• Viola
    416
    Shakhtar Donetsk želi ga dovesti kao zamjenu za Mudryka:

    "MUDRYK REPLACEMENT INCOMING?

    Shakhtar is reportedly interested in Dinamo Zagreb's youngstar Antonio Marin. The 21 years old Croatian U21 player (15 matches 1 goal) can play both wings as well as he can play as a center forward." https://t.co/x5INmNq5hG
  • SAS1987
    14k
    Norveški izbornik kaže da Bjorkan mjenja klub u zimskom prelazni roku,možda ...Armagedon13

    Nije so on naigrao nigdje osim u nizozemskoj ligi pa je pitanje ak bi nam bio pojačanje.
  • Armagedon13
    958

    Reprezentativac je Norveške u Bodo je bio odličan,u Njemačkoj i Nizozemskoj nije prošao uzmeš ga na posudbu pa ..
  • marcio amoroso
    33.8k
    Odigrao jednu prosječnu i jednu vrlo dobru sezonu u Norveškoj. U Njemačkoj i Nizozemskoj se uopće nije snašao. Može ispasti pojačanje, ali ja ne volim te one season wondere.
  • deda
    29.4k
    S obzirom da je Antiša cijelu jesen odigrao s 23+3 igrača u 30 utakmica, za proljetnih 24 mu ne treba više od 20+3. Dakle, realno je da šalje na posudbu Marina i Štefulja te možda Dilavera. Pojačanja mogu biti stoga zamijene za eventualno prodane igrače. Zaključujem da u ovom zimskom prijelaznom roku pucamo samo na lijevog beka, eventualno zadnjeg veznog plus slučaj mogućih prodaja. Postoji mogućnost da se uzme stopera koji bi ostao na posudbi do ljeta (Perković). To je moja kalkulacija.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Europu smo završili, ostalo nam je samo prv i kup. Sa trenutnim snaga i vise nego dovoljno, tog su u klubu svjesni. Sad bi tribalo krenut slagat za sljedeći sezonu momčad, dovest tog famoznog beka vise, zadnjeg veznog i dobro desno krilo. I ako će nam nam igrači ka Drmic koji su parali mrize doc i ne dobivat nikakvu rotaciju, il dovedemo odličnog mladog veznog igrača pa ga stavimo na beka da se muci. Nama nitko neće bit pojačanje. Očekujem da Cacic krene vise rotirat i da ostatak ekipe bude na nivou kad nam je potrebno. Valjda je naucija na greškama.
  • Sunja86
    1.1k
    Tako je Čačić bi morao više rotirati očekujem veću minutažu za Lauritsena i Bulata u nastavku sezone i Ljubičića očekujem isključivo u veznom redu Bočkaj može igrati beka u Hnl-u bez problema a Ljubičića na beka sa 4 iza nema smisla stavljati nista defanzivno nije bolji od Bočkaj a znamo šta Pero donosi prema naprijed.
  • Armagedon13
    958
    I koga za SD?
  • Olmic
    3.1k


    Od domacih strucnjaka sam cuo jedino za Jozaka i Mancea, a oboje nece doci te za Zahovica koji ne znam kako bi se uklopio
  • Mali dioničar
    15.1k
    vidjet kaj s Katinicem i Zivkovicem uvest u prvu postavu ili posudbeJurki

    Mislim da ih treba uvesti u prvu postavu, ne znam čemu uopće dilema.

    Dobili su po lampi u juniorskoj Ligi prvaka, ništa logičnije nego uvesti ih u prvu postavu.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Neće postati bolji u juniorima.
  • deda
    29.4k
    Netko mora i za juniore igrat.
  • Nino Bule
    12k
    Na ljeto katinic, zivkovic, brkljaca, lukanic, sakota svi u feeder klub u sloveniju, dodat im brekala iz varazdina i vasilja iz lokomotive
  • Jurki
    9.6k
    pa treba vidjeti kaj z njima. Ili ih pocet polako uigravati s prvom ili posudbe.
  • Infinity
    15.4k
    GOSK je na ljeto premijerligas. Po ovim lizanjima u zadnje vrijeme, vjerujem da ce mnogi u Gabelu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions