• marcio amoroso
    32.4k
    I treba da nam se svi rugaju jer jesmo za ruganje.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Brat se sam sebi ruga ili igra na sigurno :lol:

    https://twitter.com/CroatiaFooty/status/1699746071155536302?s=20
  • Guinness
    2k
    Brat se sam sebi ruga ili igra na sigurno :lol:

    https://twitter.com/CroatiaFooty/status/1699746071155536302?s=20
    ZGBhoy

    Pa ako je zadnje dvije sezone proveo u Lokomotivi kao igrač Dinama, ne vidim ništa pogrešno ovdje. Očito nije ažurirao opis profila.
  • Jaro
    5.6k
    ko zna kaj sljedeci tjedan donese.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Klasični Kule danas, Mandžukić za siromašne. Cijenim njegovu borbenost i poslužit će njegova igra glavom pogotovo protiv slabijih ekipa. U Loksi je bio standardno dobar i čini se da je konačno sazrio za Dinamo ali naravno kao B opcija jer je kapetan ipak nezamjenjiv.
  • Cruyff
    45


    Alibi borbenošću sakriva sve nedostatke koje ima. Solidan je kao 3. ili 4. opcija, ništa više od toga.
  • Patak
    2.2k
    Zabijao je 10 golova po sezoni u Lokomotivi u HNLu, u Dinamu će 15 ako dobije priliku.
  • Infinity
    15.2k
    Koliko prilike? U Lokomotivi je igrao skoro sve utakmice. Mislis da u Dinamu treba igrati skoro sve ili mislis da za 40% minutaze iz Lokomotive moze zabiti 50% vise golova? To znaci da bi u punoj minutazi zabio 30+ komada, a to znaci da Petkovic moze sjesti na klupu.
  • Zagi
    5.1k
    Prognoziram Kuletu novi ugovor na kraju sezone i neupitan status drugog napadača.
    Dugu karijeru u Dinamu, status Dine Perića otprilike.

    Neopisivo mi je drago da je Mierez propao jer u suprotnom Kule nebi dobio priliku nikada.
    A Mierez bi poput Drmića bio jedan skup i potpuno nepotreban promašaj.
  • Patak
    2.2k
    Dok je ovdje Petković manje prilika, a kad ode jednog dana Petković više prilika. Netko je napisao Mandžukić za siromašne, pa tu negdje i je. Danas je teško pronaći klasičnog centarfora, i u reprezentaciji imamo problema s tom pozicijom, a s godinama Kulenović može biti samo još bolji.
  • Eduardo
    17.6k
    s godinama Kulenović može biti samo još bolji.Patak

    Zabijao je 10 golova po sezoni u Lokomotivi u HNLu, u Dinamu će 15 ako dobije priliku.Patak

    Ovo je zabluda koju smo na svoje oči relativno nedavno vidjeli u slučajevima Hodžića i Henríqueza. Ti dečki danas imaju 28 i 29 godina, a nogometno su gotovo pa mrtvi. To što ćeš nekoga forsirati ne znači da će se razviti u dobrog i kvalitetnog igrača. Zabijali su i spomenuti dvoznamenkaste brojke golova pa su se u jednom trenutku samo ugasili. Puno je tu faktora osim toga da im daš priliku i vrijeme.
  • Debelko
    179
    Mislim da bi bilo fer da mu se da priliku ovu sezonu. Ako bude bas nikakav onda na ljeto bye bye.
  • mali M
    3.5k
    Pa dobit će prilika. Vidiš da ako nastavimo s europom bit će perioda kao sada, u koliko, 23 dana 7 utakmica. Al mišljenja sam kao i @Eduardo jedan od nikad dočekanih...
  • Zagi
    5.1k
    Zaboravio sam Brodića, to mi malo mrsi računicu neupitnog #2.
  • Patak
    2.2k
    To je točno. Bilo je tih napadača koji su "nestali" kasnije. Kulenović ima dobre fizikalije i volju pa se nadam ipak napretku u karijeri. Vidjeti ćemo. Evo i Brodić je nedavno igrao drugu ligu, sad je u Dinamu, nije nešto ali u okvirima HNLa solidan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.