pojesti ih treba sutra :strong:
  • cron1ck
    1.5k
    Ma nema izlike, sutra trebaju razmontirat tovare za nas prave navijace. Dosta mi vise njihovog nasladjivanja, po puni plijen sutra s vecom gol razlikom.
  • Infinity
    15.2k
    Pobjedu 1-0 zelim samo ako cemo zabiti u 97'. Inace, 0-5 zelim vise nego ikad.
  • reziser
    6.2k
    ja bi bio zadovoljan bilo kakvom pobjedom sutra....
    dao bog da ih razbijemo....ali moze i njihovim autogolom....
    samo neka ih dobijemo

    a ovo njihovo kmečanje da se igra u srijedu....nemrem vjerovat..pa raspored se zna kod izvlačenja brojeva...
    ali bitno je kmečati
    kaj bi rekli ljudi kaj idu dolje radno dan? oni su tam doma...a mi moramo doć do tam...i natrag....
    bem ti njihovo kmečanje
    zato ih razbiti
    da ćemo odnijet pobjedu na tribinama ne sumnjam
  • reziser
    6.2k
    dilaver:

    - Dat ćemo sve od sebe da ispunimo želju treneru, navijačima, ljudima iz kluba i nama samima. Dovoljno dobro poznajem hrvatski nogomet da znam što znače tri boda u derbiju, pogotovo na gostovanju i samo to me zanima. Uopće ne razmišljam o drugim opcijama - kazao nam je za početak.

    - A zamislite samo kako bi završila ta utakmica s Rijekom da nismo u krizi? Ili kako bi završila ova sutra na Poljudu da nismo u krizi? Mislim da se malo pretjeruje kada je Dinamo u pitanju. Naša 4:0 pobjeda dođe pod normalno, a bod Hajduka za 0:0 u Osijeku slavi se kao plasman u Ligu prvaka. Dajte nam, ljudi, malo kredita, zaslužili smo to u ove dvije godine.

    Dilaveru je optimizam u genima, pa ga pitamo što će odlučiti sutrašnji vječni derbi? Gdje je prednost Hajduka, a gdje Dinama?

    - Možemo mi sada pričati o atmosferi kao prednosti Hajduka ili kvaliteti koja je prednost Dinama, ali to ne igra bitnu ulogu. To je utakmica zbog koje se živi i u kojoj svaki detalj može biti taj koji će presuditi. Nadam se da mi imamo više tih detalja koji će usmjeriti utakmicu na naš mlin.

    Voli li Dilaver igrati na Poljudu, pali li ga ta atmosfera, bučno i neprekidno navijanje?

    - Osobno volim te atmosfere kada je cijeli stadion protiv vas. Mislim da nema većeg gušta nego u takvim uvjetima se veseliti kao što je to bilo prošle godine u četvrtom mjesecu kada smo Gavrinim golom pobjedili Hajduk i s pjesmom napustili Poljud.
  • Crusades1986
    9.6k
    i to drugu godinu za redom moramo ići u srijedu dole, pa niko ne kmeči i ne plače kao ovi neradnici i iznajmljivači apartmana.
  • Infinity
    15.2k
    Ovo za utakmicu srijedom je samo jedan dokaz ljudske gluposti. Ja to nisam mogao vjerovati kad sam vidio. HNS nije stavio derbi srijedom, HNS je odredio kalendar kad se koje kolo igra, a neka kola se moraju staviti srijedom. Postoji nesto sto se zove Bergerova tablica i ona odredjuje u kojem kolu se koja dva broja sastaju. HNS zdrijebom odredi tko ce biti koji broj pa te tako tu neku srijedu moze zadesiti Dinamo kuci, ali i Osijek vani, sve odredjuju brojevi. Oni placu kao da se HNS sastao i odlucio da Hajduk-Dinamo igraju srijedom. Kme, kme, kmeeeee
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Moje misljenje
    Pobjeda naša 1 ili 2-0

    Otp.25 000 ljudi , 90% nabrijani da nam saspu sve i svašta u lice ovih 10% djeca
    A naših da ode i 50 jbg radni dan a i treba potegnit iz ZG ili zamisli iz Slavonije (još dalje) a dok dodjes u Dugopolje i dok šta ... ,za momke ne sumnjam,nadglasat ce ih kao i svaki put :smile: momci vama koji idete želim vam sretan put i još sretniji povratak nadamo se kući sa tri boda , za momke na terenu vidjet cemo kako i šta nadam se da ce isto biti "nabrijani" a od Neše očekujem najaču moguću raspoloživu postavu sa Petkom u špici iza njega Orša, Luka i Kadzior ,Ademi Moro i nazad Dilaver Teophile Moharrami i Leovac i Liva standardno :smile:
  • Cosey
    433
    Njima frustracije polako izjedaju razum.
  • Crusades1986
    9.6k
    Da, ali lakše je pisat teroije zavjere i urote i širit mržnju nego pogledat pravila za određivanje prvenstvenih kola. Znaš kolko treba da se na internetu provjeri to za određivanje brojeva i izvlačenje... pff sigurno 5 minuta
  • marcio amoroso
    32k
    Njima frustracije polako izjedaju razum.Cosey

    Točna dijagnoza :up:
  • BlauDivision
    463
    davno su njima frustracije izjele mozak a sve zahvaljujući novinarskim crvima sa razno raznih portala koji su ih odveli u ovaj paralelni pravovjerni svijet.Zadnjih godina je lakše uspostaviti civiliziran i uljudan razgovor sa clanovima razno raznih vjerski sekti nego sa južnim pravovjernicima dvostrukih moralnih kriterija. Pobjeda od jedan razlike je jednaka porazu :clap:
  • Ero
    930
    Ili pobjeda u zadnjim sekundama utakmice.. :smirk:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Standardne frustrirajuce poruke sa juga gdje opet prevladava mrznja prema Dinamu, nikako da pokazu ljubav prema svome klubu s kojom se toliko diče.

    Pita novinar Dilavera pali li ga bucno i neprekidno navijanje?

    Pa to je jedino mogao dozivjeti od strane Boysa a mitovi o atmosferi sa Poljuda su odavno pali i sve se svodi na napuseno nananannaannananananananana 70 minuta i mrzin dinamo 20 minuta...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.