• Infinity
    15.5k
    Samo ne znam zasto ih onda Dinamo nije sve poslao u tri lijepe. Igrac ne smije pregovarati s drugim klubom ako je pod ugovorom duze od sest mjeseci. U Dinamu kazu da je sve bilo iznenada, a iskreno mislim da bi se vec netko izlanuo da se u Dinamu znalo da ovaj prica s drugim klubom.
  • SAS1987
    14k
    ako Dinamo stvarno nije znao za razgovore onda ga je trebalo transferirati na tribinu zapad dolje a ne u Birmingham.
  • Majki2111
    2.8k
    Piši kući propalo, nije više anš i gotovo. Ko će sad krpat tu poziciju? Gjira? Moro?
  • Goran
    80
    Meni se prije čini da će Gojak na zadnjeg veznog u EL utakmicama.The Undertaker

    Ako je tako neka nam nebo pomogne...
    Nek budem u krivu, ali sve te priče o igračima koji će lako nadomjestiti Šunju past će u vodu, a mi ćemo na tribinama i ovdje žaliti za rezultatom
  • Građanski1911
    329
    Jebemu, pa nije ovo Kutija šibica, druga ekipa je igraču uz pivu nakon svake tekme osigurala i večeru pa je on odlučio prijeći za bolju ponudu.

    On je profesionalac i igrač Dinama pod ugovorom, je li on inzistirao na transferu ili ne je nebitno u cijeloj priči, a pogotovo u kontekstu da je to "opravdanje" za prodaju.

    Sutra ce Olmo, Livakovic, Marin pa i "Šunjićev nasljednik" Gjira "inzistirati" na prodaji...

    To su gluposti i spinovi propagandne službe kluba (u koju ulaze i SN), klub je vidio odličnu priliku za zaradu (vjerojatno ne klupsku) i odlučio je prodati igrača.

    Sada čekamo prodaju Olma, Livakovića i 1000 puta recikliran tekst od Droljivarija kako je Dinamo klub koji "nema izbora, nego prodavati svoje igrače"
  • Dragon1Warrior123
    3k
    iskreno ne znam šta da kažem na ovo, u jednu ruku smo ga trebali poslat na tribine pa nek tamo traži transfer, a u drugu ruku to je moglo dosta naškoditi atmosferi momčadi što ne valja ni malo
  • 000
    942
    Svi su profitirali tim transferom, osim - navijača.
    Dinamo (tj. uvijek suhi džepovi uokolo) vjerojatno nisu očekivali trećinu te cifre u dogledno vrijeme.
    BCFC dobio više nego solidnog dobermana.
    A Šunjić... osigurao nekoliko generacija Šunjića tim ugovorom.
    Navijači su i onako nebitna dežurna smetala, osim ako pušu u međugorski rog i sugeriraju odabir pomade za lepog.
  • Majki2111
    2.8k
    Ajmo ovako. Klub živi od prodaje. OK. Ali kaj nije klubu samo živjet, odnosno imat profit, taj profit se mora iskoristiti. Pa klub postoji tu da ima nekakve rezultat, da se natječe, pa to je bit sporta. A rezultatima će privuč ljude i od njih se zarađuje. I tako u krug. Ovo nije održivo.
  • The Undertaker
    4.5k

    Točnije, Šunjić je bio zamjena za Ademija. "Standardna" postava veznjaka je Ademi, Gojak, Olmo. Kasnije je Gojak pao u formi a Šunjić odigrao odlično. U postavi sa dva zadnja vezna, kako se očekuje da ćemo igrati protiv jakih ekipa, Gojak će po meni igrati, uz Ademija, tog drugog veznog. Zamjena za to mjesto je inače Moro, ali lani to nije izgledalo dobro. A možda kapne i pojačanje ali sumnjam.
  • Mr Anderson
    6k
    Moro je kompletniji igrač od Gojaka ako ćemo pravo. A time i bolji. Iako je Gojak pod Bjelicom jako napredovao, možda najviše od svih.
  • The Undertaker
    4.5k
    Šunjić se odlučio za lovu odmah umjesto potencijalnog igranja u LP i love kasnije. Toliko o njegovoj vjeri u svoje kvalitete. Meni glupo ali o njegovoj se karijeri radi. Mislim da još nije spreman za Englesku i da se neće puno naigrati, barem ovu prvu godinu.
  • The Undertaker
    4.5k

    Ako gledamo vrijeme prije ozljede, onda da. Ako gledamo ovo poslije, baš i ne. Nije baš briljirao ni na EP dok je Gojak odigrao odlično za BiH protiv Italije. Ako Bjelica digne Mora kao što je lani podigao Gojaka, skidam kapu.
  • Majki2111
    2.8k
    Kako je Bjelica reko Šunjić je najbolje znao kada ući u duel kada popratzit kojeg igrača iz veznog reda da se pomogne obrani, bolje i od Ademija. Koji igrač naš to još može??????
  • Građanski1911
    329


    Misliš, "Uprava kluba se odlučila za lovu odmah umjesto potencijalnog igranja u LP i love kasnije. Toliko o njihovoj vjeri u kvalitetu ove momčadi. Tebi glupo, ali o klupskoj politici se radi..."
  • Ludovic IX
    6.1k
    Rezultat je mjerilo i ako ponove rezultat od lani, i ako drugi igrač iskoči kao šunja, ispast će dobro. Veća je vjerojatnost da ispadne loše ali ajd, zašto se ne nadati najboljem ( presuda + proljeće)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions