• Krizy
    36.4k
    Prvijenac Kulenovića za Dinamo.
  • Patak
    2.2k
    Pa koliko je zabio golova i imao asistencija Kule prošle godine? Mislim ok, i sad dobio je jednu/dcije prilike od početka u Dinamu i odmah drama. I Emreli je OK, niš ne velim.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Pa koliko je zabio golova i imao asistencija Kule prošle godine? Mislim ok, i sad dobio je jednu/dcije prilike od početka u Dinamu i odmah drama. I Emreli je OK, niš ne velim.Patak

    Nije drama, samo je lik jedan od najgorih napadača Dinama u povijesti.
  • Patak
    2.2k
    Po kojim si to kriterijima zaključio?
  • Orc123
    5.1k

    Kolko je Kule u 4g odigrao utakmica za Dinamo? Koliko uopce golova zabio? Kad je zabio gol za pobjedu ili neki bitan gol ili asist? Ne trebas traziti jer nije nikad! Placen je vise od Emrelija...Drmic pak samo zabija u kupu i nabija statistiku....
    S obzirom koliko je placen, kakba mu sratistika on je najgori napadac u povijesti Dinama...i dalje muzw lovu za placu.....
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Po kojim si to kriterijima zaključio?Patak

    Osjetilo vida.
  • Orc123
    5.1k

    Cista statistika...ide mu 5godina u klubu a zabio je 2 gola...a zajedno sa odstetom i placom kostao nas je sloro 4mil eura.....kskva druga statistika ti treba....jedan od najvecih prpmasaja ikad....
  • Patak
    2.2k
    Pa koliko je odigrao utakmica za Dinamo i koliko od početka? Ne možeš na osnovi toga što nije igrao procjenjivati igrača.
  • Patak
    2.2k
    Ima u DMu onih očala pa vidi koje ti odgovaraju
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Ima u DMu onih očala pa vidi koje ti odgovarajuPatak

    :lol: :rofl:

    Uf jesi me. Lik je sigurno neizbrušeni dijamant, moramo samo čekati da proigra ili barem jednom dotakne loptu tijekom tekme.

    Ne idem u DM, financira ih Soroš.
  • Orc123
    5.1k
    u 5 g se nije izborio za minutazu kod ni jednog trenera sta trwba jos 5g? Ima 30 utakmica! S druge strane sw sere po igracima i otpisuje ih se nakon 3mj...a ovog placamo da igra po posudbama vec 5 g i muze lovu iz Dinama...dobio je ove polusezone dovoljno prilika da vidis da je jedan od najgorih napadaca ikad u Dinamu s obzirom na plaću, godine provedene u klubu i odstetu od 1,6 m eura.....
    Evo promjenili za vrijeme dok je tu 7-8 trenera i za cudo ni jedan ga nije vidio u ekipi...
  • Patak
    2.2k
    @Orc123@Mali Zeus Čujte lova me ne zanima, koliko uzima ili ne uzima. Nije nikoga vozio u gepeku da s njim potpiše ugovor. Je li bilo kad u karijeri kažnjen zbog nezalaganja i sličnog, nije, tako da s te strane zaslužuje novac koji dobija.

    Što se tiče nogometnog znanja prošle godine je zabio 9 golova i imao 6 asistencija u Lokomotivi, klubu lošijem od Dinama. S time je imao bolju statistiku od većine igrača koje smo skautirali i željeli u Dinamu. Koliko je zabio Frey prošle godine npr, a za njega se planiralo dati koliko ono. A koliko je zabio Frey ove godine ako se smije znati.

    I još nešto, ima 23 godine, za špicu to je jako mlad igrač. I Dinamovac je, Dinamovo dijete. Fakat ne znam od kud taj hejt prema njemu. Jel zaslužio ponašanjem, nije sigurno.
  • Mali Zeus
    9.7k
    A Dinamovac je i Dinamovo dijete. Onda dobro.

    Lova bi te trebala zanimati jer je previše plaćen za ono što pruža na terenu.
  • Patak
    2.2k
    Tako je. A i nije na plaći Soroša.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Tako je. A i nije na plaći Soroša.Patak

    Ajd dobro, već sam mislio ono najgore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.