• BBB Mataa998
    1.4k
    Jebiga, to si si priuštio s tim kaj si ih doveo u zadnju godinu ugovora.Mlađi referent

    Vec su medu najplacenijim igracima u klubu i ti ces im produzit ugovor dvije godine unaprijed na neke 3 godine od dana produzetka,i onda nakon godinu dana moras opet produzivat jer za dvije godine ulaze ponovno u zadnju godinu ugovora. Naravno svaki produzetak ugovora ide veca placa i odredjeni bonus na potpis. Propali bi kroz 2 prijelazna roka tom politikom.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Mislio sam da ne moram napomenut da je Beljo samo primjer za nešto kaj se treba nazvat “tržišna prilika” i da je poanta da se ne smiješ dovest u situaciju da se treseš hoćeš li imat veliku seobu naroda, nego da korak unaprijed središ kadar
  • Mlađi referent
    11.4k
    Koja je alternativa, dovest treceg napadaca "kapitalca" na milijun eura place i reci mu da ce dijelit minutazu sa petkom i drmicem i on ce na to pristat i bit zadovoljan, aha. Mozemo tako kulenovica i denija jurica dovest, a takve vec imamo na ugovoru i na posudbama su.Nino Bule

    Alternativa je da nema prodaje kapitalca u zadnji tren i “ako dođe ponuda”.

    Naravno da ćeš negdje izgubit, nekad će otići besplatno, ali jednostavno ne može ti Petko bit glavni igrač, a već dublje u sezoni ti ne znaš je li on ide ili ostaje
  • Nino Bule
    12.1k

    Dakle odusto si od one svoje da su se vec trebale dovest zamjene za ademija ivanuseca i petka ?
    Ja se slazem da nema prodaje kapitalaca u zadnji tren niti mi se cini da to u klubu rade
  • Mlađi referent
    11.4k
    ademija ivanuseca i petka ?Nino Bule

    Gdje sam ja napisao da mislim da smo već sad trebali imat zamjenu za ovu trojicu?
  • Mlađi referent
    11.4k
    objektivno se i zakasnilo s nekim stvarimaMlađi referent

    Ako si ovo interpretirao tako, onda sam te precijenio
  • Olmic
    3.1k


    A i cistacice navodno odlaze
  • Mlađi referent
    11.4k


    Njih mi nije žao, one su prek veze ubačene
  • Nino Bule
    12.1k
    objektivno se i zakasnilo s nekim stvarima, a s nekim će se zakasnit ako se ovaj rok ne odradi ništa.Mlađi referent

    Meni ovo zvuci kao da za par kapitalaca trebamo dovest zamjene, u svakom slucaju glupa rasprava, naravno da ako igrac ulazi u zadnjih 6 mjeseci treba mu odma dovodit zamjenu ali opcenito navlacenje ogromnog kadra od 30 igraca kakav smo imali da eto imam spremne unutarnje rezerve su meni bezveze price, draze mi je da kad ode petko iskesiramo 5 milja eura za pravo pojacanje.
  • Orc123
    6k
    Samo cu reci da je najbolji peijelazni rok bio prije bjelice....tu se napravi rez i rekonstrukcija se napravila i tada se stvorio i napravio kostur na kojem smo dugo plovili. Ne treba se gomilati igraci ali nama su otisla 4 igraca, znali smo gdje smo tanki...tu smo i dalje tanki, to se sad na zimu trebalo rijesiti, a nije se samo radi bahatosti i tvrdoglavosti SD/trenera. I slijepci vide da sad trebamo stopera, beka i krilo jer na ljeto ti sigurno odlazi jos par igraca a ako se ozbiljno gleda prema europi a trebalo bi se mi smo vec sad trebali poceti slagari momcad za europu jer tu je novac i sigurnost za nas klub. Tko god bio na vlasti u Dinamu treba se gledati da dinamo dugorocno nema posljedice, a ovakvim stavom radi se steta klubu. Tako da se nadam da ce to do 15. 2. Doci onima kojima treba iz guzice u glavu.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo sve šta ste pisali ovdje o stoperu ide previše u filozofiju, a slabo se analizira trenutni kadar iz kojeg se lako dobije odgovor na pitanje šta s Lauritsenom i Omeragićem.

    Trenutno na stoperu imamo oba Šutala, KTC-a, Perića, Lauritsena i klinca Gurlicu koji bi mogo dobit priliku. To je 5+1 igrač za igranje HNL-a i Kupa. To je igrač previše, a možda i dva ak računamo da su to sve (osim Gurlice) igrači koji zaslužuju i očekuju minutažu. Jasno je da će u takvoj situaciji neko bit nezadovoljan. Ak je Lauritsen taj koji je izvisio, a zgleda da je on nezadovoljan i da ga Čačić ne šmeka, logično je pustit ga i ne dovest novog igrača jer ih imamo dosta. Šta nam znači dovest sad Omeragića ak su nam starteri trenutno Josip i Perić, a Boško će bit spreman za igru za mjesec dana? + imamo KTC-a na klupi. Opet bi dobili gužvu i birali bi svaki tjedan dal će nam na stoperu igrat igrač kojeg vrlo vjerojatno čeka prodaja na ljeto pa mora "bit u izlogu" (Josip), igrači od kojih bi se očekivala prodaja za sezonu-dvije (Omeragić i Boško), igrač koji ne ide nikam i ima kvalitetu da igra za nas kad god nije ozlijeđen (Perić) ili možda klinac koji donosi kvalitetu i pare u nadolazećim sezonama (Gurlica). I ponavljam, na ovo sve ide KTC koji može odradit ugovor do kraja profesionalno čekajući svoje minute s klupe.

    Ak se na ljeto očekuje odlazak KTC-a i Josipa te ostajanje na Periću, Bošku i Gurlici na stoperu, onda je najlogičnije zabilježit si to negdi i radit na tome da si dovedemo na ljeto, obavezno na početak priprema, jednog il dvojicu stopera jer dovođenjem novog igrača na poziciju koja je sad kvalitetno popunjena si radimo medvjeđu uslugu.

    A postoji još jedno rješenje o kojem bi funkcionalan klub razmislio, a ne znam šta naši misle, a to je slanje Lauritsena na posudbu da odigra polusezonu i vrati se na ljeto u malo manje nakrcan kadar i krene ispočetka.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Onda smo više manje na istoj valnoj duljini, u 10 deka
  • LovroZG
    1.3k
    E da, ne bi se opet raspiso, al pobrojite veznjake koji nam igraju u vezi u kadru. Ja bi tu radije plako za instant pojačanjem, a ne na stoperu.
  • Orc123
    6k
    Trenurno imamo u kadru 1 sutala i staklenog Perica i mladog Gurlicu i Ktc. Bosko ce se postepeno vracati i na njega treba ozbiljno racunati tek na ljeto, na ljeto odlazi joža i KTC, Lauritsen odlazi sad. Tako da...ustvari nebitno je sve ro ali ako se ustanovilo da se zeli Omeragic a je se jer ga je i Cacke spomenuo u cemu je problem onda isplatiti 500 tis eura za igraca od 21 g ako smo ocijenili da je buducnoat. Potpises s njim ugovor ostavis ga na posudbi gore, a u ovom slucaju Ras ide i kupis ga i dovedes na postepeno se uigrava za ljeto i da ti na ljeto imas igraca kohi moze odmah usmkciri u prvih 11. Pobogu govoeimo o transferu od pisljivih 0.5 mil eura a ne o 5 mil eura. To je za mene nesposobnost i nezainteresiranost na stetu Dinama, a Dinamo je svetinja!
  • vjeko1701
    6.1k
    Je, jer je to ko kad uđeš u dućan, vidiš da je kruh na akciji i kupiš.

    Odkud informacija da bi ga dali za 500k? Ako je takav igrač za tako male pare, možda postoji mogućnost da ima i drugih zaiteresiranih? Možda važe između više ponuda? Odkud ti takva stopostotna sigurnost u ove stvari koje pišeš?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions