• Bosna86
    11.6k
    Pobjegao je iz karantene za neku utakmicu HNL poslije CSKA, ne mogu se sjetite točno koje, uglavnom izbačen je bio nakratko iz momčadi zbog toga... To je ono sto se zna, vjerovatno toga ima još
  • og1986
    2.9k
    bio dojma da je to i dosta medijski napadcron1ck

    Svi igrači su pod medijskim povećalom. A on kao igrač najboljeg kluba u državi treba očekivati da će se svaki njegov pokret pratiti. Nije medijska hajka kada pravi tulume od neznam koliko ljudi, acijela država trpi doma samo da korona kak brže prođe.
  • deda
    27.7k
    Da, nesretni Niko Janković je out 2-3 mjeseca. :shade:
  • Bosna86
    11.6k
    Sljedeci gosti u inkubatoru: Zajec, Vlaovic i Jozak
  • Mališan
    1.7k
    Gadljivo je za slušat ovog Ivicu Ljubićkog
  • NZGPlavi9
    12


    meni je gadljivo više gledati hejt prema čovjeku i nemam uopće običaj odgovarati jer uglavnom čitam forum, ali osjetio sam potrebu da nekaj kažem. Poznam Ljubića više od 10 godina. još bolje njegovog buraza, isto baš velikog navijača dinama. Radili smo zajedno još za studentskih dana i danas smo još u kontaktu. Odigramo često hakl preko ljeta. Siget i travno nisu daleko.

    Ljubo je prva liga. I za njega se baš može reći da je hardcore navijač dinama. inače je završio povijest i ne bi vjerovao koliko poznaje povijest kluba. s te strane mu nitko ne može prigovoriti da je fejk ili nešto slično jer je čitav život na Maksimiru. Ja sam se osobno razilazio u mišljenjima s njim po pitanju modela upravljanja klubom. Uvijek se trudio argumentirati zašto misli da je privatizacija najbolji model za dinamo umjesto demokratskog uređenja kojem sam ja skloniji kao i većina na zoni dinamo. Nećemo se nikada oko toga složiti, ali nisam mogao gledatii da ga netko tu vrijeđa jer ne zaslužuje to. Uostalom, nije nikoga uvrijedio sa svojim nastupom u podcastu, jednostavno misli drugačije o nekim stvarima. čemu širiti hejt prema liku? jednostavno nije zlonamjeran- teška je pozitiva i kad je dinamo u pitanju jebi ga sav je nabrijan uvijek. može o tome satima drobiti.

    i još nekaj... na stranu blažičko sad o kojem nemam dobro mišljenje, kaj god netko mislio o ekipi s HNTVa koju je taj isti blažičko okupio i dao im prostor, jer jebiga to je činjenica, odrađuju ljudi jeben posao. prate sve živo. novinari su im korektni. pokrivaju i futsal dinamo sve tekme, bili su na caparovom memorijalu, vidio sam te priloge. Ljubo je generalno baš dobar lik i molim te ako ne znaš čovjeka i čak ako se ne slažeš s njim, nemoj ga vrijeđati na ovaj način. smeta mi to jer ga znam prilično dobro. netko tko toliko drži do dinama i investira sebe čitav život u klub koji svi volimo, zaslužuje minimum poštovanja. toliko za moj prvi i nadam se jedini post jer mi se neda tipkat, tlaka mi je, ali ovo sam baš morao reagirati jer mi je fakat pun kufer pljuvačine. Ljubo ako čitaš, imaš pozdrav vidimo se na basketu kad zatopli. Dugi
  • Infinity
    15.2k
    Ljubica ne poznajem, ali iz onoga sto ja gledam u podcastu, a gledam redovno, meni nije simpatican. Neke njegove fore mi se ne svidjaju. Neke su mi super, pogotovo ono kad ga kolege upozoravaju da se zaustavi, al meni osobno nije sjeo.

    Netko tko nekoga poznaje se ne treba naci uvrijedjenim kad cuje nesto lose o nekom. Ja o Ljubicu kao navijacu Dinama ne mislim nista lose, kao sto o Ljubicu kao novinaru ne mislim nista lose. Ne mislim ni o Ljubicu kao osobi nista lose, ali jednostavno volim kad vidim da u studiju imaju tri voditelja, gost i taj gost je na stolici lijevo.

    U studiju imaju tipa koji navija za Hajduk, tipa koji navija za Dinamo i da mogu birati koga bih maknuo to bi bio tip koji navija za Dinamo. To puno govori. I nisam jedini tog misljenja. Pricam s jako puno ljudi, jos uvijek nisam cuo nekoga tko misli o njemu doslovno sve najgore, ali nisam cuo nikoga kome je on od cetvorke najdrazi. Od 15tak ljudi koji navijaju za Dinamo, gledaju podcast i pricaju sa mnom, svi oni imaju svog favorita za izbaciti iz emisije i svima je taj favorit Ljubic. Ne mrze ga ljudi, ne mrzim ga ni ja, ali jednostavno nije sjeo ljudima.

    Ima emisija poslije kojih svi znamo reci da je bio najjaci u studiju, ali ne postoje emisije poslije kojih ljudi kazu da su im Kec, Mateo ili Curkovic isli najvise na zivce. Sva cetvorica ce izazvati pozitivne komentare, al samo ce Ljubic izazvati negativne. I Mateo kad se gleda Q&A :rofl:
  • Markelo
    2.5k
    Meni upravo suprotno, Ljubo mi je tamo najbolji lik. Lik voli malo provocirat zato ga i tako često napadaju. Al ne povlači se, nije jedan od onih koji se uvlače u bulju navijačima drugih klubova samo da bi ovi ostavili pozitivan komentar ispod videa i da ga ne bi napadali. Uglavnom sva četvorice odlično poznaju Hnl, drugu HNl i niželigaški nogomet tu im se nema šta prigovorit. Mateo mi u zadnje vrijeme ima sve bolje upadice, Kec standarno dobro vodi podcast dok eto ja najmanje šmekam Ćurkovića. Ne zbog toga što navija za hajduk već mi je malo monoton i dosadan kad priča, nije onako energičan kao što Dalmatinci znaju bit a i nije mi nešto humorističan.
  • Majki2111
    2.6k
    Meni su Ćurković i Kec najbolji, Mateo je isto sve bolji. Kecman. Ljubo mi je nekako nit smrdi nit miriši. Nekako se najmanje smije. Najmanje emotivan lik tamo.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Meni je ljubo daleko najjači lik tamo. Ne kužim što je uopće problematično?
  • Mališan
    1.7k


    Ivica Ljubićko mi je problematičan zbog svojih stavova opravdavanja apsolutno svega kaj se događa u klubu. Sve gleda rozim naočalama i opravdava svaki potez trenera ili uprave kluba, a po njemu odnos dinama i lokomotive je sasvim prihvatljiv. To je sam par stvari nabrojano, a ima ih. Vjerujem da je osobno dobar lik, zna imati smiješne upadice u podcastu, ali mi je gadljivo ga za slušat i nije mi to uopće problem napisat. Lik je voditelj pa i javna osoba i naravno da će bit kritika, zamisli. To kaj ti njega poznaš i kaj te peće kožica zbog tog ne mijenja činjenicu da se meni njegovi stavovi ponovit ću još jednom - gadljivi.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ja to nisam primjetio. vidim ekipu koja bolesno prati hrvatski nogomet čak i do nižih liga, nisam primjetio da itko od njih sotonizira lokomotivu već imaju stav - ona je tamo, gledamo nogomet. što je i meni logično, što bi ja trebao oko toga? prva liga ima 10 klubova, dinamo, lokomotiva + njih 8. ako ovih 8 već poduži niz godina ne želi napraviti ništa po tom pitanju, što bi ja trebao napraviti po tom pitanju?

    jedino kod ljube primjećujem simpatije prema igračima lokomotive koji dođu iz hercegovačkih klubova, cipetić, marković, marić, al to isto ima i za npr menala i lončara iz rijeke. valjda je porijeklom od tamo pa prati široki i zrinjski.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Hodoba idući gost u A1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.