• Str1nger Bell
    848
    nek zabije 20 komada u toj ligi koja njemu nije nešto, i vrlo brzo ce imat 3,4 ponude bolje od Fiorentine i takvih
  • Mr Anderson
    5.9k

    Jebi ga, da je onaj kriminalac u igri lako bi se on s Barom dogovorio. Bilo bi, ovoliko Wolfsburgu, ovoliko Brekalu, a ostalo nama i vozi miško.
  • Patak
    2.5k
    Realno, da sam ja na mjestu Brekala, i ja bi u ovoj situaciji izabrao Fiorentinu, osim što je liga petice, situacija u Dinamu je trenutno takva da je teško predvidjeti što donosi borba klanova u sljedećih nekoliko mjeseci, a to ti baš ne treba kad ti je i karijera u krizi i tražiš neku stabilnost.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Bio je u Torinu koji je tu negdje s Fiorentinom pa nije želio ostati.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ako ode u Viole ništa posebno neće napravit, predviđam mu da će vise bit na klupi nego na terenu…živi bili pa vidili. Ako mu je do love samo ne triba nam, nacemo drugog igrača a i imamo malog Rukavinu kojeg možemo gurnit
  • Klenx
    4.5k
    Ako ode u Viole putevima Pjace će.
    Idealno mu je vrijeme da dođe u Dinamo, ostane do Eura 2024 i ne gine mu transfer 10+ milja.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Klenx objasni mi zašto bi igrač koji je prošle godine standardan bio u Torinu i istoj fiorentini dao 2 gola išao putevima Pjace koji u Torinu nije mogao prismrditi pored njega u prvih 11 i poharan je ozljedama. Nadam se da će nas Brekalo izabrati ako je istina da bira između fiorentine ili Dinama. Ali isto tako on je Hrvat, njje neki stranac i dobro zna sta se trenutno događa u klubu, pa ni njemu niti ikome drugome ne bih uopće u ovakvoj situaciji zamjerio bilo koji klub iz lige 5 pored Dinama, a kamoli Fiorentinu koja je veliki talijanski klub i prodaje često igrače za 60-70 milijuna. Nadam se ipak da Brekalo ne razmišlja tako kao ja i da ne zna kakav je kaos u klubu pa dođe ovdje
  • Laugreano
    1.7k
    Pisu talijani da su pregovori zapeli, i da Brekalo nece u Fiorentinu
  • Armagedon13
    958
    Sad se otvara Udinese,opet sapunica
  • Dammir10
    266
    Brekalo prije koju godinu:

    "Dinamo je za mene ljubav i strast. Nešto što volim najviše na svijetu. Pa ja nakon 11 godina još uvijek osjetim uzbuđenje kada dođem na stadion. Ovdje sam odgojen i jedva čekam priliku da počnem vraćati svoj dug."


    Ok, ide u Fiorentinu, posao je posao i to razumijem ali onda ne treba davati ovakve izjave. Ovakvih likova je u prošlom razdoblju bilo na hrpe u Dinamu i oko Dinama sa ovakvim i sličnim izjavama a onda čim dođe ponuda iz jače lige (makar i od klubova koji su kante za napucavanje u tim ligama) moljakaju upravu da ih pusti "jer im je to možda zadnja šansa za transfer i igranje jače lige".

    Zbog ovakvih likova sve više cijenim Livaju koji sigurno ima financijskih izdašnijih ponuda i može otići u jaču ligu ali lik izjavi da ne bi ni u Manchester da ga pozove i bogami drži se toga. I on sigurno može otići u nekakvu Fiorentinu, Torino, Veronu ali će ostati u Hajduku dok ovi naši daju velike izjave a onda čim prva ponuda dođe dignu sidro.
  • Jurki
    9.6k
    Mislim da wolfsburg nece ici u kombinacije s žabarima jer i oni znaju kakvi su to cigani.. da bi sve nekaj prolongirali, postotke bonuse itd
  • Keyser Soze
    8.6k
    ide u FiorentinuDammir10

    Bara je potvrdio da ne ide.
  • Neki tip
    19.6k
    ik izjavi da ne bi ni u Manchester da ga pozove i bogami drži se toga. I on sigurno može otići u nekakvu Fiorentinu, Torino, VeronuDammir10

    Dobro, to baš i ne znamo..

    Misliš da se ne bi pohvalili da ga zove nekakva Fiorentina ili Torino? Da Manchesterom ni ne testiramo njegovu odanost...

    Sve što je imao su ponude iz turskih pripizdina. Uz dužno poštovanje Konyi. :)

    Ne velim da nije odan Hajduku, možda jest i možda bi bio i da im se Man U javi, samo kažem da ništa od toga nemamo priliku testirati. ;)
  • Laugreano
    1.7k
    Daniele Longo objavio da vjerojatno ide u Dinamo. Sutra bi se trebalo finalizirati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions