• Mališan
    1.7k
    Jel pogledao ko s Bijelicom, jel se isplati gledat? Još nisam stigao ni Globana ni Samovojsku pogledat, baš puno dobrih gosti zadnjih par dana
  • vafenss
    233

    Odgledao sam Globana i Samovojsku i imam samo rijeci hvale za obojicu, a pogotovo za Samovojsku,kakav je to gospodin i znalac
  • Majki2111
    2.6k
    Iskreno. U zadnje vrijeme mi furaju loše goste kod Losa. Furaju anegdote i da Ibanes slaže najboljih 11? Pa kog to zanima. Tu činjenicu ću zaboravit za 15 minuta. Pa daj nekog poštenog gosta da naučim nešto, a ne da slušam glupe anegdote... Onaj sam koji voli Losa. Na tribini je bio vrhunski, al tu to više nije isti Los. Gdje je analitika, gdje su konceptualne, a ne kvizaške informacije u podkastima?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Samovojskuvafenss

    Samo da Ivković nije vodio..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma znm, ali bolje da nije.

    Usta su mu puna antidinamovstine i hajduka... i uvijek kad vodi emisiju, stavlja riječi gostima u usta.. ne znam...

    Nije mi on najprijatniji za voditelja, a bgm, ni Rale pijandura, i Petrak koji tarla samo o UFC.
  • Bosna86
    11.6k
    Nije mi on najprijatniji za voditelja, a bgm, ni Rale pijandura, i Petrak koji tarla samo o UFC.Navijač Dinama

    Nemoj gledati
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nije to samo Nemoj gledati, gledao bi ja i cuo od gostiju što imaju za reć, a kroz Podcast ih je prošlo jako dobrih, i dobrih koji imaju štošta reć, ali čist problem je u tim voditeljima.. možel nekad na miru Petrak vodit, bez standarnog " Jel pratiš UFC"... pa jebemu..
  • Bosna86
    11.6k
    Usta su mu puna antidinamovstine i hajdukaNavijač Dinama

    Covjek je valjda 80% gostiju imao koji su pro dinamo orijentirani, Dinamo hvali dovoljno, mozda cak imam dojam da mu Mamici puno ne smetaju tako da ti teza ne stoji

    možel nekad na miru Petrak vodit, bez standarnog " Jel pratiš UFC".Navijač Dinama

    I ovo ne stoji, ali i da stoji, dao Bog da je svakom hrv. novinaru to najveca mana

    ni Rale pijanduraNavijač Dinama

    Raleta znam osobno i ovo takoder nema veze s vezom... Decko je prosao faze kad ga je FINA ovrsavala i nikad nije savio leda, a mogao je kao i vecina nasih novinara... Kolicina znanja i sirina njegovih interesa je nevjerovatna... Frflja, fali mu dikcije ali to je podcast a ne HRT...

    i Petrak koji tarla samo o UFC.Navijač Dinama

    Covjek je napravio vise za hrv. mma vise nego bilo tko drugi... Broj pregleda na mma videima je veci nego bilo koja nogometna emisija kod nas... Kakav god Petrak bio, to opet nesto govori


    Daleko su od savrsenih, ali s obzirom odakle su poceli i dokle su dosli, meni je to za neko postovanje, a ne pljuvanje...
  • Majki2111
    2.6k
    Podkast je razgovor a ne intervju. Voditelja se mora čut jednako kao i gosta.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Daleko su od savrsenih, ali s obzirom odakle su poceli i dokle su dosli, meni je to za neko postovanje, a ne pljuvanje...Bosna86

    Ovo se slažem sa tobom, tko je mogao vodit emisije, ovo je odlično. Ali sam se samo onako "malo" osvrnio na voditelje.
    Kolicina znanja i sirina njegovih interesa je nevjerovatna... Frflja, fali mu dikcije ali to je podcast a ne HRT...Bosna86

    Ne osporajem ja to njemu, ni Petraku, ni Ivanu, ni ovoj ženskoj sta je došla nova, niti itkome, tko je novinastvo završio, i znanje ko je se za vrijeme toga ciklusa stegne je za poštovanje, ja samo sam osporio to Raletovo sto dođe polunadraufan u emisiju i nista više, nigdje ja njegovo znanje nisam osporio.

    Covjek je napravio vise za hrv. mma vise nego bilo tko drugi... Broj pregleda na mma videima je veci nego bilo koja nogometna emisija kod nas... Kakav god Petrak bio, to opet nesto govoriBosna86

    I to stoji, ali imaš i ljudi koji taj UFC primjerice ne zanima jednostavno, tako kako i on za UFC isto Ivkovic ima znanje o NFL-u, ali on ga ne forsira. Nravno zato je i zvao i bit će opet podcast sa Plazibatom, da pričaju o borilačkim vještinama, i svime što ih vezuje.

    Podkast je razgovor a ne intervju. Voditelja se mora čut jednako kao i gosta.Majki2111

    Ako ti pametnice tako kažeš, onda je tako, i nikako drukčije.
  • Gelipter
    3.4k
    Treba za početak reći kak je Podcast inkubator nastao isključivo kao projekt entuzijasta koji su htjeli donijeti nekaj novo u zagušeni hrvatski medijski prostor di bi se dalo prostora različitim gostima iz različitih područja. S velikim se rizikom ušlo u cijeli projekt i vrlo brzo su se uspjeli etablirati u najpopularniji hrvatski podcast. Na svemu tome dečkima fakat treba čestitati. E sad, o načinu vođenja emisija i voditeljima vjerojatno je mišljenja kolko je i samih pratitelja Podcasta. Meni osobno je Rale ljudina. Jednostavan, a opet širokih interesa, autoironičan, savršen u svojoj nesavršenosti, totalno politički nekorektan kaj posebno cijenim u ovoj diktaturi političke korektnosti zadnjih godina. Petrak zna dosta o borilačkom sportu, tip je koji voli pretjerano komplimentirati gostu. Po dosta stvari djeluje da je opterećen mišljenjem gledatelja o sebi, zna biti i naporan, al jbg trudi se. Los, mora se priznati dosta zna o nogometu pogotovo faktografski i taktički, ali je zaljubljen u sebe i često mu gosti dođu samo kao sparing partneri za njegove beskonačne lamentacije i pokazivanje kak on najbolje zna. Od svih mi je on najiritantniji jer često ne pokazuje respekt čak ni prema najvećima kao što je recimo Samovojska.
  • cron1ck
    1.6k
    Covjek je napravio vise za hrv. mma vise nego bilo tko drugi... Broj pregleda na mma videima je veci nego bilo koja nogometna emisija kod nas... Kakav god Petrak bio, to opet nesto govoriBosna86

    Sve stoji, cak sam i ja poceo vise pratit, ne samo hrvatsku mma scenu, nego i balkansku, ALI sto se tice neboksackih podcast covjek je velika neznalica. Primjerice on s Bornom Ćorićem zavrsi u priči kako ima dobro tijelo za mma borca, pa kad je bio neki hrvatski košarkaš koji je igrao u NBAu nista ga za to nije pitao jer ne zna. Predstavio i izreklamirao Vedrana Baduna koji je lažov na najjace i Petrak se sad pravi glup i ne zelim uopce komentirati nista oko toga, a njegova količina cringa kod reklamiranja proizvoda i kako moli za donacije ne vrijedi ni komentirati.
  • Bosna86
    11.6k
    da bi riječ rekao

    također potpis, pratim balegare :smile: .... Petrak da živi u Americi zvao bi se Ariel Helwani i živio bi od toga... Nema kičme, pojeo bi govno za koji klik i kao takav bi sigurno uspio... Posto nema dovoljno događaja, mora širiti podcaste i tu sve njegove mane dolaze do izražaja... To sve stoji i sa svim se slažem.... Ja sam se prvenstveno referirao na kolegin upis gdje je napisao da samo spominje UFC i kad treba i kad ne treba... Ja vjerujem da svatko od nas kad sjedne s osobom koju ne zna da za pola sata se dođe na temu nogometa
  • Majki2111
    2.6k
    Ako ti pametnice tako kažeš, onda je tako, i nikako drukčije.Navijač Dinama
    Stari moj daj ohladi malo. Zadnjih par poruka kaj meni odgovaraš si skroz bahat. Ne znam kaj sam ti ja skrivio. :angry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.