• Nolifer
    5.9k
    Da se i ja nadovežem na temu. Znači od kad znam za sebe, navijam i jedino volim su NKDZ & Man Utd, prije sam išao baš redovito na stadion i na tekme, ali zbog bolesti, prije 4g, sam sa te strane morao to pauzirati, jer zbog te iste spadam u rizičnu skupinu i moram se jednostavno čuvati, pa sam tako propustio nažalost ligu prvaka, a prije toga sam bio na istoku protiv trnave po onoj maglurini.. i nakon toga eto slabo idem na tekme i nejdem na gostovanja ni po HR ni po Europi baš zbog toga i mislim da to nije manje vrijedno, jer to je život..

    Od ostalih klubova, navijam i živciram se jedino zbog Man Uniteda, sa kojim sam imao prvi put utjecaj, kad smo igrali Ligu prvaka protiv njih i od starog frend je već tada bio navijač Uniteda i to me privuklo da postanem i ja znači od sezone 98/99 pa nadalje i bio sam na toj domaćoj tekmi ko klinac sa 8, 9g i fascinirali su me.. i drago mi je da mi se Giggs potpisao na tu ulaznicu i još imam fotku sa Giggsom kad je bio u Zg

    Bilo je tu raznoraznih još klubova u igri, al nije to to bilo.. tako da simpatiziram Bocu Juniors, Bayern sada zbog Neureića, prije toga sam BVB al su me razočarali u bitnim tekmama i to je u biti to.

    Znači samo Dinamo & Man United... ostalo su slabi osjećaji prema drugima....
  • Zger
    803
    Prvenstveno za Dinamo i to je počel nekako od sredine 90...ih a sad kako sam malko stariji zreliji uz Dinamo pratim i domaći Ponikve
  • Majki2111
    2.5k
    Nisam mogao pametniju temu naći pa evo, iako je više post o šalovima.

    dxcu760wzgeeubz2.jpeg
    33xrz6csrr3mhnqa.jpeg
    Nedavno sam nabavio šal BVB i ovjesio ga u sobi sa jednim od mnogih Dinamovih. Najviše volim ovakav tip šalova. Po meni boje govore više od bilo kojeg natpisa.
  • xavier
    11k


    Dobro, znači draga ti je Borussia ili ti se samo sviđa šal?
  • Mali Zeus
    8.7k
    United, otkad sam prvi put vidio Cantonu u akciji i svidio mi se način igre, totalno ofenzivan i cijelo vrijeme noga na gasu. Sjećam se da je Blažičko imao zanimljiv način dekliniranja Erica Cantone. Naime u svim padežima mu je bilo Eric Cantona, tipa još jedna izgubljena lopta Eric Cantona.

    Roma, uvijek sam brijao na rimsko carstvo i taj dio povijesti pa me to privuklo, počeo ih gledati baš u sezoni kad su bili prvi. Ako me netko pita jesam li godinu prije simpatizirao Lazio pa su njihovi ultrasi izvjesili transparent Pozdrav tigru arkanu neću ništa reći... :grimace: :grimace:

    Romu puno slabije pratim zadnjih par godina.
  • Majki2111
    2.5k
    I jedno i drugo
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.