• Goran
    80
    Tko bi znao šta je tu istina, Dinamo tvrdi da nisu ponudili koliko on želi, a ovi tvrde da su u Dinamu pristali na cijenu, ali da sad ne puštaju igrača na pregled. Kako taj predsjednik na kraju kaže da će uzeti prvoga koji im može doći sve se čini prilično neozbiljnim, i on i članak... Možda samo spinaju da uplaše Daltone da će ostati bez lovice.
  • Infinity
    15.5k
    Koliko brzo vama prodje mjesec dana? Da li vam prodje kao radni mjesec kada radite 31 dan i cekate sljedecu placu 31 dan ili vam prodje brzo kao da je godisnji?

    Bilo kako bilo, nekima ce proletjeti brzo, nekima sporo, ja se u svakom slucaju nadam sa necemo prestat odbrajati prije nule. Jos mjesec dana i Olmo je nas :cool:
  • Beowulf112
    301
    Englezima zavrsava shoping 8.8 kolko znam ove godine.Velike su sanse da ce ostat nas nakon tog datuma jer vjerujem da barca i real imaju druge mete na koje gledaju lovu upampat.Eventualno bi bayern mogao zagrabit jer oni imaju para.
  • xavier
    11.4k


    Samo Real i Barca, eventualno Bayern? :yikes:

    Spominju se i puno, puno "manji" klubovi, a tih 30-35 milijuna o kojima se priča, danas baš i nije ne znam kakav novac, dapače.
  • Infinity
    15.5k
    Olma tak Bayern, Real i Barca ne zanimaju. Njemu je cilj otici u neku Sevillu.
  • Morales7
    184
    Evo piše večernji, ako ode Olmo dolazi Lazar Marković. Imali su informaciju i o Šunjiću tako da ih treba uvažit, da ne pričaju prazne priče
  • dinamo vitez
    221
    Porto doveo Marchesina.. jedan klub manje u igri za Livakovića. Još ako su ove priče o 'bijesu Montpelliera' istinite, moglo bi se lako dogodit da ga gledamo i dalje na Maksimiru.

    Da se nadovežem i na ovo za Markovića; izgleda u Dinamu polako otvaraju tržište prema Srbiji, što može biti jako dobro, tamo uglavnom izvoze igrače 'na tone', a poprilično su jeftini.. svaka čast Komnenu, ali on je u Srbiji ipak relativni anonimus i vjerojatno je bio most prema ozbiljnijim igračima, da se pokaže da je Dinamo sigurna luka za svakoga.

    Ako Marković dođe i tu se pokaže (u što ne sumnjam ako ga Bjelica amenuje), on je ipak ime u Srbiji i reprezentativac i vjerujem da bi to širom otvorilo vrata i svima ostalima.

    Sjećam se prije koju godinu da je Maksimović iz Astane trebao doći, ali nije želio biti prvi Srbin u Dinamu.. na kraju čovjek završio u Valenciji.
  • deda
    29.7k
    Meni je taj lik ful moćan, ali uz Brunu ne vidim potrebe za takvim igračem
  • marcio amoroso
    34k

    Petković je napadač a Marković krilo ili polušpica.
  • Infinity
    15.5k
    Markovic je vise krilo, pozicija kao Hajrovic, zato mi je nejasno zasto ga se spominje kao zamjenu za Olma.

    On se nije proslavio u Engleskoj, al nije ni Hajrovic u Njemackoj pa je sad top igrac za nas. Meni je Lazar dobar, pozelio bih ga u Dinamu, ali mi to vuce na gomilanje igraca. Jedino da se rijesimo Kondze pa da onda Hajrovic i Markovic dijele minutazu uz to da Markovic ponekad igra u sredini, kao Kondzo sad. Mozda bi odlazak Kadziora i dolazak Markovica bio pun pogodak, mada mi je taj Kadzior strasno simpatican igrac, al ako ima bolji onda jbg, sretno mu.
  • xavier
    11.4k
    Kadzior bi bio idealan kad bi u nogometu, kao u većini drugih sportova, igrač mogao više puta ulaziti i izlaziti pa da ga imamo samo za slobodne udarce :smile:
  • dinamo vitez
    221
    Mislim da će Moro na Šunjićevu poziciju, Kadzior na Morinu 'osmicu' u sredini kao što je i odigrao ovih par utakmica, a onda Marković eventualno sa Izetom na desno krilo.. ako ode Olmo, tu je Ivanušec i to je to, brojevno smo isti kao i prošle godine.

    Mada stoji ovo za puno igrača, tu su i Atiemwen/Oršić/Marin lijevo, Šitum će vjerojatno pokrivati obranu cijelo vrijeme, a Moharrami je vjerujem siguran za otići na posudbu.
  • Dudu
    2.6k
    Lazar bi bio odlično pojačanje, dobro bi došlo da se i Izet trgne, ne izgleda mi nabrijan kao prošle sezone..
  • Papastrumf
    10.8k
    Lazar bi bio odlično pojačanje, dobro bi došlo da se i Izet trgne, ne izgleda mi nabrijan kao prošle sezone..Dudu

    Po čemu bi on bio odlično pojačanje? Čovjek je u zadnjih 2 godine odigrao 5 utakmica i to ne cijelih.
  • Dudu
    2.6k
    Zato što je besplatan, čovjek je u jednom trenutku vrijedio 20 milijuna eura, sigurno ga nije Liverpool platio toliko jer je direkt.. Po meni isplati se riskirati 1,5 milijun eura plaće za 2 godine za igrača na kojeg je dosad ukupno potrošeno 35 milijuna eura.. Da ga treba otkupiti od nekog to bi bila druga stvar, ali ovako zašto ne pokušati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions