• Orc123
    5.1k
    argumenti su ti sve heheheh.....covjece 5g u Dinamu ima 30 nastupa i 2gola igra uzasno ove polusezone ne zeli ga nitko besplatno uzeti i maknut s place...i ja sam Dinamovac od rođenja i ja potpisujem da mi godisnje isplacuju vise od pola milje eura bruto na 5g i tesko da cu imat losiju statistiku...a mogu i za 1/6inu njegovog ugovora samo trenirat i gledat tekme...imat ce to isti ucinak za Dinamo kao sto ga ima od Kuleta.....
  • Patak
    2.2k
    Ti potpisuješ ali nitko da s tobom potpiše :-). Ne znam kolika mu je plaća i ne zanima me. Što je Hazard priimao plaću od Reala godinama? Fakat to ne razumijem, evo i sam priznaješ da bi i sam potpisao i sjedio na tribini...
  • Patak
    2.2k
    Bravo Kule, prvi match winner. Gle, sad si većini na forumu stigao od otpisanog do ajd dobar je za 3. napadača, ali ja vjerujem da si za 2. ako bi se Dinamo vratio na razinu onog od prije par godina, a 1. u sadašnjim okolnostima krize Uprave i struke ako Petko ode. Veli trener da radiš vrijedno na treninzima, na utakmici uvijek borben, samo tako dalje.
  • Zagi
    5.1k
    Ima tko gif proslave?

    Bravo Kule!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Volim ovakve igrače koji nemaju neku kvalitetu, ali na njima vidiš da žele i da im puno znači. Takav je Kule!
  • Dinamosaur
    976
    Bas mi je drago Kule! Nadali smo se ovakvom dogadaju i sve si ispostivao, asist Japanca,zakucavanje glavom. :clap:
  • LaznjakProsineckog
    490
    Super Kule bravo za gol, međutim njega nitko nebi besplatno uzeo da preuzme plaću koju ima u Dinamo, budimo realni, prosječan HNL igrač, ništa više, trebamo novog napadača pod hitno tražit..
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Nakon svih promašaja, kritika, ludo mi je drago danas da je postigao taj pogodak. Ubjedzen sam da je samo to falilo, da mu se otvori i da mu se skine taj pritisak. Sad će zabijati i koljenima. Uvijek će mi draži biti kule nego melankolični emreli
  • Efes Pilsen
    6.9k
    imao je on ponuda iz Championshipa i MLSa. Samo on zna zasto je odbio.. Nije on bas toliko los, al tehnicki se kod nas ne uklapa u ono sto se trazi. Gledao sam danas Rapid - Salzburg i ono sto sam vidio od Roka Simica je teski ocaj u zavrsnici. Tehnicki mozda mrvicu bolji od Kuleta, agresivniji, al zavrsnica majko mila. Skupi radni konj, a mi imamo jeftiniju verziju.
    Iz te perspektive imat Kulenovica u rotaciji nije losa stvar upravo za ovakve situacije gdje ce se ici na direktnu igru, a ne standard pimplanje.
  • Zagi
    5.1k
    Nije on bas toliko los, al tehnicki se kod nas ne uklapa u ono sto se trazi.Efes Pilsen

    Jer se kod nas sve koncipira na Petkovoj viziji, a takvih igrača ima par u svijetu na 9ki.
    Tako se onda i trenira i svi napadači simuliraju to kaj Petko radi samo puno lošije naravno.

    No izgledno je da Petko dogodine neće biti tu pa će se i tražiti drugi profil napadača.

    I mislim da to uopče nije negativno. Dapače.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    ne mislim ni ja da je jedina mogucnost koju mozemo igrat Petko, ALI ovaj gospodin je bio bez Petka i napravio je nista. Dakle, Jakir je bio u situaciji kada nam je trebao prezentirat svoju viziju igre bez Petkovica uz sadasnji kadar i zavrsilo je tako da smo svi skupa s njim kolektivno molili za zdravlje Petkovica.
    Cujem to da bez Petka moze bit pozitivno, al ja to ne vidim na terenu, ni u klubu ni u reprezentaciji.. Pa sad..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kuletu se mora priznati potez na kraju utakmice. Odurno koja gluma (ako govorimo za valjanje tovara da je odurno onda je i ovo sinoc). Kako je ustao i odsetao u roku 2 sekunde zanimljivo.
  • Patak
    2.2k
    Kak je samo utrčao u teren, pun energije i snage. Nadam se da če dobiti priliku s malo većom minutažom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.