• Morales7
    184
    Pozdrav. Kaže Bjelica da ga nisu ni razmišljali prodat i da nemaju spremnu rezervu i kaže da će s unutarnjim rezervama pokrit https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/iznenada-se-pojavila-prica-o-odlasku-jos-jednog-reprezentativca-s-maksimira-bjelica-prije-godinu-dana-su-se-mnogi-cudili-sto-sam-ga-doveo/9170087/
    Mislim da bi klub trebao razmislit o angažmanu ili Močinića ( znam nije dugo igrao, ali ni prvi ni zadnji kojeg smo u život vratili) ili Maleš
  • Eduardo
    18.1k
    Ivan Šunjić
    • 41 utakmica (2,876')
    • HNL - 24 utakmice (1,980'); 22 nastupa kao starter i 2 ulaska s klupe. - vs Hajduk; 3 nastupa (2 po 90', 1 od 15', jednom nije bio u zapisniku). - vs Rijeka; 2 nastupa (2 po 90', 2 na klupi bez minuta). - vs Osijek; 3 nastupa (1 od 90', 1 od 84', 1 od 1' i 1 na klupi bez minuta)
    • Kup - 4 utakmice (360'); protiv Mravnica nije bio u momčadi, u ostala 4 nastupa po 90'.
    • Europa - 13 utakmica (536'); u kvalifikacijama 5 nastupa, minutaža redom; 13', 27', 20', 4' i 59'. Prvu utakmicu protiv Hapoela nije bio u zapisniku. Od 10 utakmica u Europa League nastupio je u 8 (4 kao starter, 4 s klupe). 4 nastupa po 90' (Fenerbahce, Anderlecht, Viktoria i Benfica - sve doma), dok je minutaža u preostalim utakmicama bila; 14' (Anderlecht u gostima), 4' (Trnava u gostima), 9' (Trnava, doma), i 26' (Fenerbahce u gostima).

    Amer Gojak
    • 43 utakmice (3,077')
    • HNL - 25 utakmica (1,660'); 19 nastupa kao starter i 6 ulaska s klupe. - vs Hajduk; 4 nastupa (3 po 90', 1 od 1'). - vs Rijeka; 3 nastupa (2 po 90', 1 od 67' i 1 na klupi bez minuta). - vs Osijek; 4 nastupa (2 od 90', 1 od 89' i 1 od 45')
    • Kup - 2 utakmice (90'); 3 utakmice nije bio u momčadi, protiv Zeline odigrao 90', a u 1/2 protiv Osijeka 1'.
    • Europa - 16 utakmica (1,327'); u kvalifikacijama svih 6 nastupa, minutaža redom; 5 po po 90' i jedan od 70'. Od 10 utakmica u Europa League nastupio je u u svih 10 (9 kao starter, 1 s klupe). 8 nastupa po 90' (protiv Benfice izašao u produžetcima), dok je minutaža u preostalim utakmicama bila; 78' (Benfica, doma), 2' (Viktoria u gostima).
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ademi je u europskim tekmama imao 994 minute.
  • BluePhone67
    3.4k
    Ademi je u europskim tekmama imao 994 minute.marcio amoroso

    Ukupno sve i hnl ?
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ukupno ima 2730 minuta u prošloj sezoni.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Koji crni Maleš i Močinić :grin:
  • Morales7
    184
    w Močinić je u Rijeci igrao istu poziciju kao Šunja, bio u kadru repke, a tehnički je dotjeraniji. I da besplatan
  • BluePhone67
    3.4k
    Ademi je u europskim tekmama imao 994 minute.marcio amoroso

    Ukupno ima 2730 minuta u prošloj sezoni.marcio amoroso

    Nesto malo manje nego Sunjic, sto znaci da Sunjic nije bio samo rezerva Ademiju vec su i igrali zajedno podosta utakmica ili ti Sunjic je igrao i umjesto Gojaka. Gdje god je igrao kroz sezonu je meni bio konstatna za razliku od Gojaka koji je u proljece pao skroz. Moro moze zamjeniti Gojaka, ali ne moze Sunjica tako da smo za Europu tu deficitarni i nije ga se trebalo prodavati, pogotovo jel je Ademi sklon ozljedama i nakon Europe je trebalo njega prodavati ako se gleda na buducnost, a Sunjicu otvorit prostor bez upitnika. Ukoliko Ademi misli cijeli zivot igrat u Dinamu, onda cu mu skinut kapu, a ako ce prodat nakon ispadanja onda je to drek na sibici od klupske politike. Al dobro, to je moje misljenje.
  • Eduardo
    18.1k
    već bi bio negdje da nije roba s greškom.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Bjelica je uigravao igru sa dva zadnja vezna. Ademi i Šunjić. Kapitalna je greška bila prodati jednog od dva igrača za kojeg nemamo zamjenu.
    Valjda će Bjelica nešto iskemijati a možda nekoga i dovede.
  • BluePhone67
    3.4k
    Ovdje se zeli uvjerit ljude da je Moro zamjena za Sunjica, a decku je prirodna pozicija gdje se bolje osjeca i daje vise je ona od Gojaka. Pritom ako me vec vucete za jezik za mene je Moro i bolji igrac od Gojaka, steta sto ga je teska ozljeda na tom putu sprjecila da to i dokaze. Uvjerava se jos puno toga, al doci ce Europa i vidjet cemo shoping i prodaju.


    Edit:
    Znam sve, sada ce transfermarkt, fm pozicije kazu da ovaj igra DM , a ovaj attack itd.. Moro bolje igra centralnog, nego defazivnog veznog u to sam siguran
  • deda
    29.5k
    Ne vjerujem da ijedan forumaš uvjerava ikog da je potez dobar. Većina jednostavno pokušava shvatiti zašto iako je samo pitanje glupavo uz lepog i međugorca.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Moro i Gojak su osmice.
    Ademi jedina šestica ako ne brojimo Gjiru.
    Olmo, Majer, Atiemwen i po novom Kadzior desetke.
  • 000
    942
    Ma i Gjira je LB prekomandiran na DM. Ne znam zašto, pogotovo ako je potentan bek kao što je kružila priča. Nije loš ni na DM, onaj njegov slalom je za prste polizat. Samo još nema snage za višu/seniorsku razinu. Može odraditi poneku HNL utakmicu ovu sezonu, teško više od toga.
  • Mr Anderson
    6k
    Ma kakvi Močinić i Maleš, to je valjda šala. Jedini domaći igrač koji bi dostojno zamijenio Šunjića je Nejašmić. Ali on nam je nedostupan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions