• Crusades1986
    9.6k
    Ti očigledno imaš nekih problema u glavi.
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro, izignorirajte pitanje onda, ak nije valjano..
  • ZDS86
    205
    Uvijek pitas/izvalis gluposti pa kad te se prozove na to onda povlacenje i nema veze,nismo svi isti i te fore.
    Ne znam svrhu svega toga da podbadas ljude ovdje,jel to takvo zadovoljstvo?
  • Bosna86
    11.5k
    Ne znam svrhu svega toga da podbadas ljude ovdje,jel to takvo zadovoljstvo?ZDS86

    I ovo mu je previše pažnje, jednostavno ljudi nemojte mu ni odgovarati niti ga vrijedjati, to je najbolji način da prestane
  • Salva
    2.3k
    Baš to. Bilo kakva pobjeda. Iako je velika razlika u bodovima i prvenstvo je odavno gotovo, zaista zelim da ih se igrački unakazi i da ne izlaze iz svojih rupa do kraja sezone.
  • Carrasco
    4k
    Livi-Moharrami-Catherine-Dilaver-Leovac-Moro-Ademi-Ivanušec-Oršić-Gojak-Petković

    Neka moja želja, iako će najvjerojatnije Stojanović i Kadzior igrati umjesto Mohe i Gojaka. Po nekom mom laičkom pogledu Stojanovic nije ništa bolji od Moharramija, a onakav Gojak protiv Rijeke će biti isplativiji od Kadziora za kojeg sumnjam da može bilo šta korisno napraviti...
  • marcio amoroso
    32k
    265
    Ekipa, odkud vama netrpeljivost prema Dalmatinicima? Na svojoj koži nisam jo ništa iskusio da razvijem netrpeljivost prema njima. Ak ima ko kakva iskustva nek podjeli... Volio bih pročitat.
    Majki-Papi2111

    Evo ja ću ti odgovoriti.
    Ne mogu ih smisliti zato što više mrze Dinamo nego što vole ajduka.

    Ovo je njihova objava:
    "Mi s glasom, ti sa srcem! Srijeda 4.3.2020. Svi na Poljud! Hajduk te treba! Derbi srijedom? Još jedna sramota saveza koji se trudi makniti navijače sa stadiona. Njima u inat napunimo tribine i stvorimo atmosferu dostojnu derbija koju samo Split može! Naš glas vodi te do pobjede! Samo se bori, grizi noge lomi! Mrzin Dinamo!"

    A ovo nagradnq igra

    hpukdujfyvyevl6c.jpeg

    Djecu prvo uče da pjevaju pjesmu mrzin Dinamo.
    Bakljadu rade na gol “cetnickog” Olympiakosa u Zagrebu.
    Svi su im krivi i bili bi prvaci svijeta da im nije mrskog Dinama a šamaraju ih razne Gzire i razni Shelbourni.

    I još nešto.
    Nek me zaobiđu moralne vertikale koje s njima rade i igraju nogomet na terminu, i sam znam da ima svugdje dobrih ljudi.
  • seljak86
    2.3k
    Kakvo je to idiotsko pitanje?
  • Gelipter
    3.4k
    Ak voliš svoj grad i klub, a netko konstantno po tome kenja, (pritom ih je pola tu u Zagrebu, a to najbolje govori o njima) i normalno je da ti neće biti dragi jer u neku ruku kenjaju i po tebi. Njihova frustritanost oduvijek je na najvišoj razini. Mrze Zagreb i Dinamo, a zapravo i sebe ne mogu smisliti. Poseban je to mentalitet gdje im je glavni motivator frustracija koju oni nazivaju dišpet. Čast iznimkama, ali po zakonu velikih brojeva netko i tam mora bit normalan. A ovo Majkijevo pitanje bi se moglo preformulirati u: Zašto smo mi protiv njih, a oni nas "samo" mrze, pojeli bi se od zavisti, stalno nekaj kenjaju itd.
  • xavier
    11.1k
    Ne znam zašto mu više odgovarate. @Bosna86 je apsolutno u pravu. Dečko je troler visoke klase i hrani se pažnjom koju izazove vašim odgovorima. Najbolji lijek je totalni ignore.
  • Keyser Soze
    8k
    ds8co19hpuw09cqe.png

    Dinamov admin jebe i ne vadi
  • Infinity
    15.2k
    U pozadini videa svira 'krivo je more'
  • Guinness
    1.9k
    Ne znam zašto mu više odgovarate. Bosna86 je apsolutno u pravu. Dečko je troler visoke klase i hrani se pažnjom koju izazove vašim odgovorima. Najbolji lijek je totalni ignore.xavier

    jel ga može netko više blokirat ili? Do kad će trajat to s njime?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.