• db-izbjeglica
    15.4k
    Dvaput je već dobio otkaz nakon što je odveo reprezentaciju na SP a prije samog SP-a..Ludovic IX

    a gle, taj jedan put kad je odveo reprezentaciju na SP, ispao je od njemačke (kasnijeg prvaka) u 1/8 finala - na produžetke.

    takvi luđaci su idealni za kratko natjecanje....
  • Fanboy
    2.6k
    Ako Šutalo ode na kraju sezone, koja je šansa da se recimo dovede Uremović ?
    Igrao je odlično, bio kapetan i ove sezone je potpisao za Sheffield do kraja sezone. Pretpostavljam da će imati i drugih ponuda, no Dinamo od davno nije klub koji dovlači samo veterane. Za napraviti iskorak u Europi bi nam odlično došao...
  • Ludovic IX
    7.3k
    A on je dobar zašto? Što je on sad odigrao da bi toliko zazivao njega. Sorry, ali rusku ligu smo prešli..više puta. Rubin je čak i slabiji od klubova s kojima smo igrali.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ako Šutalo ode na kraju sezone, koja je šansa da se recimo dovede Uremović ?
    Igrao je odlično, bio kapetan i ove sezone je potpisao za Sheffield do kraja sezone. Pretpostavljam da će imati i drugih ponuda, no Dinamo od davno nije klub koji dovlači samo veterane. Za napraviti iskorak u Europi bi nam odlično došao...
    Fanboy

    u tom slučaju, ja bi išao jako i probao dovesti pongračića.
  • Beowulf112
    332

    Nema teorije da dode.Pa dortmund ga nije jos otkupio.Mislim da je cijena 12milja za otkup..a iskreno on meni ni nije neki stoper da se tolka lova baci...a i cesto pocrveni na utakmicama
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Dortmund ga vjerojatno neće otkupiti, a s wolfsburgom je na sudu, možda to bude i nekakav raskid ugovora. Nije odigrao nekakav veliki fond utakmica u zadnje vrijeme i nema šanse da mu cijena ode na tu razinu, koja je veća od njegove trenutne tržišne vrijednosti.

    Lik je stoperčina, još uvijek mlad i mogao bi se još jednom prodati iz dinama, svakako investicija vrijedna razmišljanja. Bolje u njega probati investirati 5-6-7 milja eura, nego spiskati lovu na "štefulje i juriće".

    Također, napisao sam PROBATI... Normalno da postoje financijske granice do kojih treba ići i koje ne treba prelaziti
  • Mali dioničar
    15.3k
    Lik je stoperčina, ali ima čudni stil igranja. Ama baš svaki put u fazi obrane ulazi u kontakt s igračem, poteže ga rukama ili za ruku ili za dres i radi faul. Barem sam tako vidio na ove dvije utakmice reprezentacije protiv Slovenije i Bugarske uz napomenu da su tamo sudili smiješni suci koji to ne vide kao prekršaj pa to nisu baš ni sudili, ali na normalnim europskim utakmicama su to sve faulovi. Ako glavni sudac to ne vidi, linijski vidi ko na dlanu. Zato ovo kaj je Beowolf napisao sa čestim crvenim kartonima nije nimalo čudno.

    Osim toga, protiv Bugarske je imao taj ispad kod njihovog gola, neuspješno i totalno nelogično izlaženje da Bugar ostane u zaleđu, a Bugar je kretao u završnicu sa svoje polovice.

    Sve u svemu, govorom tijela Pongračić zbilja odaje dojam klasnog stopera, ali kad ga se malo bolje analizira sklon je greškama. Možda ga zato Dortumnd neće otkupiti. A i mi smo dosta strogi prema stoperima općenito, tako je KTC apsolutno nezasluženo često proglašavan dežurnim krivcem za svaki rezultatski kiks Dinama. Bilo bi zanimljivo vidjeti reakciju javnosti na Pongračićev stil igre. Ali sam uvjeren da ipak nećemo saznati kako bi se dečko snašao u HNL-u. :smile:
  • Jaro
    7.4k
    uz ove probkeme, i intelektualne ispade - novi Lovren
  • Mali dioničar
    15.3k
    Znači kako je čovjek iz ispravnog položaja tijela…

    932o7bpjm2y33wl1.jpeg

    Došao do potpuno pogrešnog koji je rezultirao neobranjivom kontrom i to sve u sekundi…

    61dgl2xwv1cklhz1.jpeg
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Čovjek u cijeloj seniorskoj karijeri, uzorak od preko 100 utakmica, od čega preko 50 u bundesligi, ima 2 crvena kartona.

    Također, nekakvo ispadanje možeš pronaći van dijku, a kamoli pongračiću kome je to bio drugi ili treći nastup u reprezentaciji.

    Čovjek bi za dinamo bio pun pogodak, klasa iznad praktički svih stopera u hnl-u, samo ne znam koliko je to uopće realno. Međutim, zašto ne ispitati situaciju.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    https://www.instagram.com/p/Cb7Y8MVgIsW/?utm_medium=copy_link

    99% sanse da frajer zajebava i misli da je smijesan
    1% sanse da je frajer novi Olmic i da ima informacije prije svih

    Ali eto nek stoji tu pa ako se pocne pricat da mozemo rec znali smo
  • Nino Bule
    13.8k

    Najlaksi nacin za skupit followere ovakvim stranicama je da bace ovakvu glupost, 0% sanse da ovo ima veze s ikakvom provjerenom informacijom
  • og1986
    2.9k
    To će se dogoditi nikad pa ni tad
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    I ja mislim ali eto, nek stoji tu u slucaju da nam se ukaze Gospa i vrati nam Bjelkana
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma čista glupost. Bjelica je postao opet ikona u svom rodnom gradu i iako je sigurno profesionalac mislim da direktno iz Osijeka u Dinamo sigurno ne bi došao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions