• Bosna86
    11.5k
    r6vtce041vjku5is.jpeg
    The show must go on. Slijedi nam najveći hrvatski derbi u koji ulazimo sa ugodnih +14 prednosti. U zadnjem kolu Dinamo je pobijedio Rijeku sa 4:0, a Hajduk je remizirao sa Osijekom 0:0. Hajduka još uvijek ove sezone nismo pobijedili te je ova utakmica pravo vrijeme za to. Raduje današnja dobra igra naših reprezentativaca te vjerujemo da će tako nastaviti i u srijedu
    1. Kakav rezultat očekujete? (49 votes)
        Pobjeda Hajduka
          4%
        Neriješeno
        8%
        Pobjeda Dinama i službeni kraj prvenstva
        88%
    2. Idete li na Poljud (49 votes)
        Da
        35%
        Ne
        65%
  • deda
    27.3k
    Nitko nije dobio treći žuti kod nas, a ni kod njih. Znači udarne momčadi istrčavaju. Prednost je nedostižna, ali to nije razlog da se dečki opuste jer trebali bi znati što nam znači svaka pobjeda nad hajdukovcima.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Onih zadnjih 15 minuta sinoć je promijenilo dojam, očekivanja u Splitu također, bar meni.
    Do tog kraja sam mislio da se nemamo čemu nadati dolje, nakon tekme sam ipak optimističan, idemo ih pojesti dolje :strong:
  • Salva
    2.3k
    Ove sezone ih nismo pobjedili. Kakvo god stanje na tablici bilo, u kakvom god sastavu izlaze i jedni i drugi, utakmica u srijedu se mora pobjediti. Igra se protiv najveceg rivala i ne smije im se dopustiti da ponovo uzmu bodove.
  • Bosna86
    11.5k
    Kad se djeca podijele ispred škole na Dinamo i Hajduk, stalo mi je da naši pobijede, a gdje neće u srijedu
    Nadam se napadačkom Dinamu koji će ići na pobjedu
  • Dino
    2.2k
    Kad se djeca podijele ispred škole na Dinamo i HajdukBosna86

    E kak bi ja bio sretan da se djeca dijele na Dinamo i hajduk, a ne barca i real il liverpool i city
  • Infinity
    15.1k
    Ja dok sam isao u skolu jedino tako smo se i dijelili :grin:
  • Bosna86
    11.5k
    I odmah možeš procijeniti tko će kakav čovjek biti kad odraste
  • deda
    27.3k
    Tovar nije čovjek :wink:
  • deda
    27.3k
    OBAVIJEST NAVIJAČIMA: ULAZNICE ZA DERBI HAJDUK - DINAMO
    U 25. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo će igrati protiv Hajduka na Poljudu. Utakmica je na rasporedu u srijedu, 4. ožujka s početkom u 19:00 sati.

    GNK Dinamo dobio je na raspolaganje za prodaju u Zagrebu 400 ulaznica za gostujući sektor na stadionu Poljud.

    Ulaznice po cijeni od 60 kuna moći će se kupiti na Ticket pointu kod stadiona Maksimir prema sljedećem rasporedu:

    Ponedjeljak, 2.3., od 11 do 19 sati

    Utorak, 3.3. od 11 do 19 sati

    Prodaja će biti moguća uz prethodno predočenje važećeg osobnog dokumenta, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. GNK Dinamo zadržava pravo uskrate kupovine ulaznice ako postoje neki od razloga za to predviđeni Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.

    PRODAJA NA DAN UTAKMICE

    Na dan utakmice nema prodaje ulaznica u Zagrebu. Navijači Dinama moći će kupiti ulaznice za gostujući sektor i na dan utakmice na stadionu Poljud po cijeni od 70 kuna.
  • reziser
    6.2k
    očekujem da dečki odigraju u bojoj formi nego do sada. Valjda im je došlo u glavu i znaju koliko nama navijačima znači pobjeda protiv njih. Sve su tekme bitne, ali ova je ipak jedini pravi derbi...i pobjeda nad njima je najslađa. A ove godine se baš nismo iskazali protiv njih...
    vrijeme je za naplatu dugova
  • Eduardo
    17.1k
    odgovor na objavu Hajduka...

    [LAŽI I MENI...] Koliko često pišete pisma? ✍️
    Mi vam pišemo da dođete u srijedu na Poljud...➡️ 19 sati ️ ️ ️

    Torcida takodjer prigodnim videom poziva na tekmu...

    Samo da ne bude kamilica na terenu. Bilo kakva pobjeda se traži.
  • Bosna86
    11.5k
    A sve GNK nema marketinga i Promocije utakmica, ja ja eto vam ga sad svima ahhahhaha
  • Keyser Soze
    8k
    aj da i oni jednom pogode...
  • Majki2111
    2.6k
    Ekipa, odkud vama netrpeljivost prema Dalmatinicima? Na svojoj koži nisam jo ništa iskusio da razvijem netrpeljivost prema njima. Ak ima ko kakva iskustva nek podjeli... Volio bih pročitat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.