• platini
    230
    Šta neće igrati prvu sezonu? Šunjić je treći najveći transfer u povijesti Birminghama, reprezentativac je Hrvatske, kapetan u21 - naravno da će odmah igrati. I također ne znam jesi li ikad gledao doigravanje Championshipa gdje budu 4 ekipe (one od 2. do 6. mjesta), pa to su tolika drveća da je to nenormalno. Engleske ekipe se tek pojačaju kad uđu u Premiership i kad im kapnu milijuni od promocije. Sve dotada su mesarske ekipe sa vrlo malo kvalitete. I Šunjić je već igrao knockout fazu europskih natjecanja sa Dinamom i nije razočarao, moći će igrati i u 18-plasiranoj ekipi engleske druge lige odmah i bez problema.
  • Mr Anderson
    6k
    Smrad Olivari je počeo pripremat teren za prodaju Olma.
  • Jaki
    100
    Navodno iz Dinama Olmu nude da napise cifru koju zeli za ugovor nadam se samo da ostaje sto duze.
  • nkdz
    830


    sve su to "slucajna" curenja u medije, jer te medije gledaju i zainteresirani klubovi, pa se takvim "ponudama" ugovora podize cijena.
    Nemam pojma, ja sam skeptican i sumnjam da bu ikaj nažalost potpisao s nama...bar dok ne vidim ne vjerujem :D
  • SAS1987
    14k
    bolje da ide brez novog ugovora sa bog zna kakvim aneksima :D
  • nkdz
    830

    mislim da ni ovak ne prolaze loše :D
  • reziser
    6.5k
    i dalje o Šunjiću?
    on je la pa pa
    više nije igrač dinama
    na svoju ili tuđu želju on je otišao
    legenda dinama

    sad vidim priče, otvoren ček za Olma, neka napiše godišnju plaću za dinamo...
    otići će čim se ugrabi prilika....
    nek sve prodaju, još bi mi bilojasno, rasprodaj cijelu momčad i napravi stadion..i ja sretan
    a ovako nemogu biti zadovoljan
    žele rezultat, ali prodaju najbolje igrače. jebe im se za navijače i rezultat....
  • Goran
    80
    U postavi sa dva zadnja vezna, kako se očekuje da ćemo igrati protiv jakih ekipa, Gojak će po meni igrati, uz Ademija, tog drugog veznog.The Undertaker

    I dalje mislim da Gojak neće biti dostojna zamjena Šunjiću na zadnjem veznom u europskim utakmicama, ako bude tako trebat će nam pomoć odozgo, a Šunjić jest bio alternativa Ademiju u manje važnim utakmicama, ali je u najvažnijima Bjelica nastojao da igraju zajedno,s pravom.
    Rezon Gojak umjesto Šunjića je meni kao Majer umjesto Olma.
  • Infinity
    15.5k
    Danas smo mogli vidjeti da se zamjena Sunjicu trazi u Mori, a ne u Gojaku.
  • thomas22
    258
    Jučer sam se u kc poslije tekme sklonil ispod tribine s ekipom od kiše i evo ti Olma,kratko smo popričali i poslikali se.Na pitanja o transferu je samo rekao:vidjet ćemo,odlazim samo ako dođe zadovoljavajuća ponuda. Fin i pristojan dečko.
  • El Capitan
    74


    Bjelica je već predugo previše miran a uništavaju mu kralježnicu momčadi. Malo si je predobar sa Zokijem za moj ukus.

    Zasad Šunjo i Rrahmani, uskoro vjerojatno i Livaković i Petković i naravno Olmo. Još dodaj koju ribicu i ne prepoznaješ momčad. To je previše.

    Čak bi volio da najebemo radi FFP-a jer onda nema kruha za bagru barem godinu dana. Malo teže će izvući masu para na stolicama i tartan stazi, mada je to vjerojatno opcija B.
  • Mr Anderson
    6k
    Bumo vidli. Realno, ove godine je puno manja rasprodaja nego prošle, ako ćemo pošteno prodala su se dva backup igrača od kojih je jedan po mišljenju većine jako bitan, a drugi manje. S prodajom Olma i Livakovića to je već druga priča.
  • deda
    29.7k
    Moubandnje bi trebao biti bolji barem za poziciju koju je kupljen tako da smo realno u minusu samo za Šunjića trenutno.
  • Maki17
    182
    Po 24 sata Lecjaks bi trebao dobiti raskid ugovora
  • Beowulf112
    301
    Bezveze da raskidamo kad sam siguran da bi se nasao neki kupac i da bi mogli pola miliona izvuc sigurno jer je imao solidnu sezonu lanjsku..a i kolko se sjecanlm viktorija bila nesto zagrizla lani za njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions